Ginekolog Położnik Jawor

Armii Krajowej 11g lok. 3
59-400 Jawor

Polecam tego lekarza w 100%. Prawdopodobnie mam wade wrodzona macicy, skierował mnie na szczegółowe badania. Interesuje sie pocjentem nawet w swoim wolnym czasie. POLECAM!

Piastowska 16
59-400 Jawor

bardzo polecam Panią doktor ... od roku do niej chodzę, zawsze dokładnie bada i robi Usg, prowadziła również moją ciąże, i choć obumarła to bardzo delikatnie do mnie podeszła i wszystko wytłumaczyła, również po poronieniu i zabiegu przyjeła mnie na kontrole i wszystko dokładnie sprawdziła ... Teraz przygotowuje mnie do kolejnej ciąży. Konkretna i przesympatyczna kobieta. Szczerze polecam ja oraz moja siostra i kilka koleżanek :)

Przychodnia Rejonowa w Jaworze
Piłsudskiego 10

Kuziennicza 4
59-400 Jawor

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Dmowskiego 9

Armii Krajowej 11g lok. 3