lekarz Jacek Kostrz

3,3

serdecznie polecam Pana Doktora Jacka , najbardziej kompetentny lekarz z jakim do tej pory się spotkałam , a przy tym przemiły i serdeczny człowiek

Serdecznie polecam doktora Jacka! Bardzo mily przede wszystkim delikatny. Bardzo interesuje sie pacjentka i zawsze wszystko dokladnie wytłumaczy

NIE POLECAM! Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia.Brak profesjonalizmu i elementarnych zasad kultury.Szczerze odradzam wizyt u Tego lekarza

Rewelacyjny lekarz. Bardzo sympatyczny. Wszystko zawsze dokladnie wyjasni. Bardzo delikatny . Polecam!!

Ignorant, bezczelny, gbur, zero zainteresowania pacjentkom, bardzo szybko wpada w złość a po każdej pacjentce musi mieć 10 min przerwy bo się przecież przemeczyl wypisujac receptę bo badań ten lekarz nie robi

Chyba nie mowimy o tym samym lekarzu! Gburowaty i bez kompetencji gdyby nie polożne moj porod zakonczył by się tragedią Panu doktorowi nie wolno zawracać głowy w nocy na dyrzuze!!!!!!!!!!

Serdecznie polecam doktora Kostrza. Najlepszy lekarz w suskim szpitalu. Delikatny, rzeczowy, dokładnie prowadzi badania, wszystko wytłumaczy.