Internista Jawor

- 20 lekarzy

lekarz Iwona Gubernator-Filipczak

Internista

liczba opinii: 11

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o.
Korfantego 8B/1
59-400 Jawor

Średnia ocen: 4,2/5
Również nie zgodzę się z opinią "NEO" !!!! Totalne bzdury wypisane pod wpływem emocji, A i kultury również "Neo" brak. Wstyd!! Ja jako pacjentka Pani Doktor jestem BARDZO ZADOWOLONA z lekarza do którego uczęszczam bardzo często...zawsze jestem potraktowana indywidualnie...P.Dr nie liczy minut gdy jestem w gabinecie a wręcz odwrotnie! Nigdy nie zostałam "wygoniona"...zawsze kiedy zapytałam czy przyjmie- dr.przyjęła..podchodzi do pacjenta życzliwie z uśmiechem,na luzie. Z żadnym skierowniem do specjalisty,na wyniki ...
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Beata Jaroszewska

Internista, Kardiolog

liczba opinii: 6

Praktyka Lekarza Rodzinnego - Andrzej Domiński
Szpitalna 7 e
59-400 Jawor

Średnia ocen: 2,9/5
Umówiłam się na wizytę prywatną do Pani doktor na początek kwietnia 2023. Mieszkam za granicą i specjalnie dostosowałam mój przylot do Polski pod wizytę u kardiologa. Wizyta została odwołana i termin został przełożony na początek maja. Po raz drugi kupiłam bilety do Polski, żeby stawić się na wizytę. W dzień wizyty, jadąc autem, zadzwoniłam do recepcji poinformować, że stoję w korku i mogę się spóźnić kilka minut. Pani z recepcji ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Arkadiusz Joks

Internista, Pulmonolog

liczba opinii: 5

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Szpitalna 3
59-400 Jawor

Średnia ocen: 4,7/5
Konkretny, uprzejmy, komunikatywny. Spokojnie i bez pośpiechu wyjaśnił problem. Leczenie wdrożone. Za jakiś czas ocenimy skuteczność terapii.
Opinia dodana przez: A.B.

lekarz Beata Sroka

Internista

liczba opinii: 3

NZOZ "AGA-MED"

58-124 Stary Jawor, Marcinowice

Średnia ocen: 3,7/5
Nie polecam!!!! W dobie sytuacji jakiej się znajdujemy przyjmuje cztery osoby. Czy po receptę, czy pobranie krwi, cztery osoby. Jeżeli jesteś piąty czy to dziecko czy stary nie przyjmie, leczysz się na własną rękę. Jest nie przyjemna dla pacjenta nie szczepionego na covid jakby ci ludzie zarażali samym oddechem. Jeżeli ktoś uczy się na lekarza, składa przysięgę ratowania życia i pomoc w powrocie do zdrowia, a tutaj odnoszę wrażenie, że ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Rafał Sudoł

Internista

liczba opinii: 3

Jaworskie Centrum Medyczne - Szpital
ulica Szpitalna 3
59-400 Jawor

Średnia ocen: 2,3/5
Bardzo polecam - rzeczowy, dokładny. Ogolne wrażenie na duży plus. Lekarz przez duże L. Bardzo pomógł mi i mojej rodzinie. Szkoda, że nie mieszkam w Jaworze i mam spory kawałek.
Opinia dodana przez: Marie

lekarz Justyn Filip

Chirurg ogólny, Internista

liczba opinii: 2

Jaworskie Centrum Medyczne - Szpital
ulica Szpitalna 3
59-400 Jawor

Średnia ocen: 5,0/5
Chciałam bardzo podziękować Panu za zajmowanie się pacjentką moją bratową z Jawora za leczenie i kompleksowość podejścia mam zaufanie do Pana Justyna Filipa jest Pan odpowiednim lekarzem na odpowiednim stanowisku ,życzymy w dalszej pracy sukcesów Proszę dać znać ,czy Pan otrzymał podziękowanie . Pozdrawiamy serdecznie .
Opinia dodana przez: Marioletta

lekarz Liliana Nowak

Internista, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 1

Jaworskie Centrum Medyczne - Szpital
ulica Szpitalna 3
59-400 Jawor

Średnia ocen: 5,0/5
Jedna z najlepszych lekarek jakie znam!!!!
Rewelacyjna, konkretna, sympatyczna i miła. W powszechnej nieudolności systemu ochrony zdrowia odnalazła sposób na rzetelne podejście do pacjenta. Brawo !!!
Opinia dodana przez: eS

lekarz Jolanta Świątek

Internista

liczba opinii: 1

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 9
59-400 Jawor

Średnia ocen: 5,0/5
Na wizytę idę z uśmiechem na twarzy. Lekarz godny polecenia jakich dziś brakuje- zdecydowanie z powołania, konkretna, uprzejma, słucha pacjenta, rzeczowo wyjaśnia i stawia właściwe diagnozy. Dziękuję za "Ludzkie" podejście i cierpliwość oraz życzę wszystkiego dobrego. Pacjentka Katarzyna Ch.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Moses Nkwamu

Internista

liczba opinii: 1

Gabinet
Grunwaldzka 9/4
59-400 Jawor

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo konkretny i kulturalny lekarz. Ma duży szacunek do pacjenta, empatyczny, uprzejmy i przede wszystkim słucha, nie ignoruje uwag ani obiekcji pacjenta. Doktor poświęca dostateczną ilość czasu na potrzebną rozmowę. Jest dokładny i stawia trafne diagnozy, co skutkuje trafnym leczeniem. To tylko potwierdza, iż kompetencje są tu na wysokim poziomie. Lekarz godny polecenia, stąd też moja pozytywna opinia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Beata Korbuszewska-Gontarz

Internista, Alergolog

liczba opinii: 1

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Kuziennicza 4
59-400 Jawor

Średnia ocen: 1,0/5
Pani doktor najpierw proponuje odczulanie na białko kota , po czym po pół roku stwierdza że nie prowadzi na to odczulania bo to nie bezpieczne Na prawdę mogłaby Pani przemyśleć co mówi ludziom a nie tak zmieniać zdanie . Oczywiście przedstawia typowe dla wielu alergologów podejście żeby wierze oddawać , nie widzie innych rozwiązań a takie istnieją , wystarczy poczytać zamiast płacić krocie za wizytę . Kolejny minus to Pani ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Interniści w mieście JaworStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat