Ginekolog Gorlice

ul. Biecka 30
38-300 Gorlice

Trafiłam z krwotokiem, pomógł mi bardzo, bardzo kompetentny i kulturalny, polecam.Wszystko mi wytłumaczył, skutecznie zniwelował mój strach i stres no bo przecież każdy się boi.

Opinia dodana przez: aldona

Gorlice

Bardzo dobry lekarz, delikatny, miły i kompetentny. Dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Rzeczywiście są dni, kiedy trzeba chwile poczekać w kolejce, ale warto. Polecam wszystkim paniom którym zależy na świetnej opiece i poczuciu bezpieczeństwa!

38-300 Gorlice

Lekarz znający się na rzeczy. Nic dodać nic ująć. warto wybrać się na wizyte jeśli zależy komuś na leczeniu. Jedyny lekarz w Gorlicach, który nie zbył mnie tym, że sama szukam w sobie choroby. Zlecił odpowiednie badania i postawił diagnozę.

medicor II

Gorlice

Pani doktor może na pierwszy rzut sprawia wrażenie niemiłej,ale po lepszym poznaniu jest o.k. Najważniejsze że nawet na kase chorych potrafi być kompetentna. Sama pilnuje terminów badań,doradza również w schorzeniach jej "nie podległych". Zawsze odbiera telefon(nawet w niedziele!!!!!!!!)czego nie mozna powiedzieć o wielu innych lekarzach.A gdy pierwszy raz byłam u niej prywatnie na badanie piersi to spytała czego przyszłam prywatnie skoro jestem ubezpieczona.....Który lekarz by obmówił gotóweczki.....

Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicor" Gabinety Specjalistyczne Diagnostyki Medycznej i Terapii
ulica Cicha 7
38-300 Gorlice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
ulica Słoneczna 11

ulica Cicha 7