dr n. med. Wojciech Strzyżewski

Ginekolog

Dobry ginekolog. Kompetentny i solidny. Bardzo dokładnie bada. Sympatyczny i z podejściem do pacjentek. Polecam.

Dzięki Panu Doktorowi mam po dwóch operacjach synka! Dziękuję Panu Bogu,że ten lekarz pojawił się w moim życiu, niestety nie jest mnie dalej stać na lecze4nie u Pana doktora, polecam, i dziękuję. Agnieszka K.

Najlepszy ginekolog jakiego znam. POLECAM !!

Najlepszy ginekolog jakiego znam. POLECAM !!

Do tej pory najlepszy lekarz, u którego byłam. Miły, dokładny, zaangażowany w proces leczenia.

JEST NAPRAWDĘ SUPER, profesjonalizm w każdym calu - GORĄCO POLECAM

JEST NAPRAWDĘ SUPER, profesjonalizm w każdym calu - GORĄCO POLECAM

To najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia w życiu! Jest niesamowicie skrupulatny, dokładny i ma olbrzymią wiedzę. Dzięki jego trafnej diagnozie i świetnemu prowadzeniu cieszymy się dwójką zdrowych dzieci. Jest fenomenalny, serdecznie polecam!!!

Super!! prowadził mi dwie ciąże, w tym jedną zagrożoną, poleciłam go moim znajomym, są bardzo zadowolone. Specjalista i perfekcjonalista jakich mało. Gorąco polecam. Na oddziale szpitanym jest nie tylko lekarzem, ale również opiekunem.

Bardzo dobry lekarz, dzieki temu Panu moja coreczka jest na swiecie!! Pozdrawiam

chodzę do dr. Strzyżewskiego od 10 lat. mam do niego pełne zaufanie. jest dociekliwy, profesjonalny, stonowany, co jest atutem. polecam!

Polecam. Najlepszy ginekolog jakiego znam.

Polecam. Najlepszy ginekolog jakiego znam.