mgr Joanna Sobuckamgr Joanna Sobucka - zdjęcie profilowe

mgr Joanna Sobucka

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny,
Pracuje w nurcie: Gestalt, poznawczo-behawioralnym, oraz psychodynamicznym.
Wizyty w Gabinecie oraz Online.

Ukończyła ...

Psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny,
Pracuje w nurcie: Gestalt, poznawczo-behawioralnym, oraz psychodynamicznym.
Wizyty w Gabinecie oraz Online.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, ścieżka kliniczna.

Absolwentka Szkoły Psychoterapeutycznej.

Ukończyła Szkołę Mediatorów Rodzinnych w Warszawie.

Ukończyła Szkołę Terapii Par we Wrocławiu.

Absolwentka Studium Public Relations& Doradztwo Personalne.

Wpisana do Samorządu Zawodowego ...

Super! Polecam mimo ogromnych starań, żeby odwrócić uwagę od rzeczywistych problemów, zostałem rozpracowany w relatywnie krótkim czasie. Teraz zaczynam czuć w jakim kierunku idziemy. Czeka mnie jeszcze podpisanie paru cyrografów, ale całość bardzo mi odpowiada. Kompetencje i konkret. Ciekaw jestem kolejnych sesji.

Super! Polecam
Ciekaw jestem kolejnych sesji.

Wspaniała ciepła osoba. Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie zdoła mi pomóc. Polecam z całego serca każdemu!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Joanny. Ma pogodne usposobienie, uspokajający głos, tworzy atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Jest bardzo mądrą kobietą. Wcześniej byłam u trzech psychologów i dopiero Pani Asia potrafiła w sposób profesjonalny podjąć się pomocy. Terapia pomogła mi odzyskać siły, wiarę w lepsza jakość życia i uwierzyć w siebie, odkryłam prawdę o sobie i odzyskalam równowagę. Z całego serca polecam Panią Joannę.

Cieszę się, że mogłam spotkać na swojej drodze Panią Joannę. Jej wiedza, ogromna empatia oraz zaangażowanie pozwoliły zmierzyć się z problemami. Dzięki Pani Asi odnalazłam siłę i chęć do działania. Teraz zaczynam nowy rozdział w swoim życiu. Dziękuję!!!

Numer telefonu otrzymałam od koleżanki która skończyła terapie u Pani Joanny. Następnie spojrzałam na stronę i wiedziałam, że muszę umówić się na spotkanie. Nie pomyliłam się bo szybko wyszłam na prostą.

Skończyłem terapię u Pani Joanny. Napiszę tak: POLECAM!!! Niesamowita terapeutka potrafiąca prawdziwie słuchać, rozumieć oraz pomagać. Jest skuteczna i uczciwa. Pani Joanna wykonuje swoją pracę z powołania co czuć przez całą wizytę. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej specjalistki ponieważ wcześniej byłemu u kilku psychologów w Lesznie więc mam porównanie. Pani Joanna wypada o niebo lepiej niż jej koleżanki i koledzy po fachu w tej okolicy.

Pani Joanna zmieniła nazwisko teraz to Joanna Sobucka. Przyjmuje w gabinecie pod Lesznem. Godny polecenia psycholog-terapeuta.

Pani Joasia jest świetnym psychologiem. Potrafi znaleźć sedno problemu, wskazać jego rozwiązanie, a poza tym podnieść na duchu, zmotywować do zmian w swoim życiu i działania. Bardzo mi pomogła i to w ciągu zaledwie kilku wizyt. Jest bardzo sympatyczna i bardzo otwarta. Polecam wszystkim.

Polecam Panią psycholog. Jest bardzo skuteczna. Przed trafieniem do niej codziennie miałam natarczywe myśli samobójcze - które były bliskie realizacji. Po skończeniu terapii - chce mi się żyć, znalazłam sens i radość. Dziękuję Pani Joannie za wiarę we mnie, spokój oraz opanowanie które bardzo mi pomogły.