Lekarze Jawor

lekarz Eugenia Kowalska

Kormed
59-400 Jawor

Wyjątkowa. Lekarz i uzdrowiciel z powołania i z intuicją. Ma czas dla każdego co nie zawsze podoba się oczekującym w kolejce. No cóż mogą zmienić lekarza ale czemu tego nie robią???
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jolanta Drewniak-Muszyńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

GZZOP
Jawor

PRZEMIŁA PANI DOKTOR.ODDANA PACJENTOWI,BARDZO DUŻO ROZMAWIA Z PACJENTEM O CHOROBIE I METODACH LECZENIA.JA AKURAT LECZĘ U NIEJ DZIECI I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.PORAD UDZIELI CI PRZEZ TEL.JEŚLI JEST TAKA POTRZEBA O KAŻDEJ GODZINIE BEZ KONIECZNOŚCI PŁACENIA ZA WIZYTĘ.PIENIĄDZE DLA NIEJ TO NIE WSZYSTKO NAJWAZNIEJSZE POMÓC CHOREMU.POLECAM '

dr Adam Szczepański

Armii Krajowej 11g lok. 3
59-400 Jawor

Jest naprawdę świetnym lekarzem,gdy cos się dzieje,to potrafi przyjąć o każdej porze,nie patrzy na zegarek tylko poświęca dużo czasu dla pacjenta,polecam wszyskim

lekarz Justyn Filip

Chirurg ogólny, Internista

59-400 Jawor

Chciałam bardzo podziękować Panu za zajmowanie się pacjentką moją bratową z Jawora za leczenie i kompleksowość podejścia mam zaufanie do Pana Justyna Filipa jest Pan odpowiednim lekarzem na odpowiednim stanowisku ,życzymy w dalszej pracy sukcesów Proszę dać znać ,czy Pan otrzymał podziękowanie . Pozdrawiamy serdecznie .
Opinia dodana przez: Marioletta

lek. dent. Kazimierz Łyś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Lityńscy - Stomatologia"
Limanowskiego 25
59-400 Jawor

Najlepszy Stomatolog na jakiego mogłam trafić,mimo obaw i strachu...usunięcie kilku zębów nie pierwszy raz ..trwało naprawdę szybko.i sprawnie..bez bólu i w miłej atmosferze.Polecam.z Całego Serca Wszystkim Którzy się Boją ..wyrywania zębów bądź innych zabiegów Chirurgicznych.
Opinia dodana przez: katarzyna

lek. dent. Jan Świątek

Przychodnia Rejonowa w Jaworze
Piłsudskiego 10
59-400 Jawor

Polecam gabinet dr.Świątka wyleczyłam już 3 zęby poszło szybko i bezproblemowo również zrobił b.dobrze zęba mojej córce która przyjoł z bóle. Polecam
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Krzysztof Maruszczak

Lekarz rodzinny

Praktyka Lekarza Rodzinnego Krzysztof Maruszczak
Św. Marcina 2/1
59-400 Jawor

bardzo dobry lekarz, wystawia trafne diagnozy i nie robi problemów ze skierowaniem do specjalisty jeśli jest taka konieczność

lekarz Matylda Baran

Anestezjolog

59-400 Jawor

Miłe, rzeczowe i bardzo konkretne podejście do pacjenta. Zabieg znieczulenia podpajęczynówkowego przeprowadzony z niesamowitą precyzją. Stała opieka i pełne zaangażowanie podczas zabiegu. Pełna perfekcja w każdym calu. Dziękuję
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Iwona Gralec

Radiolog

ul. Romana Dmowskiego 9
59-400 Jawor

Według mnie pełny profesionalizm,pani doktor badała mnie bez pospiechu i bardzo dokładnie no i cena za badanie najnizsza jaką znalazłem w Wałbrzychu
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Marek Załuski

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Jawor

Bardzo dobry lekarz chorób wewnętrznych.Leczę się u niego od początku jego praktyki.Ma bardzo dobre zadatki na specjalistę kardiologa.Trafne diagnozy i trafione leczenie.Moja opinia jest wiarygodna bo choruję na serce. Obecnie jestem po transplantacji serca.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Liliana Nowak

Internista, Lekarz rodzinny

59-400 Jawor

Jedna z najlepszych lekarek jakie znam!!!! Rewelacyjna, konkretna, sympatyczna i miła. W powszechnej nieudolności systemu ochrony zdrowia odnalazła sposób na rzetelne podejście do pacjenta. Brawo !!!
Opinia dodana przez: eS

lekarz Jolanta Świątek

ul. Romana Dmowskiego 9
59-400 Jawor

Na wizytę idę z uśmiechem na twarzy. Lekarz godny polecenia jakich dziś brakuje- zdecydowanie z powołania, konkretna, uprzejma, słucha pacjenta, rzeczowo wyjaśnia i stawia właściwe diagnozy. Dziękuję za "Ludzkie" podejście i cierpliwość oraz życzę wszystkiego dobrego. Pacjentka Katarzyna Ch.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bodha Subedi

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Adam Szczepański

Armii Krajowej 11g lok. 3
59-400 Jawor

Polecam tego lekarza w 100%. Prawdopodobnie mam wade wrodzona macicy, skierował mnie na szczegółowe badania. Interesuje sie pocjentem nawet w swoim wolnym czasie. POLECAM!

lek. dent. Iwona Butmankiewicz-Borecka

Prywatny Gabinet Lekarski
Rapackiego 14
59-400 Jawor

Duża staranność pod względem wykonania wypełnienia. Zęby są delikatnie nadwrażliwe dosłownie krótką chwilę. Nie odczułam żadnego dyskomfortu po wyjściu z gabinetu.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Arkadiusz Joks

Internista, Pulmonolog

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Szpitalna 3
59-400 Jawor

Konkretny, uprzejmy, komunikatywny. Spokojnie i bez pośpiechu wyjaśnił problem. Leczenie wdrożone. Za jakiś czas ocenimy skuteczność terapii.
Opinia dodana przez: A.B.

lekarz Krystyna Łukasik

Laryngolog

Przychodnia Rejonowa w Jaworze
Piłsudskiego 10
59-400 Jawor

Byłem u Pani doktor ze swoim dzieckiem, zniechęcony po wcześniejszych wizytach u wielu lekarzy. Pani doktor jako jedyna postawiła prawidłowe rozpoznanie i zastosowała skuteczne leczenie. Profesjonalizm a przy tym wysoka kultura osobista. Jest to lekarz wzbudzajacy zaufanie.

lekarz Iwona Gubernator-Filipczak

Korfantego 8B/1
59-400 Jawor

Również nie zgodzę się z opinią "NEO" !!!! Totalne bzdury wypisane pod wpływem emocji, A i kultury również "Neo" brak. Wstyd!! Ja jako pacjentka Pani Doktor jestem BARDZO ZADOWOLONA z lekarza do którego uczęszczam bardzo często...zawsze jestem potraktowana indywidualnie...P.Dr nie liczy minut gdy jestem w gabinecie a wręcz odwrotnie! Nigdy nie zostałam "wygoniona"...zawsze kiedy zapytałam czy przyjmie- dr.przyjęła..podchodzi do pacjenta życzliwie z uśmiechem,na luzie. Z żadnym skierowniem do specjalisty,na wyniki ...
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Leszek Nawracaj

Neurolog

Wyspiańskiego 7
59-400 Jawor

Wspaniały lekarz. Przyjmuje pacjenta z uśmiechem, wysłucha co pacjenta boli, spokojnie odczytuje przedstawione dokumenty chorobowe i wyniki. Dziękuję Panu doktorowi za opisy choroby i spokojne wyjaśnienia wątpliwości. Polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Łukasz Lityński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Lityńscy - Stomatologia"
Limanowskiego 25
59-400 Jawor

Polecam serdecznie pana Łukasza! W samym miejscu panuje niesamowita atmosfera i przez całą wizytę czułam się bezpiecznie oraz komfortowo. Cały personel traktuje pacjenta z szacunkiem oraz wykazuje się wielkim profesjonalizmem. Pan Łukasz odpowiedział na wszystkie moje pytania, a przed samym zabiegiem wyjaśnił, jak będzie przebiegało samo leczenie. Wszystko było zorganizowane sprawnie i efektywnie. Pan Łukasz wykazał się dużą empatią i cierpliwością. Jego podejście było pełne szacunku i uprzejmości, dzięki czemu ...
Opinia dodana przez: Agnieszka