Ginekolog Położnik Leszno

dr n. med. Halina Strzyszcz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Polecam wszystkim panią doktor! szczególnie młodym momusiom. Ja pytałam o milion rzeczy, pierwsze dziecko, stres i w ogóle ale pani Strzyszcz zawsze wiedziała co i jak powiedzieć. Jak jeszcze kiedyś będę w ciąży to napewno pani doktor będzie prowadziła

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Ewa Kujawska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Oby więcej takich lekarzy. Pełen profesjonalizm i życzliwość.

Oby więcej takich lekarzy. Pełen profesjonalizm i życzliwość.

ul. Jana Kiepury 8
64-100 Leszno

Poprowadził moje dwie ciąże i z trzecią też się do niego wybiorę (a właśnie się o niej dowiedziałam).Bardzo sympatyczny lekarz.Polecam.

Szymanowskiego 44
64-100 Leszno

Leczę się u Pana Doktora od kilkunastu lat. Dwukrotnie byłam w WSZ operowana a Doktor zawsze po operacji znalazł czas, aby do mnie zajść, nawet wtedy, gdy nie pełnił dyżuru na oddziale. Zawsze wytłumaczony przebieg operacji. Nie mam nic do zarzucenia i szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Natalia

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1
64-100 Leszno

Jest świetnym mało docenionym lekarzem, specjalistą w swoim fachu, diagnozy oraz metoda leczenia są trafne.

64-100 Leszno

Chce sprawiac wrażenie miłego, ale nie jest w tym do końca szczery, raczej udaje, ze słucha niż słucha naprawdę. Ma podwójna osobowość inny jest w szpitalu (zimny, obojetny, nawet niesympatyczny) inny na wizycie prywatnej.

ul. Jana Kiepury 8
64-100 Leszno

Bardzo dobry lekarz. Nie trafiłam przez 33 lata do tak dobrego lekarza. Szybka reakcja, bardzo dużo poswieconego mi czasu, rzetelna informacja i przejrzysta dla pacjenta a po za tym fachowa pomoc i duże zrozumienie. Na pewno zostane jego pacjentka na stałe.

Opinia dodana przez: Edyta

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

przedewszystkim wspaniały człowiek dzięki niemu mam cudowną córkę dał mi nadzieję gdy inni ją odebrali traktuje pacjętkę jakby była dla niego najważniejsza na świecie podczas wizyty wprowadza lużną atmosferę i rozładowuje napięcie polecam z całego serca

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Poradnie i Diagnostyka "MERIDIAN"
Święciechowska 1
64-100 Leszno

Bardzo dobry, konkretny lekarz. Byłam miło zaskoczona wizytą na NFZ. Poświęca pacjentkom dużo czasu, wszystko tłumaczy powoli i dokładnie.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

Moja przyjaciółka chodziła do Pani doktor na wizyty kilka razy w roku. Po jakimś czasie poszła do niej z plamieniami z dróg rodnych (kobieta po menopauzie) a Pani doktor zaczęła leczyć rzekomy stan zapalny. Pojawił się ból, plamienia nie ustępowały więc moja przyjaciółka wybrała się do innego lekarza, który nie mógł uwierzyć, że przez kilka miesięcy doktor Poniży nie zdiagnozowała zaawansowanego raka szyjki macicy! Teraz czeka ją niesamowicie ciężkie leczenie, nie wiemy nawet czy to jakoś poskutkuje.
Natomiast u innej znajomej nie zdiagnozowała czwartego(!!) stopnia endometriozy.
Zdecydowanie NIE polecam!

Opinia dodana przez: Weronika