lekarz Iwona Gubernator-Filipczak

Internista

Również nie zgodzę się z opinią "NEO" !!!! Totalne bzdury wypisane pod wpływem emocji, A i kultury również "Neo" brak. Wstyd!! Ja jako pacjentka Pani Doktor jestem BARDZO ZADOWOLONA z lekarza do którego uczęszczam bardzo często...zawsze jestem potraktowana indywidualnie...P.Dr nie liczy minut gdy jestem w gabinecie a wręcz odwrotnie! Nigdy nie zostałam "wygoniona"...zawsze kiedy zapytałam czy przyjmie- dr.przyjęła..podchodzi do pacjenta życzliwie z uśmiechem,na luzie. Z żadnym skierowniem do specjalisty,na wyniki Pani Doktor nie zrobiła nigdy problemu. Z własnego doświadczenia przytoczę fakt kiedy to P.Doktor przy mnie sama zadzwoniła ze swojego prywatnego telefonu i załatwiła za mnie MOJĄ sprawę... Bo ja nie miałam bladego pojęcia. I Pani Dr. Nie odesłała...nie wygoniła, tylko pomogła nie patrząc na zegarek...że siedziałam w tedy w gabinecie ponad pół godziny!!!! Podchodzi do pacjenta sumiennie, diagonozuje i analizuje po czym z doświadczenia wiem, że robi to fachowo i zawsze trafnie! Polecam z czystym sumieniem Panią Doktor , kobieta z dobrym sercem!

Witam bardzo Polecam Panią Dr. Iwonkę ponieważ bardzo dużo mi pomogła i pomaga!!! dokładnie bada i poświęca swój czas dla pacjentów, nie olewa żadnych pacjentów. Oczywiście jestem pod stałą opieką Pani doktor i nie zamierzam zrezygnować. Pani doktor jest bardzo życzliwą, i profesjonalną osobą! jak potrzebuje skierowania do specjalisty wystawia bezproblemu. Nigdy nie spotkałam takiej wspaniałeh lekarki jak Pani doktor szczerej i konkretnej osoby. Jak mam jakiś problem zawsze mnie przyjmie albo zawsze odbierze telefon . Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor.

Nie zgadzam się z Neo! Oczywiście każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Moje zdanie, na temat kompetencji, podejścia do pacjenta p. Iwony Gubernator-Filipczak, jest jak najbardziej pozytywne! Doktor Gubernator przytacza historie swoich pacjentów, które, jak dla mnie, są potwierdzeniem jej fachowych kompetencji i doświadczenia. I to uważam za wielki atut. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, kompleksowo. Przy każdej wizycie robi całościowy wywiad, słucha spokojnie i analizuje, jak jeszcze może pomóc. Ze skierowaniami nie ma żadnego problemu!! Odpowiada na każde pytanie, zaznacza, gdzie najlepiej wykonać badania, do których specjalistów jeszcze się wybrać, itd. Nigdy doktor mnie nie wyprosiła (nawet, jak wcisnę się w kolejkę, bo pracuję poza Jaworem). Zawsze poświęca mi mnóstwo czasu. Poleciłam doktor Gubernator swoim znajomym. Ci, którzy przenieśli się do Niej, również są zadowoleni.

Miła sympatyczna pełna profesjonalizmu pani doktor wysłucha i przebada dokładnie pacjenta. Ze skierowaniami do specjalistów daje bez problemów. Bardzo polecam😊

Trzymajcie się od niej z daleka. Nie chce diagnozować pacjentów. Nie daje żadnych skierowań tylko same recepty na leczenie objawowe a nie przyczynowe. Informuje, że owszem potrzebna jest diagnostyka, ale to KOSZTUJE i ona skierowań nie da. Mimo, że przyjmuje na NFZ, na wizycie robi wyliczanki ile jakie badanie kosztuje. Dla niej nieważne jest zdrowie pacjenta tylko KASA i LIMITY. Widać jej limity są tylko dla jakichś wybrańców. Niekompetentna, nieprofesjonalna. Na wizycie u niej, nie licz na to, że Cię wysłucha jakie masz dolegliwości bo ona zamiast skupić się na Tobie traci czas i opowiada historie i przypadki o swoich innych pacjentach, a potem jak twierdzi już "nie ma czasu" i wyprosi Cię z gabinetu po niespełna 5 minutach. Na końcu dodając, że jak Ci będzie gorzej to możesz sobie wezwać pogotowie. Do tego Potwornie niemiła jako człowiek w ogóle. Brak słów...

Najlepsza lekarka jaka znam bardzo fachowo podchodzi do swojej pracy. Sympatyczna i z poczuciem humoru. Nie ma problemu z wypisaniem recepty i skierowan. Bardzo polecam ☺☺☺☺

Jako stała pacjentka pani doktor uważam , że jest bardzo dobrym lekarzem .Pacjentów bada bardzo dokładnie , jeśli zachodzi potrzeba , daje skierowania do specjalistów , pomaga w pilnych przypadkach w szybkim dostępie do lekarzy i badań .Jesteśmy całą rodziną jej pacjentami [ w wieku od 17 do 91 lat] i dziękujemy pani doktor za opiekę lekarską .

W całym moim dotychczasowym życiu nie spotkałem tak profesjonalnej i uprzejmej lekarki. Podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i kompleksowo wszystko dokładnie diagnozuje. Jak najbardziej polecam Panią doktor!!