Filtruj terminy

Ginekolog Jawor

59-400 Jawor

Jest naprawdę świetnym lekarzem,gdy cos się dzieje,to potrafi przyjąć o każdej porze,nie patrzy na zegarek tylko poświęca dużo czasu dla pacjenta,polecam wszyskim

59-400 Jawor

Polecam tego lekarza w 100%. Prawdopodobnie mam wade wrodzona macicy, skierował mnie na szczegółowe badania. Interesuje sie pocjentem nawet w swoim wolnym czasie. POLECAM!

Jawor

Uwazam, ze jest to bardzo dobry lekarz,poprowadzil moja ciace znakomicie,teraz rowniez trafil odrazu z lekami i pozbylam sie okropnego bolu.Wszystko pieknie tlumacz nawet rysuje na kartce zeby lepiej zrozumiec.Uprzejmy delikatny.Minus za spoznianie i czekanie ale do tego chyba juz kazdy sie przyzwyczail.

Opinia dodana przez: kasia

Piastowska 16
59-400 Jawor

bardzo polecam Panią doktor ... od roku do niej chodzę, zawsze dokładnie bada i robi Usg, prowadziła również moją ciąże, i choć obumarła to bardzo delikatnie do mnie podeszła i wszystko wytłumaczyła, również po poronieniu i zabiegu przyjeła mnie na kontrole i wszystko dokładnie sprawdziła ... Teraz przygotowuje mnie do kolejnej ciąży. Konkretna i przesympatyczna kobieta. Szczerze polecam ja oraz moja siostra i kilka koleżanek :)

Jawor

Doświadczony i konkretny fachowiec. Prowadził moja pierwsza ciążę, a za jakiś czas pewnie druga;)

Przychodnia Rejonowa w Jaworze
Piłsudskiego 10

Kuziennicza 4
59-400 Jawor

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Dmowskiego 9

Kuziennicza 4