Internista Jawor

Internista, Chirurg ogólny

Jaworskie Centrum Medyczne - Szpital
ulica Szpitalna 3
59-400 Jawor

Chciałam bardzo podziękować Panu za zajmowanie się pacjentką moją bratową z Jawora za leczenie i kompleksowość podejścia mam zaufanie do Pana Justyna Filipa jest Pan odpowiednim lekarzem na odpowiednim stanowisku ,życzymy w dalszej pracy sukcesów Proszę dać znać ,czy Pan otrzymał podziękowanie . Pozdrawiamy serdecznie .
Opinia dodana przez: Marioletta

NZOZ "AGA-MED"

58-124 Stary Jawor, Marcinowice

Bardzo dobry lekarz, miła i kompetentna. Poleca wizyty u pani doktor.

Praktyka Lekarza Rodzinnego - Andrzej Domiński
Szpitalna 7 e
59-400 Jawor

bardzo miła młoda osoba miły kontakt wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedziec polecam pania doktor .

lekarz Liliana Nowak

Lekarz rodzinny, Internista

Jaworskie Centrum Medyczne - Szpital
ulica Szpitalna 3
59-400 Jawor

Jedna z najlepszych lekarek jakie znam!!!!
Rewelacyjna, konkretna, sympatyczna i miła. W powszechnej nieudolności systemu ochrony zdrowia odnalazła sposób na rzetelne podejście do pacjenta. Brawo !!!
Opinia dodana przez: eS

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 9
59-400 Jawor

Na wizytę idę z uśmiechem na twarzy. Lekarz godny polecenia jakich dziś brakuje- zdecydowanie z powołania, konkretna, uprzejma, słucha pacjenta, rzeczowo wyjaśnia i stawia właściwe diagnozy. Dziękuję za "Ludzkie" podejście i cierpliwość oraz życzę wszystkiego dobrego. Pacjentka Katarzyna Ch.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Szpitalna 3
59-400 Jawor

Bardzo rzadko zdarza mi się spotkać tak miłego i ciepłego lekarza.Przede wszystkim ma czas dla pacjenta, jest zawsze uśmiechnięty i szczegółowo odpowiada na zadane pytania.
Godny polecenia.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o.
Korfantego 8B/1
59-400 Jawor

Również nie zgodzę się z opinią "NEO" !!!! Totalne bzdury wypisane pod wpływem emocji, A i kultury również "Neo" brak. Wstyd!! Ja jako pacjentka Pani Doktor jestem BARDZO ZADOWOLONA z lekarza do którego uczęszczam bardzo często...zawsze jestem potraktowana indywidualnie...P.Dr nie liczy minut gdy jestem w gabinecie a wręcz odwrotnie! Nigdy nie zostałam "wygoniona"...zawsze kiedy zapytałam czy przyjmie- dr.przyjęła..podchodzi do pacjenta życzliwie z uśmiechem,na luzie. Z żadnym skierowniem do specjalisty,na wyniki ...
Opinia dodana przez: Marlena

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Kuziennicza 4
59-400 Jawor

Pani doktor najpierw proponuje odczulanie na białko kota , po czym po pół roku stwierdza że nie prowadzi na to odczulania bo to nie bezpieczne Na prawdę mogłaby Pani przemyśleć co mówi ludziom a nie tak zmieniać zdanie . Oczywiście przedstawia typowe dla wielu alergologów podejście żeby wierze oddawać , nie widzie innych rozwiązań a takie istnieją , wystarczy poczytać zamiast płacić krocie za wizytę . Kolejny minus to Pani ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

M.Dąbrowskiej 30/2