Ginekolog Jaworzno

NZOZ Jaworzno Miejskie Centrum Medyczne
ulica Nosala 7
43-600 Jaworzno

Bardzo dobry ginekolog, prowadzi moją ciąże. Odpowiada na każde pytanie, jest opanowany, nigdzie się nie spieszy i poświęca pacjentce tyle czasu, ile potrzeba :)

Opinia dodana przez: Patrycja

43-600 Jaworzno

Pan Doktor jest świetny, cierpliwy i bardzo miły. Pan doktor prowadził moja ciąze i bylam bardzo zadowolona ostatnio zakładałam spiralke i też nie mam nic do zarzucenia :) serdecznie polecam :)

al. marsz. Piłsudskiego 33 lok. 1
43-609 Jaworzno

Cieszę się że jestem pacjentką tak świetnej pani doktor Jest godna polecenia

Cieszę się że jestem pacjentką tak świetnej pani doktor Jest godna polecenia

Maciej Chwirut

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przychodnia Podłęże

43-609 Jaworzno

Uważam go za bardzo dobrego lekarza. A co najbardziej mi się w nim podoba? To, że nie robi z igły wideł i nie straszy, jak inni. Dla niego mój przypadek był czymś normalnym i powiedział wprost, że takim jest dla niego natomiast dla innych była to już prawie patologia. Ponadto z ust Pana Chwiruta doczekałam się wreszcie uznania za coś, co inni potępiają i nazywają skrajną nieodpowiedzialnością, a ja sama jestem z tego wyczynu i z siebie mega dumna. Lekarz w sam raz dla odważnych i rozumnych. Świetne podejście

Opinia dodana przez: Kasia

Szpital Miejski

Jaworzno

Pani doktor Barbara Kopacz przekonała mnie do siebie na oddziale ginekologicznym, kiedy rozpoznano w 3 miesiącu martwa ciąże, bez dodatkowych środków finansowych, na FNZ byłam bardzo dobrze potraktowana, czasami czułam się jak w prywatnym szpitalu, Pani dr przychodziła sprawdzić i zapytać jak się czuje i zabieg wykonała rewelacyjnie. Wcześniej przez 13 lat chodziłam do innego ginekologa do którego nie miałam żadnych zarzutów, ale po poronieniu jego reakcja była nieadekwatna. I zdecydowałam się na zmianę na dr Kopacz, na początku troszkę się obawiałam (jednak przyzwyczajenie robi swoje), w tej chwili jestem w ciąży którą prowadzi dr Kopacz i jestem bardzo zadowolona a zaufanie buduje do Pani doktor stopniowo i choć na początku mi się wydawało że troszkę "ignoruje" moje obawy to teraz widzę że jest naprawdę dobrym specjalistą, z wielkim zapleczem wiedzy i kompetencji. Jestem w 34 tygodniu ciąży i wiem że będę rodzić w Jaworznie, choć szukałam innych rozwiązań włączając w to prywatne szpitale. Naprawdę bardzo sceptycznie podchodziłam do Pani doktor ale teraz jestem bardzo zadowolona i mogę polecić Panią dr B.Kopacz z czystym sumieniem.

Bogusławskiego 16
43-600 Jaworzno

Profesjonalne i cieple podejscie do pacjenta. Ciaza prowadzona bez zarzutow. Na prawde bylam spokojna cala ciaze. Paullina

lekarz Ewa Łojko

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Jaworzno

Witam. Ja jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani dr. Lecze sie endokrynologicznie, prywatnie. Przeszłem zalecana przez panią dr kurację i wyniki mam w normie. Liczyłem sie u innych i zero efektów. W razie wątpliwości mogę liczyć takze na kontakt telefoniczny, a jestem bardzo upierdliwy. Polecam i zyczylbym sobie wiecej takich profesjonalistów.

Opinia dodana przez: Waldemar

Przychodnia
Chrzanowska 8
43-600 Jaworzno

Pani dr bardzo miła. Chodziłam do niej od kąd rozpoczełam życie intymne. Bardzo dobrze mnie prowadziła- zawsze badała, regularnie przeprowadzala cytologię, badała piersi. Dbała o to żeby robić regularne przerwy w antykoncepcji a gdy zdecydowałam się na założenie rodziny w bardzo dobry sposób poprowadziła moją ciążę, mimo komplikacji w formie cukrzycy ciązowej. Jedyne co mnie dziwiło, to, że chodząc do lekarza na NFZ w ciązy wszystkie badania krwi miałam wypisywane prywatnie, ale nie był to dla mnie problem. Lepsze to niż chodzenie prywatnie i płacenie za wizytę jeszcze. Fakt jest taki, że to lekarz "starej daty" ma specyficzne podejście, powinna się więcej doszkalać w nowościach medycznych, a tu uważa, że np jak usg w ciązy to tylko 3 razy bo "nie służy" dziecku, najważniejsze jest zdrowe odzywianie- wszystko w sklepach jest "be" więc najlepiej mieć ogródek warzywny i chlewik i wszystko robić samemu. Mnie takie podejscie nie przeszkadza to bardzo zdrowe podejscie ale wiadomo jaka jest rzeczywistosc... Jedyne co mnie przeszkadzało to czekanie nie raz po 3-4h w kolejce przez bardzo dużą ilośc pacjentek i to też spowodowało, że zmieniłam lekarza- czas oczekiwania i poczucie, że przy takiej ilości pacjentek Pani dr działa "mechanicznie" i nie może podejśc indywidualnie do każdej pacjentki, bo najzwyczajniej jest ich zbyt wiele. Mimo to polecam, mam bardzo miłe wspomnienia.

Opinia dodana przez: Pacjentka

ulica Biała 8