Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ginekolog Leszno

Przyjemny, kulturalny lekarz. Kilka dni temu ponad pół godziny oczekiwania na wizytę, ale takie rzeczy się zdarzają. Niestety bardzo wzrosła cena - 300zł, w tym 50 za zwolnienie ciążowe :( wizyta co 4 tygodnie to naprawdę spore wyzwanie dla portfela przeciętnej kobiety.
Opinia dodana przez: AR

dr Krzysztof Działak

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

Bardzo miły i uprzejmy lekarz,mialam z nim kontakt bedąc w leszczyńskim szpitalu nikt tak jak on nie zajął się mną, wzbudza zaufanie, wszystko dokładnie tłumaczy, nie bagatelizuje żadnych problemów zdrowotnych pacjentki, które może wydają sie da innych błahe a dla pacjentki uciążliwe i bolesne.

dr Krzysztof Działak

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

Bardzo super lekarz Prowadził mi dwie ciąże jestem zadowolona

dr Andrzej Pietrzak

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

Dr Pietrzak to bardzo dobry lekarz. Zapewnia komfort i szacunek pacjentce. Trafiłam do niego trochę przypadkiem, bo byłam w tym samym miejscu z dzieckiem u ortopedy. Naprawdę kompetentny ginekolog

lekarz Henryk Mazurek

64-100 Leszno

Nie mam z tym panem dużego doświadczenia, bo tak naprawdę tylko mnie zszywał po porodzie, ale jestem zachwycona! Jedną z rzeczy, których najbardziej się bałam było właśnie szycie. Nie byłam łatwą pacjentką, bo byłam strasznie spanikowana. Pan doktor cały czas zagadywał, żeby odwrócić moja uwagę. Samo szycie- mistrzostwo. :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Jedrzejczak

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1
64-100 Leszno

Nie polecam. opryskliwy, wręcz chamski nie tylko dla pacjentów, ale i pań pielęgniarek.Poproszony o konsultację, po wielu trudach raczył zjawić się i w sposób, który nie przystoi nie tylko człowiekowi, ale przede wszystkim lekarzowi komentował stan pacjenta, badania nie wykonał, bo by się przemęczył ( w szpitalu na NFZ, prywatnie pewnie byłby pozytywnie nastawiony do pacjenta).
Opinia dodana przez: aga

dr n. med. Andrzej Brynczak

Gabinet Lekarski Andrzej Brynczak
Piekarska 1
Leszno

Do dr Brynczaka trafiłam losowo, w przychodni, w której pracuje. W pierwszym kontakcie cechuje się wysokim poziomem kultury osobistej, uprzejmościa. Zleca wszystkie niezbędne badania. Raz zdarzyło się, że przypomniałam mu o recepcie, kt obiecał wystawić. W czasie badania ginekologicznego stara się byc delikatny, ale moje odczucia bólowe skomentowal nie jako ból a skurcz mięśni. W moim odczuciu bardzo oszczędny w odpowiedziach na moje pytania jako pacjentki. W/W cechy odczuwam jako ...

lekarz Marek Grabarczyk

Szymanowskiego 44
64-100 Leszno

Bardzo miły i kompetentny p Doktor. Polecam wszystkim zestresowanym pacjentkom! Żartuje a tym samym zapomina się o stresie, ma się chęć przyjść do niego ponownie.

dr n. med. Ewa Kujawska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Oby więcej takich lekarzy. Pełen profesjonalizm i życzliwość.

lekarz Arkadiusz Lisowski

64-100 Leszno

Poprowadził moje dwie ciąże i z trzecią też się do niego wybiorę (a właśnie się o niej dowiedziałam).Bardzo sympatyczny lekarz.Polecam.

Krzysztof Jędrzejczak

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1
64-100 Leszno

Minęło już wiele lat, ale wciąż nie mogę zapomnieć o koszmarze, jaki zafundował mi ten lekarz. Akcja porodowa trwała 16 godzin, ale pan doktor w tym czasie pojawił się tylko raz i stwierdził, że wszystko jest w porządku. Poród nie postępował, ale nie zrobiono nic, aby mi pomóc. Kiedy po 16 godzinach błagałam, aby zrobiono mi cesarskie cięcie pan doktor z całym spokojem upomniał mnie, że nie mam krzyczeć, ponieważ ...

dr Marek Grabarczy

64-100 Leszno

Chce sprawiac wrażenie miłego, ale nie jest w tym do końca szczery, raczej udaje, ze słucha niż słucha naprawdę. Ma podwójna osobowość inny jest w szpitalu (zimny, obojetny, nawet niesympatyczny) inny na wizycie prywatnej.

lekarz Andrzej Pietrzak

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

Pań Doktor prowadził moją ciążę, bardzo konkretny, uprzejmy, zaangażowany, konkretny, zawsze pod telefonem, zawsze pomocny, mało jest takich lekarzy, polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Zdzisław Sobczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Poradnie i Diagnostyka "MERIDIAN"
Święciechowska 1
64-100 Leszno

Do dr Sobczyka trafilam przez przypadek, w ciazy kiedy chcialam zmienic lekarza. Slyszalam duzo negatywnych opini na jego temat, rowniez z tego portalu wyczytalam malo zachecajace komentarze. Na moje szczescie milo sie rozczarowalam. Uwazam, ze to kompetenty lekarz z duzym doswiadczeniem, godny zaufania, ze specyficznym poczuciem humoru;). Na panstwowej wizycie poswieca pacjentkom bardzo duzo czasu, powiedzialabym ze wiecej niz co niektory lekarz prywatnie. Prowadzac u niego ciaze dowiedzialam sie duzo ...
Poszłam do tej pani ginekolog z problemem nieregularnego okresu, przez pół roku przyjmowałam tabletki na wyregulowanie. Po odstawieniu leków nadal było nie regularnie. Pani doktor nie przyszło do głowy że może te nieregularne okresy wywołane są czymś innym. Gdy poszłam do innego ginekologa już na 1 wizycie wykrył 2 torbiele na jajniku.

Maciej Frykowski

Leszno

Lekarz wręcz siłowo, brutalnie przeprowadza badania (a wówczas byłam w zaawansowanej ciąży), wychodzisz z gabinetu z bólem. Po wizycie miałam tak obolały brzuch, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Żaden lekarz z jakim miałam wcześniej do czynienia nie przeprowadzał w tak bolesny sposób badań. Naprawdę nie polecam. Szanujmy swoje zdrowie i komfort psychiczny.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Tadeusz Smyrek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARTES" Sp. zo.o.
ul. Jana Kasprowicza 4

lekarz Grażyna Pawlaczyk