Filtruj terminy

Ginekolog Położnik Leszno

dr n. med. Halina Strzyszcz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Mieszkam w Anglii, ale bedac w Polsce chcialam zbadac sie u ginekologa. Trafilam na Pania Haline i od tego momentu wiem, ze zawsze bede jej pacjentka! Przecudowna , ciepla i mila osoba z ogromna wiedza i profesjonalizem. Polecam !!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marek Cwojdziński

64-100 Leszno

Po wczorajszej wizycie w Medicover ,której trafiłam przypadkowo zależało mi na czasie akurat trafiłam na tego pana . Niestety zgadzam się z wszystkimi tu wypowiedziami .Pan bardzo nie uprzejmy oschły arogancki ,niemiły i nie delikatny stwierdził mięśniaki macicy ,powiedział to w taki sposób jak by się śmiał, za nim wesprzeć na duchu .Jeżeli nie rodziłam to normalne że pojawiają się mięśniaki .Dał skierowanie do szpitala na pewno pójdę do innego ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Zdzisław Sobczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Poradnie i Diagnostyka "MERIDIAN"
Święciechowska 1
64-100 Leszno

Do dr Sobczyka trafilam przez przypadek, w ciazy kiedy chcialam zmienic lekarza. Slyszalam duzo negatywnych opini na jego temat, rowniez z tego portalu wyczytalam malo zachecajace komentarze. Na moje szczescie milo sie rozczarowalam. Uwazam, ze to kompetenty lekarz z duzym doswiadczeniem, godny zaufania, ze specyficznym poczuciem humoru;). Na panstwowej wizycie poswieca pacjentkom bardzo duzo czasu, powiedzialabym ze wiecej niz co niektory lekarz prywatnie. Prowadzac u niego ciaze dowiedzialam sie duzo ...

lekarz Marek Grabarczyk

Szymanowskiego 44
64-100 Leszno

Leczę się u Pana Doktora od kilkunastu lat. Dwukrotnie byłam w WSZ operowana a Doktor zawsze po operacji znalazł czas, aby do mnie zajść, nawet wtedy, gdy nie pełnił dyżuru na oddziale. Zawsze wytłumaczony przebieg operacji. Nie mam nic do zarzucenia i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Andrzej Pietrzak

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

przedewszystkim wspaniały człowiek dzięki niemu mam cudowną córkę dał mi nadzieję gdy inni ją odebrali traktuje pacjętkę jakby była dla niego najważniejsza na świecie podczas wizyty wprowadza lużną atmosferę i rozładowuje napięcie polecam z całego serca

dr n. med. Ewa Kujawska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Oby więcej takich lekarzy. Pełen profesjonalizm i życzliwość.

Krzysztof Jędrzejczak

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1
64-100 Leszno

Minęło już wiele lat, ale wciąż nie mogę zapomnieć o koszmarze, jaki zafundował mi ten lekarz. Akcja porodowa trwała 16 godzin, ale pan doktor w tym czasie pojawił się tylko raz i stwierdził, że wszystko jest w porządku. Poród nie postępował, ale nie zrobiono nic, aby mi pomóc. Kiedy po 16 godzinach błagałam, aby zrobiono mi cesarskie cięcie pan doktor z całym spokojem upomniał mnie, że nie mam krzyczeć, ponieważ ...

lekarz Henryk Mazurek

64-100 Leszno

Nie mam z tym panem dużego doświadczenia, bo tak naprawdę tylko mnie zszywał po porodzie, ale jestem zachwycona! Jedną z rzeczy, których najbardziej się bałam było właśnie szycie. Nie byłam łatwą pacjentką, bo byłam strasznie spanikowana. Pan doktor cały czas zagadywał, żeby odwrócić moja uwagę. Samo szycie- mistrzostwo. :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Arkadiusz Lisowski

64-100 Leszno

Poprowadził moje dwie ciąże i z trzecią też się do niego wybiorę (a właśnie się o niej dowiedziałam).Bardzo sympatyczny lekarz.Polecam.

dr Marek Grabarczy

64-100 Leszno

Chce sprawiac wrażenie miłego, ale nie jest w tym do końca szczery, raczej udaje, ze słucha niż słucha naprawdę. Ma podwójna osobowość inny jest w szpitalu (zimny, obojetny, nawet niesympatyczny) inny na wizycie prywatnej.

Ginekolodzy położnicy w Lesznie