Ginekolog Gniezno

Gniezno

Super lekarz. Zawsze pomocny, fachowy, wszystko wytlumaczy wyjasni. Nawet gdy sa problemy to nie zbywa tylko zawsze pomoze, w szpitalu jak jest zawsze wejdzie do swoich pacjentek. Super super super

NZOZ Lekarze Rodzinni i Pediatrzy "AMBULATORIUM"
Wrzesińska 28
62-200 Gniezno

Bardzo miła profesjonalna ginekoloszka polecam wszystkim kobietą w ciąży i nie tylko. Dziękuje za to że przypadkowo Pani doktor stanęła na mojej drodze

Opinia dodana przez: Agnieszka

Cieszkowskiego 2 lok. 2
62-200 Gniezno

bardzo fajna pani doktor polecam chodziłam całą ciążę;)
miła uprzejma wszystko wytłumaczy ze szczegółami uśmiechnieta godna polecenia.

bardzo fajna pani doktor polecam chodziłam całą ciążę;)
miła uprzejma wszystko wytłumaczy ze szczegółami uśmiechnieta godna polecenia.

Opinia dodana przez: sylwia

ulica Chrobrego 41 B
62-200 Gniezno

Pan dr prowadzi mi drugą ciążę zawsze konkretny mówi to co myśli i o to chyba chodzi polecam.

Centrum Medyczne SALOMED
Wolności 4a
62-200 Gniezno

Pan Zietkowiak jest przesympatyczna osoba. Stwarza atmosfere zaufania i nieskrepowania, co pomimo tego iz wyroslam juz ze wstydu u lekarza-mezczyzny, jest nieocenione. No i na dodatek przystojny:)

Centrum Medyczne SALOMED
Wolności 4a
62-200 Gniezno

Lekarz nieprofesjonalny, z góry traktuje pacjentki i w ogóle nie tłumaczy jak leczyć chorobę. Z gabinetu niestety wyszłam rozczarowana i zażenowana.

Alfred Rajczyk

Alergolog dziecięcy, Ginekolog

Gniezno

Dzieki niemu nie wylądawlismy z naszym małym synkiem w szpitalu. nie wiem jak gdzie indziej ale w przychodni w Malanowie ciężko się do nigo dostac bo jest jednym z najlepszych lekarzy w okolicy. Fakt - czasami powie coś bardziej ostro ale przynajmniej zna sie na rzeczy ( i na leczeniu)

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9