Ginekolog Chełm

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Chełm
Słowackiego 33
22-100 Chełm

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i chciałam się dowiedzieć u innego źródła czy to co poprzedni lekarz mi przepisał jest w porządku. Skonczyło się na tym że będę leczona zupełnie inaczej. I wiem że jestem w dobrych rękach. Chciałabym opisać tu przebieg całej wizyty, która naprawdę trochę trwała, ale miejsca nie starczy ;). Polecam każdej niepewnej kobiecie :)

Opinia dodana przez: Elżbieta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

Najlepszy lekarz do jakiego chodziłam, poświęca czas wszystko tłumaczy. Prowadził moją ciążę, był przy mnie przy porodzie, interesował się moim stanem po. Cudowny człowiek i lekarz

Opinia dodana przez: Ewelina

Mickiewicza 22
22-100 Chełm

Wspaniały lekarz z powołania. Bardzo troskliwy, zainteresowany i pełen empatii, a przy tym niesłychanie sympatyczny. Pan doktor prowadził moja ciązę i dzięki niemu wszystko przebiegło bez komplikacji - również poród siłami natury, zakończony jednak cc. W szpitalu odwiedzał mnie codziennie i interesował się moim stanem zdrowia. Zawsze mogłam i mogę na Pana doktora liczyć i w razie potrzeby zadać nurtujące mnie pytania czy też zadzwonić. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Ewa

Chełm filia nr 4
plac Kupiecki 12
22-100 Chełm

Mam PCOS, i to pierwszy lekarz, który powiedział, że mam szansę na ciążę. Że to nie wyrok, że są drogi leczenia i je wskazał. Był miły i ostrożny w dobieraniu słów, kiedy ze mną rozmawiał. Pierwszy lekarz, który dał mi nadzieję. Choć zaganiany.

Opinia dodana przez: Wiola

Chełm
22-100 Chełm

Doktor jest dla mnie na 6 .,prowadził mi pierwszą ciąże,gdy leżałam w szpitalu to tylko jak miał dyżur to przychodził pytał jak się czuje i zawsze był miły uprzejmy nigdy, nie powiem złego słowa na tego lekarza .Druga ciąże tez on prowadził ..to on jedyny powiedział i wytłumaczył mi co się dzieje gdy w brzuchu niema dziecka a balon jest pusty

prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Baranowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

chełm
chełm ul. siedlecka
22-100 Chełm

NAJLEPSZY LEKARZ .....................................................................................POLECAM KAŻDEJ

Opinia dodana przez: Mariola

ulica Lutosławskiego 4/6
22-100 Chełm

Co tu dużo pisać, chyba najlepszy ginekolog w Chełmie jestem bardzo zadowolona z wizyt.Prowadził moją pierwszą ciążę . Naprawdę Polecam .

al. Armii Krajowej 9/8
22-100 Chełm

Wspaniały lekarz, prowadził obie moje ciąże. Empatyczny, dokładnie tłumaczy skomplikowane aspekty przebiegu ciąży. Przede wszystkim zawsze słucha co pacjent ma do powiedzenia.

Opinia dodana przez: Patrycja

ul. Lutosławskiego4/6
22-100 Chełm

Doktor Warchoł prowadzi moja ciaze i jestem jak najbardziej zadowolona. Do tego ma dosc dobrze wyposazony gabinet. Wczesniej chodzilam do innych lekarzy ginekologow i doktor Warchoł według mnie jest najlepszy.

lekarz Piotr Bijak

Ginekolog położnik, Ginekolog

ulica Kolejowa 64a/34
22-100 Chełm

Jestem zadowolona. Prowadził moje 2 ciąże. Uważam ze jest bardzo kompetentny. Wszystko tłumaczy o wszystkim mówi w sposób zrozumiały. W ramach wizyty robione jest USG gdzie u innych lekarzy trzeba za nie dodatkowo płacić. Jestem bardzo zadowolona.
I oczywiści ma ...

I oczywiści ma dobrą asystentkę, odbierała mój 1 poród i uważam ze jest znakomitą położną. Wszystko odbyło się naturalnie. (Niestety niektórzy by chcieli żeby jeszcze doktor urodził - stąd te negatywne opinie ).

Opinia dodana przez: monibrodz monibrodz