Lekarze Świętochłowice

Katarzyna Migoń

Dietetyk

ProVita Fitness & Diets
Świętochłowice

Zdecydowanie mogę polecić Panią dietetyk. Pani Kasia jest sympatyczną i kompetentną osobą. Dodatkowym plusem jest stały kontakt mailowy w trakcie trwania diety. 3 miesiące korzystałam z jej pomocy, schudłam i poprawiły się moje wyniki badań.

lek. med. Anna Kominko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZGODA"
plac Krauzego 2
41-603 Świętochłowice

Pani dr Anna przesympatyczna osoba bardzo pomocna rozwiewa wszystkie wątpliwości bardzo dokładną nie lekceważy kompletnie nic ....od pierwszego spotkania z Panią dr.w szpitalu w Bytomiu podeszła do mnie bardzo miło przebadała dokładnie wytłumaczyła cały strach że mnie wszedł ....nawet Pani dr.operowala mnie zawdzięczam jej bardzo dużo i dziękuję że właśnie w tym czasie miała dyżur to był cud ...polecam z całego serca taki lekarz to perełka która zdążą się raz ...
Opinia dodana przez: Gizela

dr Monika Adamczyk-Sowa

Neurolog

41-600 Świętochłowice

Trafiłem do Pani doktor do Med-kornu, co poleciła mi znajoma ze Świętochłowic, za co jestem jej mega wdzięczny, bo uświadomiła mi coś do czego podchodziłem zbyt luźno i właściwie olewałem sprawę. Od jakiegoś czasu irytowało mnie mrowienie w prawej dłoni, potem zaczęły się problemy, które wiązałem ze swoją niezdarnością - np. chciałem wziąć szybko szklankę z herbatą ze stoły, a ją przewracałem. Znajoma własnie uswiadomila mi że to nie jest ...

Jacek Matysiakiewicz

Med-Korn Poradnie Specjalistyczne Henryk Sosna
41-600 Świętochłowice

Dr Jacek Matysiakiewicz , jeśli są anioły na ziemi to Pan doktor jest jednym z nich !!! Bardzo dokładna diagnoza przed badaniem rezonansem magnetycznym. Lekarz bardzo miły i grzeczny w rozmowie z pacjentem. Jestem mu bardzo wdzięczna za usunięcie chirurgiczne guza w palcu V prawej dłoni. Lekarz u którego nie jest się złem koniecznym, lecz człowiekiem , któremu chce pomóc. Polecam z całego serca . Daniela T.
Opinia dodana przez: Daniela

Grazyna Budniewska

Pediatra, Stomatolog

Świętochłowice

Tadeusz Wspaniały człowiek i stomatolog, którego trudno będzie zastąpić. Wciąż nie mogę uwierzyć, że nie zasiądę już w fotelu cudownej Pani Doktor, z ufnością oddając się w Jej profesjonalne ręce. Trudno pogodzić się z taką stratą. W imieniu wszystkich wdzięcznych pacjentów, dziękuję za wszystko, Kochana Grażynko: za fachowość, empatię, otwartość i rozmowy w gabinecie. Spoczywaj w pokoju.

lekarz Jan Lewandowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatne Centrum Medyczne "BIOZON"
ulica Findera 7
41-600 Świętochłowice

Jestem bardzo mile zaskoczona,skorzystałam z usług doktora z NFZ,a czułam się jakbym była w prywatnej klinice.Rzadko zdarza się trafić na tak miłego i rzeczowego lekarza.Byłam u kilku chirurgów ,mniej więcej co kilka lat (z nawracającymi czyrakami).Pan doktor spokojnie przeprowadził wywiad,wszystko wytłumaczył (niepytany przeze mnie),przy tym bardzo uprzejmy i rzeczowy.Proponuje dosuszenie zmiany antybiotykiem,po czym sugeruje-proponuje usunięcie zmiany.Jestem zaskoczona konkretnym podejściem do pacjenta i chęci pomocy mu.W przeszłości otrzymywałam maści,antybiotyki i miałam ...
Opinia dodana przez: doki80

lekarz Dominik Dziadecki

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

41-600 Świętochłowice

Doskonały lekarz ,bardzo pozytywne i cierpliwe podejście do dzieci ,właściwy człowiek na odpowiednim miejscu.Dziękujemy
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maciej Kapinos

Psychiatra

41-605 Świętochłowice

Polecam, pomógł mi wyjść z bardzo ciężkiej sytuacji, najpierw chodziłam prywatnie później z NFZ i co ważne podejście lekarza się nie zmieniło po przejściu na NFZ nadal mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. (jak wiadomo zdarzaj się tacy którzy pomagaj dopóki kasa się zgadza)

lekarz Marcin Gawłowicz

41-605 Świętochłowice

Profesjonalny lekarz. Bardzo dobry chirurg. Miły i uprzejmy dla pacjentów. Kompleksowo i wnikliwie podchodzi do leczenia. Polecam
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Czesław Kilka

Jodłowa 35/27
41-608 Świętochłowice

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zbigniew Lamch

Pulmonolog

Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach - Przychodnia Nr 1
ulica Szpitalna 2
41-600 Świętochłowice

Pan dr Lamch to specjalista z prawdziwego zdarzenia. Kompleksowe podejście do pacjenta, zaangażowanie i ilość poświęconego czasu, stawiają pana dr w ścisłej czołówce specjalistów z którymi miałem do czynienia. Niezwykle dokładny, ostrożny, bardzo profesjonalne podejście. Przy tym całkiem sympatyczny człowiek. Dziękuje Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Zuzanna Pietrzykowska

41-605 Świętochłowice

Najwspanialszy, taktowany, z dużą kultura osobista stomatolog, niezwykle utalentowana, bardzo rzetelnie wykonująca swój zawód, profesjonalistka, polecam wszystkim, a szczególnie bojach się dentysty. Ro
Opinia dodana przez: Ew

lekarz Tomasz Horzelski

Bukowa 62
41-600 Świętochłowice

Bardzo kompetentny lekarz, widać profesjonalizm i pełne zaangażowanie w przeprowadzane badanie. Podejście bardzo kompleksowe, tłumaczy co będzie robił, po co i określa stopień ewentualnego bólu. Poświęcił mi czas na wyjaśnienie i analizę mojego przypadku, a także zinterpretował wcześniejsze wyniki badań. To bardzo uprzejmy i miły lekarz. Serdecznie polecam. A Panu doktorowi dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: aleksandra

Bogusław Pypno

Masażysta

Gabinet masażu
Beskidzka 5
Świętochłowice

Polecam. Bardzo dobre i fachowe traktowanie pacjenta. Dodatkowym atutem są kursy bioenergoterapii.

lekarz Piotr Loska

ulica Dworcowa 13
41-600 Świętochłowice

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

lekarz Anna Wilczek-Grzesiewska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Krasickiego 49/2
41-605 Świętochłowice

bardzo dobry lekarz ,cierpliwy bardzo duża wiedza o bardzo dużych kompetencjach poświęcający dużo czasu pacjentowi godny polecenia
{'id': 41633, 'name': u'\u015awi\u0119toch\u0142owice'} Urolog
                                       lekarz Grzegorz Wagner

lekarz Grzegorz Wagner

Urolog

ul. Brzozowa 45
41-600 Świętochłowice

Uprzejmy i kompetentny specjalista. Dokładnie przedstawia problem i proces leczenia. Szybko postawiona diagnoza i zalecone leczenie pomogło mi skrócić czas rekonwalescencji. Polecam

lekarz Marek Świętojański

ulica Dworcowa 13

Jest najlepszym lekarzem jakiego znam polecam 100 procentach

dr n. med. Wojciech Wawrzynek

Radiolog

41-600 Świętochłowice

Doktor Wawrzynek to profesjonalista,człowiek który w trakcie badań nie stwarza dystansu,potrafi człowieka wyciszyć a nawet rozbawić.Trafiłam do Niego z "dziwną" zmiana w okilicy barku. Zrobił badanie,pokierował dalej i zapewnił pomoc i wsparcie mające dla Mnie ogromne znaczenie.Oby zawsze trafiać do takich lekarzy,budzących zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.W środowisku medycznym uchodzi za fachowca wysokiej klasy. W pełni podzielam tę opinię. To nie tylko fachowiec wysokiej klasy ,ale przede wszystkim człowiek o wielkim ...
Opinia dodana przez: Klaudia