Lekarze Świętochłowice

dr Adam Blaska

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZGODA"
plac Krauzego 2
41-603 Świętochłowice

Pan dr Adam Blaska,jest lekarzem uprzejmym,potrafi trafnie zdiagnozować u pacjenta chorobę,pacjent może do tego lekarza przyjść z każdym problemem
Opinia dodana przez: Ronia

lekarz Jadwiga Małyszek

Lekarz rodzinny

ulica Dworcowa 13
41-600 Świętochłowice

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Janusz Kozina

Urolog

ulica H. Sawickiej 7/6
41-605 Świętochłowice

Wspaniały człowiek .Nie będę się rozpisywać ale po tylu wizytach u różnych urologów w Częstochowie przeżyłem lekki szok !!! Zostałem profesjonalnie przebadany , wysłuchany i czułem że nareszcie ktoś się zajmie moją chorobą . Dziękuję panu Dr.Kozinie
Opinia dodana przez: Wiesław

Beata Ignasiak

Alergolog, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska Rejon Numer 1" Sp. z o.o.
41-600 Świętochłowice

Na wizytę z synemn 5 letnim czekałam 3 godziny po czym Pani doktor wyszła i przeczytal 6 kolejnych nazwisk ale w śród nich dalej nas nie bylo.Po zapytaniu Pani pielęgniarki jak długo będziemy jeszcze czekać usłyszałam to Pani doktor decyduje. Nie wiem jakie prawa i znajomości ma ta Pani ale to jest jakaś kpina i totalny brak szacunku do pacjenta wydaje jej się że ona jest ponad wszystkimi bo jest ...

lekarz Michał Wagner

41-600 Świętochłowice

Pan dr Michał Wagner jest Człowiekiem przez duże C. Wspaniały, kompetentny, uprzejmy, miły...wiele jeszcze pozytywnych cech jego charakteru by można dodać. Najważniejsze jednak jest podejście Pana doktora do pacjenta. Mimo mojej histerii przed badaniem nie był zdenerwowany ani zniecierpliwiony. W spokojny sposób wytłumaczył na czym będzie polegało badanie, jak mam się zachowywać i cały czas uspakajał "że wszystko jest pod kontrolą", że nic się nie dzieje złego, że wszystko jest ...
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Dominika Wcisło-Dziadecka

Dermatolog

41-600 Świętochłowice

Bardzo dobra specjalistka. Narobiłam sobie troszkę złego zabiegami kosmetycznymi na swojej cerze, ale pani doktor pomogła jej wrócić do zdrowia. Polecam.

lekarz Jolanta Zarębska

Internista, Reumatolog

ulica Kościuszki 1
41-600 Świętochłowice

Witam serdecznie z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor od jakiegoś czasu borykałem się z kolanami, kilkanaście wizyty u lekarzy i żaden nie umiał zdjagnozowac problemu i postawić prawidłowej diagnozy Wystarczyła jedna wizyta by p Doktor bez problemu zdjagnozowala chorobę i rozpoczęła odpowiednie leczenie duże uznanie i wyrazy szacunku dla p Doktor naprawdę specjalista pozdrawiam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Marzena Gomółka

Pulmonolog

41-600 Świętochłowice

miałem robioną pulsoksymetrie przez moje problemy z oddechem. badanie w sumie straszne z nazwy nic takiego. obecnie jestem pod nadzorem pani doktor - polecam,bo naprawde dobra specjalistka.

Zbigniew Gajda

ul. Katowicka 34
41-608 Świętochłowice

Pan doktor leczył mnie jak byłam dzieckiem więc powierzenie Jemu mojego dziecka do leczenia było oczywistością:) Nie daje antybiotyku od razu na kaszelek, nigdy złego słowa nie powiedział i nie obnosi się tak ze swoim "doktorstwem" jak inni lekarze którzy zwykle patrzą na pacjenta jak na tumana który, przecież nie ma prawa wiedzieć co mu dolega... Ehh co tam o innych-to jest bardzo "ludzki" lekarz, taki powiedziała bym że, swojski:)
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Elżbieta Wawrzynek

41-600 Świętochłowice

Przychodnia Arnika, Zabrze, Pani Ela przyjmuje jako internista - opisałam swoje dolegliwości, od miesiąca mam bóle głowy wymagające leków, swędzenie skóry, poty nocne. Myślałam, że to infekcja, ale po miesiącu nie przechodzi. Pani Ela zapytała 'co to za choroba?" odpowiedziałam, że właśnie przyszłam sprawdzić. Lekarka wywróciła oczami i powiedziała, "boli panią bo wiatr jest, wszyscy teraz mi tym zawracaja glowe", ja:"ale wiatry mamy od kilku dni, bóle mam ponad miesiąc'. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Celina Mozgol-Czechowska

Powstańców Śląskich 20 lok. 15
41-605 Świętochłowice

Wspaniala lekarka od serca i z powolania! Jestem pod wrazeniem moja corka dala sie zbadac i nawet chce znowu do niej pojsc!

lekarz Barbara Biczkowska-Zając

Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach
ulica Chorzowska 38
41-608 Świętochłowice

Miła kobieta, super podejście, bezproblemowa. Wszystko zawsze wytłumaczy, zawsze pyta przy wizycie czy coś jeszcze jest potrzebne. Oby więcej takich lekarzy.

lekarz Ryszard Dyndul

41-605 Świętochłowice

Pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w Chorzowskim ZUS, przyznał mi rentę na trzy lata, to raczej jest fajnym lekarzem :)
Opinia dodana przez: Adam

mgr Marcin Botorek

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

41-600 Świętochłowice

Po operacji haluksa Fizjoterapeuta pan Marcin w nie długim czasie zrobił mi plan rehabilitacji ,który przyniósł skutek i w niedługim czasie mogłam wrócić do pracy. Swoim doświadczeniem potrafi człowieka postawić na nogi. Swój zawód wykonuje z pasji ,chęci pomocy niesienia innym, wielokrotnie w nagłych innych wypadkach mi pomógł. Jego cechy to na pewno indywidualne podejście do pacjenta i zaangażowanie . Serdecznie polecam . Grażyna
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Aleksandra Cuber

ul. Katowicka 34
41-608 Świętochłowice

Prawdziwa lekarka z powołania. Cudowna lekarka i cudowny człowiek. Kompetentna i fachowa, uśmiechnięta, pełna empatii i zrozumienia. Wspaniały człowiek ❤️
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Zofia Trzepaczyńska

Kardiolog

41-600 Świętochłowice

Pani ordynator jest z pozoru milutka, lecz nie interesuje ją zdrowie i dobro pacjenta. Nie czyta dostarczonej dokumentacji medycznej. Ona wie lepiej. Zapisuje mnóstwo tabletek, nie informując pacjenta co to za leki, jak działają - pacjent ma je łykać i nie dyskutować. Na każdą uwagę i pytania pacjenta reaguje złością i bezpodstawnymi oskarżeniami.
Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Andrzej Łyczba

Lekarz rodzinny, Internista

41-600 Świętochłowice

Ogólnie facet super, daje nawet skierowanie jak sie poprosi na jakieś badania. Choć jeżeli chodzi o leczenie nie do końca podoba mi sie praktyka nie tylko tego lekarza rodzinnego ,ale ogólnie wszystkich. Od małego leczono mnie ciagle antybiotykami , wystarczyło , że odwiedziłam bardzo znanego larygologa i po prblemie. Teraz nie dostaje ich wogóle ,a mój organizm sam sie broni. Dziwne praktyki stosują lekarze rodzinni , własniedlatego, że starają sie ...

dr n. med. Tadeusz Kapek

Bytomska 6a/8
41-600 Świętochłowice

Zgadzam się,że przy pierwszym kontakcie dr jest nieco oschły ale kochane to nie psycholog. Jego zadanie to dobra diagnoza i skuteczne leczenie!!!! I to właśnie otrzymałam, po 5 latach chodzenia do innego lekarza on wydał trafną diagnozę już przy pierwszej wizycie i doprowadził do tego,że dziś mogę cieszyć się macierzyństwem!!!! Każdy ma prawo wyboru, Ja wybrałam profesjonalizm w diagnostyce i leczeniu !!!!!

dr n. med. Grzegorz Pojda

41-605 Świętochłowice

Jestem tuż po wizycie u doktora i przyznam, że żałuję, że nie przeczytałam powyższych opinii. Jeśli chodzi o wiedzę, to wiem, że ją ma. Został mi polecony przez innego, zaufanego specjalistę. Badanie przeprowadzone dokładnie, wieloetapowo. Nie leczę dzieci "państwowo" więc wiem, ile kosztuje wizyta u specjalisty. Ta wizyta należała do jednej z najtańszych. Mówię to z pełną wiedzą w temacie. Pan doktor ma jednak choleryczny charakter, jest gburem i mówi, ...
Opinia dodana przez: monika

lekarz Joanna Capała

Internista, Reumatolog

41-605 Świętochłowice

Jeden z nielicznych lekarzy, który poświęca dużą ilość czasu na pacjentów, wszystko dokładnie przebadane i wydane trafne diagnozy. Do tej pory nie spotkałem lepszego lekarza na NFZ
Opinia dodana przez: Władysław