lekarz Mirosława Cieślak

3,3
3,7
2,7
3,1

bardzo polecam Panią doktor ... od roku do niej chodzę, zawsze dokładnie bada i robi Usg, prowadziła również moją ciąże, i choć obumarła to bardzo delikatnie do mnie podeszła i wszystko wytłumaczyła, również po poronieniu i zabiegu przyjeła mnie na kontrole i wszystko dokładnie sprawdziła ... Teraz przygotowuje mnie do kolejnej ciąży. Konkretna i przesympatyczna kobieta. Szczerze polecam ja oraz moja siostra i kilka koleżanek :)

Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Dokładnie wszystko tłumaczy. Ma doskonałe podejście do pacjenta. Bardzo dużo mi pomogła. Gdyby nie ona dostała wylądowałabym w wariatkowie. Osoba godna polecenia.

Okropna Pani Doktor! jest niemiła i nieuprzejma, wiecznie poirytowana. Naprawdę wolę prywatne wizyty, ale u lekarza z poziomem. Nie polecam tej Pani. Wielu moich znajomych zrezygnowało z wizyt u niej. Pozdrawiam.

Bardzo niemiła i nieuprzejma kobieta. Więcej do niej nie pójdę. Wolę prywatną wizyte u lekarza na poziomie i z kulturą osobista.

Polecam.Lekarz godny polecenia,jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Polecam.Lekarz godny polecenia,jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Jest bardzo nie miłym lekarzem ! Nawet by jej swojej kotce nie poleciła!

Jest bardzo nie miłym lekarzem ! Nawet by jej swojej kotce nie poleciła!

Nie można się do niej dodźwonić. Czasami jest nie uprzejma. Zagląda w książeczke ubezpieczeniową przed wizytą. Czyta ją.