Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ginekolog Dąbrowa Tarnowska

lekarz Artur Mierniczek

33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pan Doktor miły, kompetentny i rzeczowy. Zdecydowanie polecam.

lekarz Marek Woźniak

ulica Zazamcze 17a
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Moja opinia jest moją opinią,nie bazuję więc na powyższych komentarzach,tylko na swoich spostrzeżeniach. Już prawie 15 lat jestem pacjentką dr Woźniaka.Skoro nadal jest moim lekarzem ,na pewno o czymś to świadczy.Stwierdzam, iż jest bardzo doświadczonym lekarzem, doskonale zna się na swoim fachu, potrafi zdecydowanie postawić jasną i konkretną diagnozę.Prostym określeniem - po prostu nie "czai się", tylko mówi konkretnie o co chodzi,uważając przy tym, aby nie zmartwić swojej pacjentki. Zdecydowanie ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Zbigniew Chmura

Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobry lekarz. Zainteresowany pacjentką nawet po zakończonym leczeniu. Konkretny i niezbywający podczas wizyt w gabinecie.

dr Urszula Zygmunt milewska

Dąbrowa Tarnowska

Ta Pani "lekarz" jest wyjątkowo nieuprzejma, opryskliwa, niemiła i wyjątkowo złośliwa . Z wielką łaską zwraca się do pacjentek. Po przeczytanych opiniach pacjentek spodziwałam się że może być niemiła, ale to czego doświadczyłam przeszło mioje wyobrażenia. Smutne to doprawdy że potrzebujace pomocy lekarskiej kobiety i ich nienarodzone dzieci są narażane na takie okropne traktowanie i stresowe traktowanie. Zdecydowanie odradzam narażania się na takie nieprzyjemności. A "lekarza" zdecydowanie nie polecam!
Opinia dodana przez: opinia

lekarz Urszula Zygmunt-Milewska