Ginekolog Gostynin

09-500 Gostynin

Zdecydowanie polecam. Jest uprzejmy i zna sie na swojej pracy. Informuje o zlecanych badaniach i szybko reaguje gdy coś jest nie tak. Moze i jest małomowny ale za to konkretny w tym co robi

Armii Krajowej 33 lok. 1
09-500 Gostynin

Szczerze polecam Dr n med. Mariusza Kocika.
Zaczełam wizyty w niego już bardzo dawno temu, zatrzymał się cykl miesiączkowy stwierdził torbiel ok 4,5 cm, przepisał mi takie leki że po 2 tygodniach nie było śladu.
Prowadził moje wszystkie trzy ...

Szczerze polecam Dr n med. Mariusza Kocika.
Prowadził moje wszystkie trzy ciąże, profesjonale podejście, bardzo dobry sprzęt zdjęcia z wydruku w kolorze z 3D jak w realu. Na każdej wizycie USG, Pomiary maluszka, szczegółowe, wnikliwe badania.
Był przy każdym porodzie, profesjonalna opieka, zainteresowanie, doglądanie po porodzie przez cały pobyt w szpitalu. Ostatnia poród 10.01.2017r
Naprawdę szczerze polecam i za wszystko dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Iwona

Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska
Wojska Polskiego 35
09-500 Gostynin

Chodziłam do dr, ponieważ zachęciły mnie szybkie terminy wizyt, prawie zerowe kolejki... To niestety o czymś świadczyło... Bez upomnienia się o badanie USG, choć jestem w ciąży dr badania nie wykona (jedynie ponaciska brzuch i stwierdzi, że wszystko w porządku. Rzadko zadaje pytania. Samemu trzeba mówić o tym co dolega- nawet jeśli jest widoczne gołym okiem i samemu też trzeba bardzo często mówić o tym jakie badania chciałoby się wykonać... Po oględzinach dr jest pewna swoich diagnoz, niestety nie kierując na właściwe ku temu badania, bądź ich powtórkę. Szczerze nie polecam.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gostyninie
ulica Kruk 5