Warszawa Ginekolog Położnik

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Grochowska 215

Najlepszy ginekolog jakiego znam. POLECAM !!

Najlepszy ginekolog jakiego znam. POLECAM !!

28 czerwca
Poznań

Świetny specjalista,po wymianie obu stawów biodrowych odzyskałam chęć do życia!

Świetny specjalista,po wymianie obu stawów biodrowych odzyskałam chęć do życia!

Grochowska 217 lok. 2

Do tej pory najlepszy lekarz, u którego byłam. Miły, dokładny, zaangażowany w proces leczenia.

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Grochowska 217 lok. 2

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

USG, Ginekolog położnik

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

Wolny termin: jutro o 18:15. Sprawdź inny.

dr Beata Melosik

Ginekolog położnik, Położna

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

lekarz Mariusz Sadowski

Gabinet Mariusz Sadowski
Grójecka 194 / 443 wejście A3

Ginekolog godny polecenia! Profesjonalny,uprzejmy,uśmiechnięty,na zadane pytania udziela odpowiedzi bardzo dokładnych.Prowadziłam u pana Sadowskiego ciążę i spotkałam się z dużym zaangażowaniem i z profesjonalnym i miłym podejściem do mnie.Byłam przyjmowana i na nfz i prywatnie,w jednym i w drugim przypadku podejście do pacjentki było na wysokim poziomie.Polecam kazdej kobiecie w 100% ! :-)

Opinia dodana przez: Pani
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Endokrynolog, Ginekolog położnik

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny.

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wolny termin: jutro o 13:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Tadeusz Podsiadłowski

Endokrynolog, Ginekolog położnik

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: jutro o 14:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa lek. med. Leszek Huzior

lek. med. Leszek Huzior

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

znakomity i rzeczowy lekarz. Bardzo miły i uprzejmy. Czułam się bardzo komfortowo podczas wizyty. Chodzę do doktora już od dawna. zawsze konkretny i pomocny. Wyjątkowo doświadczony w laserowych zabiegach. Serdecznie polecam!!! Mi pomógł i wreszcie wiem ze żyje!

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: jutro o 15:45. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa lek. med. Anna Stanisławska

lek. med. Anna Stanisławska

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Pani doktor jest profesjonalistką pod każdym względem - jest konkretna, ma ogromną wiedzę ale przede wszystkim nie straszy i tak dobiera rozwiązanie problemu, żeby było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta. Tłumaczy bardzo dokładnie, nie ma miejsca na jakiekolwiek niedomówienia i co najważniejsze - leczy. Naprawdę godna polecenia i zaufania ginekolog:)

Wolny termin: 26 Cze o 14:00. Sprawdź inny.

prof. dr hab. Leszek Bablok

Androlog, Ginekolog położnik

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Polecam, z pewnością lekarz od zadań specjalnych dodatkowo bardzo sumienny i obowiązkowy. Wizyta odbyła się o czasie.

Opinia dodana przez: Miss