Lekarze Zwoleń

lekarz Sebastian Chamara

ul. Ludowa 5
26-700 Zwoleń

Bardzo rzeczowy lekarz, sympatyczny i kompetentny. Wszystko dokładnie tłumaczy, spokojnie, pierwszy raz od dawna czułam się zaopiekowana jak pacjent. Zlecił konkretne badania. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Barbara Kusio-Cieślakowska

Laryngolog

Mickiewicza 4
26-700 Zwoleń

muy buenas tardes le hablo de Arequipa Peru, soy un amigo de su esposo Marek Kusio y desde hace muchos años deseo comunicarme con el, espero poder hacerlo por este medio, disculpe las molestias que le pueda causar y le agradezco de antemano su comprension,me despido no sin antes reiterarle mis sentimientos de respeto y estima su amigo Arequipeño Rildo Martinez Ardiles
{'id': 27398, 'name': u'Zwole\u0144'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Ewa  Wrochna

lek. dent. Ewa Wrochna

Chirurg stomatolog

Lek.Dent.Ewa Wrochna Stomatologia
Aleja Jana Pawła 25
26-700 Zwoleń

Bardzo polecam panią Ewę. Profesjonalizm, życzliwość, w gabinecie zawsze miła atmosfera. Dziękuję za bezbolesne wyleczenie zębów :))))
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Bogdan Piechowicz

Internista, Diabetolog

SPZZOZ Zwoleń
aleja Pokuju 5
26-700 Zwoleń

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona z całego jej przebiegu. Choruję na cukrzycę od kilku lat i po raz pierwszy lekarz tak precyzyjnie, rzeczowo, wręcz obrazowo wytłumaczył mi istotę tej choroby. Zajął się diagnostyką całego mojego stanu zdrowia, zwrócił uwagę na pozostałe problemy chorobowe. Opowiedział o zasadach odpowiedniego żywienia, ćwiczeń ruchowych, aktywności , polecił mi odpowiedni wysiłek fizyczny z moimi możliwościami ruchowymi. Wizyta trwała długo, ale ten cenny czas Lekarza ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Maciej Grabowski

26-700 Zwoleń

Lekarz w 100% godny polecenia, pełen profesjonalizm, szeroka wiedza i umiejętności. Pan doktor poskładał moją nogę po skomplikowanym złamaniu i przywrócił mi pełną sprawność. Jestem za to bardzo wdzięczna, miałam ogromne szczęście że trafiłam pod opiekę Pana doktora Grabowskiego.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Ignacy Lipski

Urolog

Gabinet Urologiczny
Bogusław 18
26-700 Zwoleń

Super lekarz! uratował mi nerkę. Trochę małomówny ale bardzo kompetentny. Dobrze, że jest taki w okolicach Grójca.

lekarz Ewa Bachanek

26-700 Zwoleń

bardzo dobra Pani doktor; profesjonalna i mila obsługa oraz fachowość w podejściu do leczenia - polecam
Opinia dodana przez: grzegorz

lekarz Olaf Kalisz

26-700 Zwoleń

Jest to wspaniały, kompetentny, rzetelny z powołaniem lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu, cierpliwy i z podejściem do pacjenta. Pierwszy raz trafiłam do okulisty i cieszę się że akurat na Pana doktora. Z całym sercem polecam swoim i bliskim znajomym.
Opinia dodana przez: Bernadetta

lekarz Iwona Aksamitowska

Internista, Reumatolog

26-700 Zwoleń

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą Pani doktor jest bardzo miła i wysłucha co nam dolega bardzo polecam

lekarz Dariusz Wąs

26-700 Zwoleń

Całkiem sympatyczny człowiek z poczuciem humoru. Miałam z nim styczność tylko raz ale konkretny, rzeczowy, wytłumaczył mi wszystko co chciałam wiedzieć. Rozpoznanie również prawidłowe także ja polecam!
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Krzysztof Jarosz

Zwoleń

super lekarz godny polecenia następnym razem również udam się do niego i polecę go wszystkim koleżankom.

lekarz Emil Rojek

Pulmonolog

26-700 Zwoleń

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz konkretny ma dużą wiedzę i doświadczenie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo mi pomógł jest moim lekarzem od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł

Marek Walencik

Kardiolog

26-700 Zwoleń

Leczy moją Matkę. Wspaniały człowiek. Godny polecenia. Kompetentny w kardiologii i internie. Podmiotowe podejście do pacjenta. Marianna
Opinia dodana przez: Marianna

lek. dent. Ewa Bany

Ortodonta

26-700 Zwoleń

Nie słucha pacjeta. Prosiłam o różowe gumki na górze aparatu a na dole niebieski, pani nie posłuchała i założyła takie jakie jej wpadły w rękę. Podczas ucinania druta w aparacie zostało przyszczypnięte usto/górna warga co naprawdę bardzo boli. Robi wszystko szybko i nie dokładnie. Nie polecam👎👎👎👎👎
Opinia dodana przez: ..........

lekarz Iwona Marczak

Słowackiego 1
26-700 Zwoleń

Pani doktor Iwona Marczak wprowadziła mi hormonalną terapię zastępczą. Przez okres pięciu lat stosowania ,ani razu nie skierowała mnie na badanie krzepliwości krwi,ani na żadne inne badania.Doprowadziła mnie do zakrzepicy, zniszczyła mi zdrowie. Mało nie umarłam! Po półtorarocznym leczeniu idę na operację zablokowania i zniszczenia żyły po zakrzepie . Przez ten okres nie zadzwoniła ani razu i nie zapytała o zdrowie! Tacy ludzie nie powinni wykonywać zawodu lekarza!

lekarz Ewa Radziejowska-Wach

Psychiatra

26-700 Zwoleń

Gdybym wcześniej widziała opinie to napewno bym się nie wybrała. Okropna baba wizyta nie trwała dłużej niż 5 min nawet nie spytała jak się czuję,nie było żadnej rozmowy tylko od razu wypisała mi receptę na leki…Po tym jak weszłam do gabinetu zaczęła się na mnie wydzierać że nie mam jakiś dokumentów gdzie dwa razy dzwoniłam do Przychodni i pytałam czy jest potrzebne coś więcej niż dowód i nie dostałam żadnej ...
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Ewa Woźniak

Internista, Lekarz rodzinny

26-700 Zwoleń

Nie polecam byłam dziś!!!! doświadczenie z dzisiejszej wizyty na pogotowiu tak jak piszecie nie wiem czy trawalo 30 sekund tłumacząc pani doktor że bolą mnie pluca że nie mam siły że ledwo doszłam na to pogotowie (Lipsko )usłyszałam aspiryna lekarz rodzinny tyle niech pani doktor uwierzy że pójdę do lekarza rodzinnego skoro nie mogłam otrzymać pomocy z pani strony bo to słyszałam od koleżanek które nie są lekarzami aspiryna nie ...
Opinia dodana przez: Rene

lekarz Kazimiera Gorzkowska-Tatol