Ginekolog Położnik Świętochłowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZGODA"
plac Krauzego 2
41-603 Świętochłowice

Lekarz bardzo przyjazny i delikatny, wiadomo wizyta u ginekologa dla kobiety nie jest niczym przyjemnym. Natomiast miłe nastawienie lekarza pomaga na "zrelaksowanie" się w tych warunkach. Lekarz poświeca dużo czasu pacjentowi dokładnie tłumaczy co za badanie zostanie przeprowadzone i stara się bardzo aby nie było to krępujące dla kobiety

Opinia dodana przez: MARTA

lekarz Stefan Bałaga

Ginekolog położnik, Cytolog

Kubiny 22
41-600 Świętochłowice

Polecam najlepszy lekarz na Śląsku,super podejście do pacjentki z poczuciem humoru.Prowadził Moją ciąże ,przez 18 lat nigdy nie pomylił sie z diagnozą.

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne Henryk Sosna
Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wszystko wytłumaczy, dokładnie przebada i ZAWSZE cokolwiek by się działo przyjmie pacjenta. Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy. Polecam Pana Doktora WSZYSTKIM kobietą :)

Opinia dodana przez: klaudia

Bytomska 6a/8
41-600 Świętochłowice

dzieki doktorkowi mam sliczna coreczke przekazał mnie w dobre rece i ok zakonczyl ciaze.dzieki

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice

Bardzo gorąco polecam Panią doktor. Prowadziła moją trzecią ciążę, gdzie byłam przerażona tym faktem, iż po tylu latach wracamy do pieluch i czy przede wszystkim będzie wszystko w porządku, bo wiek już nie taki jak przy starszych dzieciach i taka duża różnica. Ale już po pierwszej wizycie byłam spokojna, Pani doktor zleciła sporo badań by wykluczyć pewne choroby. W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc, mogłam dzwonić o każdej porze dnia i nocy. pomimo swojego młodego wieku bardzo zaangażowana w swoją pracę, dokładna i rzetelna. Sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Naprawdę warto.

Opinia dodana przez: Kornelia

Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotbej Szpital Powiatowy
ul. Chorzowska 38
41-604 Świętochłowice

Przemiła i ciepła pani doktor z bardzo duzym doswiadczeniem. Chodzilam do niej z pierwszym, drugim i trzecim dzieckiem a wczesniej chodzila do niej moja mama i dzieki niej jestem na swiecie. Masz jakikolwiek problem to też przez telefon wyjasni i ci pomoze.

Opinia dodana przez: Karolina

Katowicka 11
Świętochłowice

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moje dwie ciąże, wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, opisuje swoje czynności podczas badań albo zabiegów, jest miły i uprzejmy. Owszem niekiedy rzuci jakimś żartem/sucharem, ale nie wydaje mi się, żeby to było coś złego... więc drogie Panie nie przesadzajcie.

Dzisiaj dla przykładu zakładał mi implant hormonalny na przedramieniu i uważam, że podszedł do tego bardzo profesjonalnie z tego też względu, że jestem wrażliwa na tego typu zabiegi i po prostu mdleję, więc robił wszystko, żebym nie zeszła: kazał się położyć, żartował, tak jak mówiłam opisywał wszystko co robi, czekał aż lepiej się poczuję, odpowiedział na WSZYSTKIE moje pytania.

Jestem bardzo zadowolona i dziwią mnie te wszystkie negatywne komentarze.
Pamiętajcie drogie Panie, że to też człowiek (starszy) i każdemu może zdarzyć się zły dzień. Aż ciśnie mi się na język, by zapytać się Was drogie Panie, jak zachowujecie się podczas ciąży, menstruacji, czy naprawdę długiego i złego dnia w pracy, gdzie klient/szef okazuje się być de*ilem. Pomyślcie też, że ten Pan musi znosić wszystkie Nasze humorki, więc po prostu następnym razem proszę bądźcie bardziej wyrozumiałe, albo najlepiej zwróćcie uwagę, że żart / suchar / komentarz był nie na miejscu.

Pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Dominika

MEDICUS Sp z o.o
ul. Wojciecha Korfantego 3
41-600 Świętochłowice

Niestety jestem zawiedziona. Co prawda dzięki leczeniu zaszłam w ciążę, lecz jestem już w 8 tygodniu ciąży, a lekarz nadal nie dali karty ciąży mimo, że były już 3 wizyty odkąd jestem w ciąży. Jeśli chodzi się do niego na NFZ namawia na wizyty prywatne.
Jestem zmuszona zmienić lekarza, a szkoda.

Prywatne Centrum Medyczne "BIOZON"
Pawła Findera 7
41-600 Świętochłowice

Zdecydownie odradzam tą lekarkę. Podczas wizyty zrobiła mi cytologię tak boleśnie, że aż krzyczałam z bólu. Jestem przekonana, ze zrobila to celowo, bo ta cała cytologia trwała dłużej niz u innych ginekologów, widocznie sprawiało jej przyjemność zadawanie komus bólu. Poza tym niesympatyczna.

Opinia dodana przez: Marta

Bytomska 6a/8