lek. dent. Łukasz Lityński

Bardzo polecam Pana Łukasza. :) Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pan doktor bardzo pomocny i zaangażowany. Na pewno wrócę kolejny raz!

Czysto i sterylnie, życzliwi lekarze. Nie przepadam za wizytami u dentysty, ale tutaj trochę mniej się stresowałam. Polecam pana Łukasza!

Polecam serdecznie pana Łukasza! W samym miejscu panuje niesamowita atmosfera i przez całą wizytę czułam się bezpiecznie oraz komfortowo. Cały personel traktuje pacjenta z szacunkiem oraz wykazuje się wielkim profesjonalizmem. Pan Łukasz odpowiedział na wszystkie moje pytania, a przed samym zabiegiem wyjaśnił, jak będzie przebiegało samo leczenie. Wszystko było zorganizowane sprawnie i efektywnie. Pan Łukasz wykazał się dużą empatią i cierpliwością. Jego podejście było pełne szacunku i uprzejmości, dzięki czemu nie czułam żadnych obaw. Polecam każdemu!

Jestem już pacjentką doktora Łukasza od wielu lat i na prawdę cieszę się, że moja znajoma poleciała mi tą przychodnie. Zawsze chętni do pomocy, profesjonalni i wyrozumiali (pisze w liczbie mnogiej bo chodzi o cały gabinet, od pani na recepcji do lekarzy). Polecam iść i samemu się przekonać jak powinny wyglądać wizyty u stomatologa.

Gabinet Państwa Lityńskich to absolutny must-have dla wszystkich poszukujących profesjonalnej opieki dentystycznej. Personel jest przyjazny i pomocny, pan Łukasz to prawdziwy profesjonalista. Dbałość o komfort pacjentów jest tu priorytetem, zdecydowanie polecam ! 😊

Wizyta syna przebiegła bardzo sprawnie. Świetne podejście i profesjonalna obsługa całego personelu, zdecydowanie polecam wszystkich rodzicom i ich dzieciom.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie. Personel bardzo przyjazny i profesjonalny, gabinet nowoczesny i czysty. Pan dentysta wykazał się delikatnością i fachowością podczas zabiegu. Zdecydowanie polecam ten gabinet, z pewnością wrócę :)

Bardzo Polecam ! Profesjonalne podejście, zawsze z uśmiechem 😊 Cała nasza rodzinka zadowolona :) Pozdrawiamy serdecznie!

Bardzo Polecam !

Profesjonalne podejście, zawsze z uśmiechem 😊

Cała nasza rodzinka zadowolona :)

Pozdrawiamy serdecznie!

W odpowiedzi na opinię Pana Tomasza: Szanowny Panie, do naszej przychodni przybył Pan bez wcześniejszego umówienia wizyty. W momencie Pana przyjścia, wszyscy nasi lekarze byli zajęci zabiegami, co uniemożliwiło nam natychmiastowe przyjęcie Pana syna. Zaproponowaliśmy dwie inne okoliczne przychodnie, gdzie Pana syn mógłby otrzymać lek przeciwbólowy. Przykro nam, że nie byliśmy w stanie pomóc.

W odpowiedzi na opinię Pana Tomasza:

Szanowny Panie,

Bezbolesna wizyta. Po przeżyciach u innego stomatologa nie pójdę już do żadnego innego. Polecam.