dr n. med. Zdzisław Sobczyk

2,7
2,5
2,4

Bardzo dobry, konkretny lekarz. Byłam miło zaskoczona wizytą na NFZ. Poświęca pacjentkom dużo czasu, wszystko tłumaczy powoli i dokładnie.

DDobry, naprawde dobry lekarz,Jako czlowiek ma swoisty sposob bycia, ale jest to wina wychowania, nie mial dobrych wzorcow,

Nigdy już do niego nie pójdę,a mówie dlaczego. Ten człowiek bez żadnej krempacji prosto w oczy, po badaniu i stwierdzeniu ,ze jestem w ciąży,stwierdził,że prawdopodobie urodzę dziecko z Downem,a to dlatego ,że jestem już za stara na dziecko,miałam wtedy 39l.prosiłam o skierowanie na b.prenatalne,to usłyszałam,ze i tak muszę urodzić chore dziecko i tak. Gruboskurny człowiek.okropny,nie miły !!!

Pan doktor bez poinformowania mnie jako pacjentki w siódmym miesiącu ciąży wyjechał na miesięczny urlop, a mało tego-zamknął gabinet w którym przyjmował do tej pory (ul.święciechowska) i przeniósł się niewiadomo gdzie. Zamiast wizyty pocałowałam klamkę. Resztę można wyczytać w innych komentarzach.

Do dr Sobczyka trafilam przez przypadek, w ciazy kiedy chcialam zmienic lekarza. Slyszalam duzo negatywnych opini na jego temat, rowniez z tego portalu wyczytalam malo zachecajace komentarze. Na moje szczescie milo sie rozczarowalam. Uwazam, ze to kompetenty lekarz z duzym doswiadczeniem, godny zaufania, ze specyficznym poczuciem humoru;). Na panstwowej wizycie poswieca pacjentkom bardzo duzo czasu, powiedzialabym ze wiecej niz co niektory lekarz prywatnie. Prowadzac u niego ciaze dowiedzialam sie duzo wiecej informacji, a nizeli u innej lekarki na prywatnych wizytach. Obecnie mieszkam za granica, ale jeszcze przed wyjazdem, o ktorym pan dr wiedzial zrobil mi kompleksowe badania. No i juz po mojej przeprowadzce, kiedy okazalo sie ze wynik cytologii nie wyszedl dobry, kontakt i zaangazowanie-na gruncie panstwowych wizyt- ze strony pana doktora tez byl imponujacy. Bardzo, ale to bardzo polecam!!!

brak kultury paciętki traktuje przedmiotowo,zdecydowanie nie polecam....poprostu brak słów na wyczyny tego lekarza..

Osoba wysoko niekompetentna, wielka pomyłka, nie powinien wykonywać sprawowanego zawodu, traktuje pacjentki "z góry", nie ma pojęcia o wykonywanym zawodzie, znalazł się w szpitalu przez pomyłkę, badanie przeprowadza w sposób poniżający dla kobiety, uważam, że dyrekcja szpitala już dawno powinna wyciągnąć konsekwencję wobec tejże "osoby"! NIE POLECAM i SERDECZNIE ODRADZAM jakichkolwiek wizyt/ konsultacji/ badań przeprowadzanych przez tego człowieka!

lekarz ten ma bardzo wysokie mniemanie o sobie. Do szpitala zostałam skierowana z krwawieniem po wypalance,rana się nie goiła, od 1,5 miesiąca. ale doktor Sobczyk mnie obejrzał i stwierdził że to się goi i wypisał mnie, po kilku dniach wróciłam, miałam zabieg, po tygodniu znowu krwawienie i powrót na oddział. ale doktor stwierdził że to jest miesiączka i leżałam tam przez tydzień,aż zakrwawiłam całe łóżko, dopiero wtedy doktor zdecydował,żeby mnie zbadać i wykonać operację, po której zrobił się krwiak zagrażający memu życiu. przewieziono mnie w nocy do kliniki w POznaniu, tam przeprowadzono operację, i ,mnie uratowano. gdyby doktor zlecił porządne badanie krwi, i nie upierał się że to jest miesiączka nie musiała bym przechodzić przez ten cały koszmar, samo badanie ginekologiczne jest okropnie bo pacjentki maca jak KROWĘ . mam nadzieje że mój przypadek choć trochę wpłynie na poetępowanie tego lekarza, choć osobiście uważam że ten lekarz nie powinien wykonywać tego zawodu.

Uważam, że doktor Sobczyk jest dobrym lekarzem. Operował mnie 14 miesiecy temu, czuje się bardzo dobrze. Widać, że jest dobrym lekarzem a nieco gorszym psychologiem?

Witam Leżałam 3 lata temu w Lesznie w szpitalu na oddziale ginekologi i położnictwa na temat Dr Sobczyka też powiem tak jak inne pacjentki nie przyjemny i to bardzo, nie da dojść do słowa oraz samo badanie jakby badał krowę a nie kobietę masakra totalna.

Witam