Lekarz z powołania, profesjonalista pod każdym względem ...i człowiek który walczy o życie innych. Kompetencjami wybiega poza swoją specjalizację, co przy moim schorzeniach jest niesamowicie istotne. Potrafi poświęcić prywatny czas, poza standardowymi godzinami pracy, w sytuacjach trudnych i wymagających. Potrafi w prosty sposób, ale taktowny wyjaśnić problemy przy których nie ma dobrego rozwiązania. Kompleksowo zajmuje się tematem od początku do końca analizując, nie raz kilka razy, wyniki w celu ustalenia najlepszego rozwiązania. Nie idzie na skróty. Jest uprzejmy i nawet po wielu obowiązkach służbowych i prywatnych potrafi znaleźć chwilę aby ...

Kompetencjami wybiega poza swoją specjalizację, co przy moim schorzeniach jest niesamowicie istotne. Potrafi poświęcić prywatny czas, poza standardowymi godzinami pracy, w sytuacjach trudnych i wymagających. Potrafi w prosty sposób, ale taktowny wyjaśnić problemy przy których nie ma dobrego rozwiązania. Kompleksowo zajmuje się tematem od początku do końca analizując, nie raz kilka razy, wyniki w celu ustalenia najlepszego rozwiązania. Nie idzie na skróty. Jest uprzejmy i nawet po wielu obowiązkach służbowych i prywatnych potrafi znaleźć chwilę aby oddzwonić.

Powtórzę - lekarz z powołania.

CHODZĘ DO DOKTORA OD PRAWIE 10 LAT. POPROWADZIŁ MOJE DWIE CIĄŻE. LEKARZ BARDZO DOBRY, KOMPETENTNY, UPRZEJMY, ODPOWIADA NA KAŻDE PYTANIE. MOŻNA LICZYĆ NA NIEGO O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY. POŚWIĘCA DLA PACJENTKI TYLE CZASU ILE TRZEBA. Z PEWNOŚCIĄ WRÓCĘ NIE RAZ :)

Wspaniały człowiek o wielkim sercu zawsze można na niego liczyć o każdej porze dnia czy nocy nigdy nie zostawi w potrzebie . Jestem pacjętką doktora Habało od kilku lat nigdy mnie nie zawiódł .Polecam innym pacjętkom po pierwszej wizycie napewno wrócicie z powrotem .

jak najbardziej polecam, miły, uprzejmy, kompetentny itd... można liczyć na niego zawsze. Super podejście do pacjenta

Chodziłam do wielu ginekologów i on jako pierwszy wiedział o co pytam i widział sens tych pytań, nie bagatelizował ich. Widziałam w jego oczach coś w rodzaju uznania a nie "wyszukiwania sobie problemów" (chodzi o pewne zaawansowane badania). Byłam zaskoczona jego ogromna wiedzą, sposobem tłumaczenia procedur medycznych i podejściem do pacjenta. Pomimo pewnych kosztów szczerze polecam, bo niejednokrotnie za podobne pieniądze ciężko uzyskać fachową poradę. U doktora Habało można pytać i pytać.

Lekarz na pierwszy rzut oka mily i uprzejmy lecz zbyt wysoko sie ceniacy. mialam wykonywany zabieg usuwania kłykcin, który nie przyniósł pozytywnego efektu. ponadto w opisie tego zabiegu jest napisane ze wymagane jest znieczulenie miejscowe. ja takowego znieczulenia nie dostalam. lekarz stwierdzil ze moze wystapic krwotok. jednakze gdy udalam sie do innego lekarza z moim problemem zadnych przeciwskazan do znieczulenia nie bylo. u dr Habało na tym zabiegu bardzo cierpiałam. takze nie do konca wierze w kompetencje dr Habało. ponadto pan doktor oczywiscie tłumaczy kazdy problem lecz jezykiem nie do konca zrozumialym dla ludzi ktorzy nie sa po medycynie.

Polecam bardzo tego lekarza,miły,kompetentny,zarówno prywatnie jak i w szpitalu.

Prowadzi moje leczenie od prawie 2 lat. Niestety mam poważny, nawracający problem, konieczna była operacja. Dr Habało zawsze mówi o wszystkich możliwych scenariuszach, udaje mu się zmotywować pacjenta do walki z chorobą i pozytywnego myślenia.

bardzo dobry specjalista, dba o swoje pacjentki, tłumaczy wszelkie niejasności. Godny polecenia

Jest to kompetentny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem.

Jest to kompetentny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem.