Ginekolog Gniezno

Alfred Rajczyk

Alergolog dziecięcy, Ginekolog

Gniezno

Pan doktor to chyba jest niespelniony w zyciu i zawodowo,bo co z tego ze wiedze ma jak jest chamski,bezczelny i gburowaty.Skutecznie odstrasza od siebie malych pacjentow i ich rodzicow.Na pogotowiu siedzi w gabinecie jak za kare i dopiero jak zobaczy ze ktos nie pozwoli sobie na takie zachowanie jakie ma w zwyczaju to dopiero spuszcza z tonu.Rodzice przychodza z dziecmi po pomoc a nie po to zeby jakis gbur mial ...

dr Leszek Ernst

Gniezno

Wspaniały lekarz z przeogromną wiedzą, poswiecajacy pacjentce tyle czasu ile potrzeba, Dzięki Panu Doktorowi nasza córeczka żyje
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bożena Kuszak-Budasz

Cieszkowskiego 2 lok. 2
62-200 Gniezno

bardzo fajna pani doktor polecam chodziłam całą ciążę;)
miła uprzejma wszystko wytłumaczy ze szczegółami uśmiechnieta godna polecenia.
Opinia dodana przez: sylwia

dr Zbigniew Walkiewicz

ulica Chrobrego 41 B
62-200 Gniezno

Polecam wszystkim kobietom, prowdził moją ciążę, lekarz z którym można spokojnie o wszystkom porozmawiać, poświęca tyle czasu ile trzeba, naprawdę z powołania, a poza tym na świetne poczucie humoru, już 4 lata jestem jego pacjentką i nie zamierzam zmieniać lekarza

dr n. med. Wojmir Ziętkowiak

Centrum Medyczne SALOMED
Wolności 4a
62-200 Gniezno

Doktor Ziętkowiak nie jest lekarzem dla osób potrzebujących „jojczenia”, konkretnie i na bieżąco przekazuje informacje. Można z nim umówić w różnych godzinach i przyjmuje pilne przypadki.
Opinia dodana przez: Nela

lekarz Joanna Kowalska-Jasiecka

NZOZ Lekarze Rodzinni i Pediatrzy "AMBULATORIUM"
Wrzesińska 28
62-200 Gniezno

Bardzo miła profesjonalna ginekoloszka polecam wszystkim kobietą w ciąży i nie tylko. Dziękuje za to że przypadkowo Pani doktor stanęła na mojej drodze
Opinia dodana przez: Agnieszka
Gniezno Ginekolog położnik dr hab. n. med. Marcin Mardas

dr hab. n. med. Marcin Mardas

Centrum Medyczne Salomed
Wolności 4A
62-200 Gniezno

Wysoki profesjonalizm i kultura. Wyjątkowe podejście do starszej osoby. I to nie w prywatnym gabinecie. Można całkowicie zaufać temu lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Łukasz Sroka

Centrum Medyczne Salomed
ulica Wolności 4 A
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz! Moja ciąża jest cudem i doszło do niej za sprawą nowatorskiego leczenia wdrożonego przez doktora Srokę (a doktor był szóstym lekarzem, do którego się zgłosiliśmy i prawdę mówiąc już traciliśmy nadzieję). Jesteśmy przeszczęśliwi!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jean Juste

62-200 Gniezno

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Prowadził moje dwie ciąże, każdą z komplikacjami. Dzieci urodziły się zdrowe. Gdy potrzebowałam natychmiastowej wizyty, nie było problemu. Jest to lekarz godny zaufania i uprzejmy. W szpitalu nie przechodzi obojętnie obok swoich pacjentów, lecz za każdym razem się pyta, czy wszystko w porządku, nie tylko na obchodach. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Radosław Mądry

Ginekolog onkolog

Centrum Medyczne SALOMED
Wolności 4a
62-200 Gniezno

Lekarz nieprofesjonalny, z góry traktuje pacjentki i w ogóle nie tłumaczy jak leczyć chorobę. Z gabinetu niestety wyszłam rozczarowana i zażenowana.

Ginekolodzy w Gnieźnie