Ginekolog Dąbrowa Tarnowska

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pan Doktor miły, kompetentny i rzeczowy. Zdecydowanie polecam.

Dąbrowa Tarnowska

Polecam w 100%, prowadzil moja skomplikowana ciaze i mimo ze w innych szpitalach rozkladali rece,chcieli ciac na dlugo przed terminem Pan Doktor doprowadzil nas do terminu pozwolil na sn. Po porodzie nadal zainteresowany i mna i dzieckiem. Później gdy mialam problemy pomagal zlecal wszelkie konsultacje a gdy nie miał dyzuru dzwonił i sprawdzal wszystko.... Polecam !!!!!! Nie tylko lekarz ale przedewszystkim czlowiek

ulica Zazamcze 17a
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Moja opinia jest moją opinią,nie bazuję więc na powyższych komentarzach,tylko na swoich spostrzeżeniach. Już prawie 15 lat jestem pacjentką dr Woźniaka.Skoro nadal jest moim lekarzem ,na pewno o czymś to świadczy.Stwierdzam, iż jest bardzo doświadczonym lekarzem, doskonale zna się na swoim fachu, potrafi zdecydowanie postawić jasną i konkretną diagnozę.Prostym określeniem - po prostu nie "czai się", tylko mówi konkretnie o co chodzi,uważając przy tym, aby nie zmartwić swojej pacjentki. Zdecydowanie polecam Pana Marka Woźniaka. Natomiast Paniom powyżej, które wprost obrażają Jego Osobę, przypomnieć należy, że mogłyby przynajmniej mieć odwagę i podpisać się zamiast anonimu. Powinny także powiedzieć osobiście lekarzowi swoje odczucia,a nie szarpać dobre imię lekarza publicznie.

Opinia dodana przez: Edyta

Dąbrowa Tarnowska

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. W trakcie badania delikatna i rzeczowo odpowiada na pytania. Byłam na wizycie prywatnie i jestem bardzo zadowolona

Opinia dodana przez: Jola

Centrum Medyczne UNIDENT