lekarz Iwona Gubernator-Filipczak

Konkretna, miła, fachowa i profesjonalna Pani Doktor! POLECAM! Wszystko zgodnie ze sztuką lekarską. Przed wypisaniem recepty - badanie na kozetce przyczyny wizyty i dolegliwości zgłoszonych przeze mnie. Pozdrawiam!

Konkretna, miła, fachowa i profesjonalna Pani Doktor! POLECAM!

Byłam u tej Pani kilka dni temu. Wyjątkowo - lekarz, do którego zawsze chodzę jest na urlopie. W rejestracji podałam cel wizyty, czyli przedłużenie zwolnienia chorobowego (dostałam zalecenie zgłoszenia się po takie zwolnienie właśnie od swojego lekarza) oraz recepta na leki przeciwbólowe, które zostały mi przepisane przez mojego lekarza (wszystko oczywiście zanotowane w karcie). Ta Pani była dla mnie bardzo niemiła od pierwszej minuty wizyty. Krzyczała, że urządzam sobie koncert życzeń. Katastrofa. Cała wizyta to był jeden wielki cyrk. Historie o tym, że chciała popełnić samobójstwo... Nawet nie jestem w ...

Ta Pani była dla mnie bardzo niemiła od pierwszej minuty wizyty. Krzyczała, że urządzam sobie koncert życzeń. Katastrofa. Cała wizyta to był jeden wielki cyrk. Historie o tym, że chciała popełnić samobójstwo... Nawet nie jestem w stanie przytoczyć dokładnie wszystkich absurdów tej wizyty. Łącznie z krytykowaniem mnie (!) za leczenie stosowane przez innych lekarzy.
Nie wiem jaka jest wiedza tej Pani, bo nie dała tego ocenić. Natomiast traktowanie drugiego człowieka to poziom absolutnie dna.
Jak tylko wyszłam na korytarz to zaczęłam płakać. Nie wiem czy kiedykolwiek ktoś mnie zgnoił tak bardzo jak ta Pani, która przecież określa się mianem lekarza.

Doktor Iwona to świetny lekarz. Prawdziwy lekarz z powołania. Jestem od kilku lat pacjentką doktor Iwony i jestem bardzo zadowolona,zawsze daje skierowania,kiedy trzeba to skarci np za nietrzymanie się diety lub olewanie brania leków:). Doktor Gubernator ma super podejście do pacjenta bo jest taką ,,swojską,, babką. Polecam. Natalia

Witam bardzo Polecam Panią Dr. Iwonkę ponieważ bardzo dużo mi pomogła i pomaga!!! dokładnie bada i poświęca swój czas dla pacjentów, nie olewa żadnych pacjentów. Oczywiście jestem pod stałą opieką Pani doktor i nie zamierzam zrezygnować. Pani doktor jest bardzo życzliwą, i profesjonalną osobą! jak potrzebuje skierowania do specjalisty wystawia bezproblemu. Nigdy nie spotkałam takiej wspaniałeh lekarki jak Pani doktor szczerej i konkretnej osoby. Jak mam jakiś problem zawsze mnie przyjmie albo zawsze odbierze telefon . Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor.

Miła sympatyczna pełna profesjonalizmu pani doktor wysłucha i przebada dokładnie pacjenta. Ze skierowaniami do specjalistów daje bez problemów. Bardzo polecam😊

Najlepsza lekarka jaka znam bardzo fachowo podchodzi do swojej pracy. Sympatyczna i z poczuciem humoru. Nie ma problemu z wypisaniem recepty i skierowan. Bardzo polecam ☺☺☺☺

W całym moim dotychczasowym życiu nie spotkałem tak profesjonalnej i uprzejmej lekarki. Podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i kompleksowo wszystko dokładnie diagnozuje. Jak najbardziej polecam Panią doktor!!

Również nie zgodzę się z opinią "NEO" !!!! Totalne bzdury wypisane pod wpływem emocji, A i kultury również "Neo" brak. Wstyd!! Ja jako pacjentka Pani Doktor jestem BARDZO ZADOWOLONA z lekarza do którego uczęszczam bardzo często...zawsze jestem potraktowana indywidualnie...P.Dr nie liczy minut gdy jestem w gabinecie a wręcz odwrotnie! Nigdy nie zostałam "wygoniona"...zawsze kiedy zapytałam czy przyjmie- dr.przyjęła..podchodzi do pacjenta życzliwie z uśmiechem,na luzie. Z żadnym skierowniem do specjalisty,na wyniki Pani Doktor nie zrobiła nigdy problemu. Z własnego doświadczenia przytoczę fakt kiedy to P.Doktor przy mnie sama zadzwoniła ze swojego prywatnego telefonu i załatwiła za mnie MOJĄ sprawę... Bo ja nie miałam bladego pojęcia. I Pani Dr. Nie odesłała...nie wygoniła, tylko pomogła nie patrząc na zegarek...że siedziałam w tedy w gabinecie ponad pół godziny!!!! Podchodzi do pacjenta sumiennie, diagonozuje i analizuje po czym z doświadczenia wiem, że robi to fachowo i zawsze trafnie! Polecam z czystym sumieniem Panią Doktor , kobieta z dobrym sercem!

Nie zgadzam się z Neo! Oczywiście każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Moje zdanie, na temat kompetencji, podejścia do pacjenta p. Iwony Gubernator-Filipczak, jest jak najbardziej pozytywne! Doktor Gubernator przytacza historie swoich pacjentów, które, jak dla mnie, są potwierdzeniem jej fachowych kompetencji i doświadczenia. I to uważam za wielki atut. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, kompleksowo. Przy każdej wizycie robi całościowy wywiad, słucha spokojnie i analizuje, jak jeszcze może pomóc. Ze skierowaniami nie ma żadnego problemu!! Odpowiada na każde pytanie, zaznacza, gdzie najlepiej wykonać badania, do których specjalistów jeszcze się wybrać, itd. Nigdy doktor mnie nie wyprosiła (nawet, jak wcisnę się w kolejkę, bo pracuję poza Jaworem). Zawsze poświęca mi mnóstwo czasu. Poleciłam doktor Gubernator swoim znajomym. Ci, którzy przenieśli się do Niej, również są zadowoleni.

Jako stała pacjentka pani doktor uważam , że jest bardzo dobrym lekarzem .Pacjentów bada bardzo dokładnie , jeśli zachodzi potrzeba , daje skierowania do specjalistów , pomaga w pilnych przypadkach w szybkim dostępie do lekarzy i badań .Jesteśmy całą rodziną jej pacjentami [ w wieku od 17 do 91 lat] i dziękujemy pani doktor za opiekę lekarską .