3,3
3,3
3,1

Polecam•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Polecam, pełen profesjonalizm. Bardzo miła i pomocna atmosfera.—————————————————————————————————————

Polecam gabinet Państwa Lityńskich. Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta. Posiadam pełne zaufanie do tych lekarzy.

Polecam gabinet Państwa Lityńskich.
Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.
Posiadam pełne zaufanie do tych lekarzy.

Ja z kolei mam bardzo przyjemne doświadczenie związane z leczeniem w Gabinecie u Państwa Lityńskich. Miła obsługa i super podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła sprawnie i bezboleśnie. Polecam!

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-----*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!------!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dnia 15.03.2016. Miałam "przyjemność" skorzystać z usług gabinetu Lityńscy. Nigdy nic dobrego o tej firmie nie słyszałam, ale skierowała mnie moja dentystka na zdjęcie zęba, więc pomyślałam że dadzą radę. Niestety, okazało się, że i tego nie potrafią. Jakaś młoda osoba zakładała mi aparat, którym zraniła mnie w podniebienie, ale to jeszcze nic bo instalowała mi to ustrojstwo 3 razy, gdyż zdjęcie nie wychodziło. Pan Doktor nie raczył ani razu sprawdzić, tylko "cykał" zdjęcia. Tak oto zostałam królikiem doświadczalnym. Za tą pożałowania godną usługę zażyczyli sobie 20 zł. Ostrzegłam już cała rodzinę i wszystkich znajomych, żeby szerokim łukiem omijali to miejsce. Dno jest ta firma. Robią dużo szumu wokół siebie, a nie potrafią porządnie wykonać swojej pracy. Zero profesjonalizmu! Wstyd! Nie polecam!!!