lek. dent. Łukasz Lityński

Ceny z kosmosu. Nieadekwatne w stosunku do jakości usługi. Jedna z Pań chodzi tak naburmuszona, że aż się odechciało kolejnych wizyt (ta najwyższa). Widać wymuszony uśmiech na twarzy. Ciekawe co się dzieje, jak pójdzie na zaplecze. Nie wrócę tu na pewno. Jest wielu tańszych i kompetentnych stomatologów.

Nie polecam, drogo i nie dokładnie na szybko robione zęby bo już następny czeka. Zostawiłem tam 15 tysięcy i muszę szukać kogoś kto uratuje moje zęby

Panie Lityński, wstydź się Pan. Przyjechałem interwencyjnie z krzyczącym z bólu dzieckiem, nawet nie raczył Pan wyjść z gabinetu, tylko wysłużył się Pan kobietami, żeby mnie zbyć. Może bał się Pan, że mało Pan na dziecku zarobi? "Firma rodzinna" z tradycjami, a na stronie "Oferujemy kompleksowe przygotowanie i bezbolesne leczenie Państwa milusińskich." Milusiński został odesłany z kwitkiem. Czy tak trudno było choć zobaczyć co dziecku dolega i jakiej pomocy wymaga? Następnym razem proszę się nie bać i nie zasłaniać kobietami, zapłacę z chęcią, żeby dziecku pomóc, pieniążki Pana na pewno przekonają. Lityńscy gdzie Wasza empatia i choć cień misji jako lekarzy?!

Polecam•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Polecam, pełen profesjonalizm. Bardzo miła i pomocna atmosfera.—————————————————————————————————————

Polecam gabinet Państwa Lityńskich. Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta. Posiadam pełne zaufanie do tych lekarzy.

Polecam gabinet Państwa Lityńskich.
Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.
Posiadam pełne zaufanie do tych lekarzy.

Ja z kolei mam bardzo przyjemne doświadczenie związane z leczeniem w Gabinecie u Państwa Lityńskich. Miła obsługa i super podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła sprawnie i bezboleśnie. Polecam!

Dnia 15.03.2016. Miałam "przyjemność" skorzystać z usług gabinetu Lityńscy. Nigdy nic dobrego o tej firmie nie słyszałam, ale skierowała mnie moja dentystka na zdjęcie zęba, więc pomyślałam że dadzą radę. Niestety, okazało się, że i tego nie potrafią. Jakaś młoda osoba zakładała mi aparat, którym zraniła mnie w podniebienie, ale to jeszcze nic bo instalowała mi to ustrojstwo 3 razy, gdyż zdjęcie nie wychodziło. Pan Doktor nie raczył ani razu sprawdzić, tylko "cykał" zdjęcia. Tak oto zostałam królikiem doświadczalnym. Za tą pożałowania godną usługę zażyczyli sobie 20 zł. Ostrzegłam już cała rodzinę i wszystkich znajomych, żeby szerokim łukiem omijali to miejsce. Dno jest ta firma. Robią dużo szumu wokół siebie, a nie potrafią porządnie wykonać swojej pracy. Zero profesjonalizmu! Wstyd! Nie polecam!!!