Filtruj terminy

lek. dent. Marzena Momot-Ciężarek

Indywidualna praktyka lekarska
Wadowicka 28
32-640 Zator

Polecam. CUDOWNY CZLOWIEK, SWIETNY , OTWARTY NA CZLOWIEKA LEKARZ .Ceny umiarkowane ,nie są wygórowane a jakość b.dobra .Uważam, że w Zatorze najlepszy stomatolog
Opinia dodana przez: bea

lekarz Olga Michalska-Kańkowska

Konopnickiej 31
32-640 Zator

Mało który lekarz prowadzi tak skrupulatny wywiad z pacjentem, poświęca temu dużo czasu i uwagi. Świetna celność w diagnozach.

lek. dent. Jacek Sopata

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Jacek Sopata
Wadowicka 38
32-640 Zator

Dziękuje bardzo za wspaniały uśmiech po 30 latach i nowe super zrobione implanty jestem bardzo zadowolona 👍
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jan Momot

Wadowicka 19a
32-640 Zator

Wspaniały lekarz - doświadczony i o miłym, ujmującym podejściu do pacjenta. Lekarz z powołania, taki jakich teraz coraz trudniej spotkać.

Lidia Zielińska

NZOZ VISUS S.C
Palimąki 2
32-640 Zator

Dobrze podejście do dzieci, słucha informacji od rodzica i bierze je pod uwagę. Kieruję do specjalistów w razie potrzeby. Bardzo dobry kontakt, cierpliwe tłumaczy.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Skarbimir Sikora

Lekarz rodzinny

ul. Palimąki 2
32-640 Zator

Najlepszy lekarz jakiego miałem okazję spotkać w życiu. Wszystko dokładnie wyjaśnia, podchodzi do człowieka, a nie kolejnego pacjenta

lek. dent. Monika Krówka

Rynek 7
32-640 Zator

Bardzo sympatyczna, kompetentna, pomocna, miła Pani Doktor. Korzystam z jej usług od wielu lat, doradzi, wysłucha, i co najważniejsze wyleczy skutecznie zęby, plomby są trwałe, jakość usług na świetnym poziomie. Przystępne ceny usług. Dzieci przychodzą na wizytę bez oporów, ma do nich podejście. Kolorystyka gabinetu bardzo dobrze wpływa na pacjenta ;) Polecam!
Opinia dodana przez: Toudi

lekarz Jacek Kostrz

ulica Kolejowa 18
32-640 Zator

serdecznie polecam Pana Doktora Jacka , najbardziej kompetentny lekarz z jakim do tej pory się spotkałam , a przy tym przemiły i serdeczny człowiek
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Urszula Pieh-Strzoda

NZOZ VISUS S.C
Palimąki 2
32-640 Zator

Wysokie kompetencje, doświadczenie i dostarczana jakość przez Panią Doktor. Polecam każdemu. Najlepszy lekarz okulista w okolicy.

lekarz Jan Wojtowicz

Rynek 15
32-640 Zator

Niestety Pan Doktor siedział za biurkiem i mnie nie zbadał. Problem jest przewlekły i złożony. Potrzebuje ciągłej kontroli i badań. Jego wizyta ograniczyła się do wypisania recept na leki, które tylko maskują problem a go nie rozwiązują. Dodatkowo stwierdził, że tak już będzie... Tragedia. Wizyta trwała 2 minuty.

lekarz Tadeusz Wójtowicz

Kongresowa 27
32-640 Zator

Wyjątkowo zły lekarz jeżeli można go tak nazwać. O przysiędze Hipokratesa już dawno zapomniał. Uwielbia upokarzać ludzi, którzy stoją w kolejce o jego audiencję. Niestety w Polsce nadal panuje przekonanie, że lekarz to bóstwo, a Pan Doktor lubi to wykorzystywać.

lek. dent. Lidia Bednarska

Mickiewicza 6a