Ginekolog Grójec

Drogowców 9
05-600 Grójec

Prowadził moje dwie ciąże, bardzo dobra opieka, wszystko bez zarzutu, bardzo kompetentny lekarz , opieka prywatna i w szpitalu

Mogielnicka 10 lok. 6

zdecydowanie warto polecic .Delikatnosc i wiedza w jednym.Polecam

zdecydowanie warto polecic .Delikatnosc i wiedza w jednym.Polecam

Targowa 21
05-600 Grójec

fachowy lekarz, swietny człowiek. Bylam dlugo leczona przez Pana doktora i z cala pewnoscia polecam Go wszystkim.

Medycyna i Analizy PLNZOZ
ulica Kopernika 10
05-600 Grójec

Odszedł na zawsze ten wspaniały człowiek wielkiego serca.Kochalam go bardzo .Wspaniały lekarz zawsze będzie w mym sercu

Opinia dodana przez: Magda

Walid Tennou

ul. Zatylna
05-620 Grójec

W porównaniu do innych lekarzy, również z warszawskich prywatnych klinik dr jest godny polecenia. Dobre podejście do pacjenta, może nie tłumaczy sam z siebie za wiele, ale jeśli wszystko ok, to nad czym się rozwodzić - a na wszystkie moje pytania chętnie odpowiada. Dr pogodny, miły, konkretny, godny zaufania.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Grójec

polecam, prowadzil moja ciaze i bylam bardzo zadowolona :)

polecam, prowadzil moja ciaze i bylam bardzo zadowolona :)

lekarz Piotr Jóźwiak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Medycyna i Analizy PLNZOZ
ulica Kopernika 10
05-600 Grójec

Polecam w 100% Najlepszy ginekolog w Kozienicach Zna się na tym co robi Jest miły wyluzowany i nie owija w bawełnę

Opinia dodana przez: Ania

Bardzo konkretny i cierpliwy. Jestem zadowolona w 100%

Bardzo konkretny i cierpliwy. Jestem zadowolona w 100%

Grójec

Nie polecam tego Pana! Poszłam do niego w sprawie pierwszej ciąży w 5 tygodniu, lekarz potraktował mnie jak idiotkę i był zaskoczony czego ja od niego chce (powiedziałam, że chcę potwierdzić wynik) i że żadna medycyna nie może mi nic potwierdzić, nie przepisał skierowania na badanie krwi hcg ani usg, kazał przyjść po 10 tygodniu. Stracony czas, apn niekompetentny i nie na miejscu. Kolejny ginekolog był zaskoczony takim podejściem i od razu mi dał skierowania

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Pietrzak