Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Ząbkowice Śląskie

lekarz Elena Popławska-Kłak

Ginekolog, Ginekolog położnik

57-200 Ząbkowice Śląskie

Bardzo polecam Panią doktor Popławską! Wspaniała kobieta, która jest wybitnym ginekologiem. Bardzo mocno mi pomogła.
Opinia dodana przez: Leokadia

lekarz Jacek Kolanko

Stokrotkowa 1
57-200 Ząbkowice Śląskie

Bardzo dobry lekarz, polecam. Zawsze profesjonalne podejście do pacjentki. Nie trzeba o nic pytać, wszystko mówi w trakcie badania.

lekarz Zdzisław Denk

Szpital Św. Antoniego

57-200 Ząbkowice Śląskie

Nigdy więcej nie wybiorę się do tego „lekarza” i odradzam wszystkim kobietom, które chcą pozostać w zdrowiu psychicznym. Bardzo chamskie i bezpodstawne komentarze podczas wizyty, pan doktor jawnie drwił z dziewictwa (które było sprawą indywidualną i przede wszystkim MOJĄ prywatną, a nie jego), opowiadał o wszystkich możliwych chorobach totalnie niezwiązanych z tematyka celu mojej wizyty. Znajoma po swojej wizycie płakała i nie mogła się uspokoić. Nie polecam!

lekarz Barbara Jakubowska-Szwed

Ginekolog położnik, USG

57-200 Ząbkowice Śląskie

Byłam na dodatkowej kontroli po ,,wyleczeniu" w innym gabinecie. Cos sie p. doktor nie podobało-zrobiła swój komplet badań i telefonicznie wezwała mnie na rozmowę. Wynik nie był ciekawy. Wyladowalam w szpitalu na operacji. Ordynator szpitala we Wrocławiu był zdziwiony, że taki lekarz uchował się na prowincji. Dziekuję Pani Doktor!

lekarz Mirosław Albiński

Ginekolog położnik, USG

57-200 Ząbkowice Śląskie

Super lekarz, takich brakuje w tym kraju.

lekarz Arkadiusz Zieliński

Jaracza 6 lok. 1
57-200 Ząbkowice Śląskie

Byłam na wizycie u Dr Zielińskiego,zastepcy ordynatora ginek. w Szpitalu w Dzierżoniowie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wspaniały lekarz, wszystko potrafił wytlumaczyc, i poswiecił mi tyle czasu ile potrzebowałam, zero stresu..Widac , że doświadczony lekarz... Polecam Dr Zielińskiego.

lekarz Grażyna Błaszczuk-Kózka

Ginekolog, Ginekolog położnik