Filtruj terminy

Ginekolog Leszno

dr n. med. Halina Strzyszcz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Polecam wszystkim panią doktor! szczególnie młodym momusiom. Ja pytałam o milion rzeczy, pierwsze dziecko, stres i w ogóle ale pani Strzyszcz zawsze wiedziała co i jak powiedzieć. Jak jeszcze kiedyś będę w ciąży to napewno pani doktor będzie prowadziła
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Cwojdziński

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Trafiłam do tego pana w lux medzie. Poszłam na wizytę po badania i żeby zerknął na dziecko ponieważ miałam zdiagnozowaną odklejającą sie kosmówke przez mojego lekarza prowadzącego.Lekarz całkowicie niekompetentny. W 10 tyg ciąży zdiagnozował u dziecka przepukline pępkową i częściowe wytrzewienie jelit.Oraz że przy odklejającej się kosmówce nic nie można zrobić(biorę Duphaston) Na szczęscie po telefonicznej konsultacji z moim lekarzem zostałam uspokojona bo przepuklina pępkowa na tym etapie ciązy jest ...
Opinia dodana przez: Maja

dr n. med. Zdzisław Sobczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Poradnie i Diagnostyka "MERIDIAN"
Święciechowska 1
64-100 Leszno

Do dr Sobczyka trafilam przez przypadek, w ciazy kiedy chcialam zmienic lekarza. Slyszalam duzo negatywnych opini na jego temat, rowniez z tego portalu wyczytalam malo zachecajace komentarze. Na moje szczescie milo sie rozczarowalam. Uwazam, ze to kompetenty lekarz z duzym doswiadczeniem, godny zaufania, ze specyficznym poczuciem humoru;). Na panstwowej wizycie poswieca pacjentkom bardzo duzo czasu, powiedzialabym ze wiecej niz co niektory lekarz prywatnie. Prowadzac u niego ciaze dowiedzialam sie duzo ...

lekarz Krzysztof Jedrzejczak

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1
64-100 Leszno

Nie polecam. opryskliwy, wręcz chamski nie tylko dla pacjentów, ale i pań pielęgniarek.Poproszony o konsultację, po wielu trudach raczył zjawić się i w sposób, który nie przystoi nie tylko człowiekowi, ale przede wszystkim lekarzowi komentował stan pacjenta, badania nie wykonał, bo by się przemęczył ( w szpitalu na NFZ, prywatnie pewnie byłby pozytywnie nastawiony do pacjenta).
Opinia dodana przez: aga

lekarz Marek Grabarczyk

Szymanowskiego 44
64-100 Leszno

Leczę się u Pana Doktora od kilkunastu lat. Dwukrotnie byłam w WSZ operowana a Doktor zawsze po operacji znalazł czas, aby do mnie zajść, nawet wtedy, gdy nie pełnił dyżuru na oddziale. Zawsze wytłumaczony przebieg operacji. Nie mam nic do zarzucenia i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Maciej Antczak

Leszno

Przyjemny, kulturalny lekarz. Kilka dni temu ponad pół godziny oczekiwania na wizytę, ale takie rzeczy się zdarzają. Niestety bardzo wzrosła cena - 300zł, w tym 50 za zwolnienie ciążowe :( wizyta co 4 tygodnie to naprawdę spore wyzwanie dla portfela przeciętnej kobiety.
Opinia dodana przez: AR

lekarz Andrzej Pietrzak

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

przedewszystkim wspaniały człowiek dzięki niemu mam cudowną córkę dał mi nadzieję gdy inni ją odebrali traktuje pacjętkę jakby była dla niego najważniejsza na świecie podczas wizyty wprowadza lużną atmosferę i rozładowuje napięcie polecam z całego serca

dr n. med. Ewa Kujawska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Oby więcej takich lekarzy. Pełen profesjonalizm i życzliwość.

Krzysztof Jędrzejczak

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1
64-100 Leszno

Minęło już wiele lat, ale wciąż nie mogę zapomnieć o koszmarze, jaki zafundował mi ten lekarz. Akcja porodowa trwała 16 godzin, ale pan doktor w tym czasie pojawił się tylko raz i stwierdził, że wszystko jest w porządku. Poród nie postępował, ale nie zrobiono nic, aby mi pomóc. Kiedy po 16 godzinach błagałam, aby zrobiono mi cesarskie cięcie pan doktor z całym spokojem upomniał mnie, że nie mam krzyczeć, ponieważ ...

Grażyna Majewska

Leszno

Poszłam do tej pani ginekolog z problemem nieregularnego okresu, przez pół roku przyjmowałam tabletki na wyregulowanie. Po odstawieniu leków nadal było nie regularnie. Pani doktor nie przyszło do głowy że może te nieregularne okresy wywołane są czymś innym. Gdy poszłam do innego ginekologa już na 1 wizycie wykrył 2 torbiele na jajniku.

Ginekolodzy w Lesznie