Ginekolog Braniewo

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie MED-YUS Małgorzata Yusufali
Gdańska 21A
14-500 Braniewo

Wspaniały lekarz, kompetentny, cierpliwy i umiejący słuchać.. . W jego obecności nie czuję się skrępowana. Badanie zawsze odbywa się sprawnie i bezstresowo. Polecam paniom nawet tym, które lubią zanadto lekarzowi pomarudzić,

Opinia dodana przez: Jadwiga

POWIATOWE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ„ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ„ W BRANIEWIE
ulica Moniuszki 13
14-500 Braniewo

Lekarz miły, zawsze udzieli odpowiedzi na pytanie, trzeba tylko pytac nic nie ukrywac i mówic o wszystkich dolegliwościach.

Braniewo

jest dobrym lekarzem i z szacunkiem podchodzi do pacjenta

jest dobrym lekarzem i z szacunkiem podchodzi do pacjenta

Gdańska 8
14-500 Braniewo

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, byłam w trudnej sytuacji i doktor Marzjan jako jedyny w sposób " normalny" wszystko wytłumaczył jak najbardziej jestem na tak. Polecam

Gabinet Lekarski

14-500 Braniewo

Odradzam! Miałam krwawienia w ciąży, a nie mogłam się z panią doktor skontaktować, pojechałam na sor, potem prywatnie aby upewnić się ze wszystko wporzadku. Gdy Pani doktor dowiedziała.się o tym, powiedziała ze.nie weźmie odpowiedzialności za ciążę!

Opinia dodana przez: Ania

WOJSKOWA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA W BRANIEWIE