Internista Jawor

NZOZ "AGA-MED"

58-124 Stary Jawor, Marcinowice

Bardzo dobry lekarz, miła i kompetentna. Poleca wizyty u pani doktor.

Bardzo dobry lekarz, miła i kompetentna. Poleca wizyty u pani doktor.

Praktyka Lekarza Rodzinnego - Andrzej Domiński
Szpitalna 7 e
59-400 Jawor

bardzo miła młoda osoba miły kontakt wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedziec polecam pania doktor .

lekarz Justyn Filip

Chirurg ogólny, Internista

Jaworskie Centrum Medyczne - Szpital
ulica Szpitalna 3

Bardzo dobry chirurg!!!

Bardzo dobry chirurg!!!
Konkretny! to tego wymaga się od lekarza, szczególnie, że zajmuje się pacjentem który nie wybiera gdzie chce trafić, a potrzebuje jasnych odpowiedzi i konkretnych decyzji, a nie zaprzyjaźniania i "nawijania makaronu na uszy". Takie postępowanie powinno być docenione!!!!

Opinia dodana przez: eS

lekarz Liliana Nowak

Internista, Lekarz rodzinny

Jaworskie Centrum Medyczne - Szpital
ulica Szpitalna 3
59-400 Jawor

Jedna z najlepszych lekarek jakie znam!!!!
Rewelacyjna, konkretna, sympatyczna i miła. W powszechnej nieudolności systemu ochrony zdrowia odnalazła sposób na rzetelne podejście do pacjenta. Brawo !!!

Jedna z najlepszych lekarek jakie znam!!!!

Opinia dodana przez: eS

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 9
59-400 Jawor

Na wizytę idę z uśmiechem na twarzy. Lekarz godny polecenia jakich dziś brakuje- zdecydowanie z powołania, konkretna, uprzejma, słucha pacjenta, rzeczowo wyjaśnia i stawia właściwe diagnozy. Dziękuję za "Ludzkie" podejście i cierpliwość oraz życzę wszystkiego dobrego. Pacjentka Katarzyna Ch.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o.
Korfantego 8B/1
59-400 Jawor

Najlepsza lekarka jaka znam bardzo fachowo podchodzi do swojej pracy. Sympatyczna i z poczuciem humoru. Nie ma problemu z wypisaniem recepty i skierowan. Bardzo polecam ☺☺☺☺

Opinia dodana przez: Kasia

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Kuziennicza 4
59-400 Jawor

Pani doktor najpierw proponuje odczulanie na białko kota , po czym po pół roku stwierdza że nie prowadzi na to odczulania bo to nie bezpieczne Na prawdę mogłaby Pani przemyśleć co mówi ludziom a nie tak zmieniać zdanie . Oczywiście przedstawia typowe dla wielu alergologów podejście żeby wierze oddawać , nie widzie innych rozwiązań a takie istnieją , wystarczy poczytać zamiast płacić krocie za wizytę . Kolejny minus to Pani z trakcie rozmowy telefonicznej ze mną rozlacza się, miało to miejsce dwa razy w ciągu roku , nie spodziewałam się takiego poziomu kultury bo były to normalna konwersacja, nie kłótnia . Chciałam się zapytać tylko o cene szczopionki a ona mi każe przyjść tylko po to na wizytę , rzecz jasna prywatna bo na fundusz czeka się pół roku!

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Irena Woźniak

Internista, Lekarz rodzinny

Wyspiańskiego 7

M.Dąbrowskiej 30/2
59-400 Jawor

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Dmowskiego 9