mgr Joanna Sobuckamgr Joanna Sobucka - zdjęcie profilowe

mgr Joanna Sobucka

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny,
Pracuje w nurcie: Gestalt, poznawczo-behawioralnym, oraz psychodynamicznym.
Wizyty w Gabinecie oraz Online.

Ukończyła ...

Psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny,
Pracuje w nurcie: Gestalt, poznawczo-behawioralnym, oraz psychodynamicznym.
Wizyty w Gabinecie oraz Online.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, ścieżka kliniczna.

Absolwentka Szkoły Psychoterapeutycznej.

Ukończyła Szkołę Mediatorów Rodzinnych w Warszawie.

Ukończyła Szkołę Terapii Par we Wrocławiu.

Absolwentka Studium Public Relations& Doradztwo Personalne.

Wpisana do Samorządu Zawodowego ...

Pani Joanna-świetny specjalista!!! Jeżeli ktoś z Was ma problemy i chce cos z tym zrobic, to śmiało maszerować do P.Sobuckiej. Praca z powołania, uczciwość, ogromna empatia-pełen profesjonalizm! Niesamowita osoba. Wielki szacunek do Jej osoby i do pracy którą wykonuje.

Pani Joanna-psycholog z powołania. Kompetencja na najwyzszym poziomie,uprzejmosc, skupienie na pacjencie. Z czystym sumieniem polecam.

Bardzo ciepła i potrafiła pomóc mi odnaleźć siebie. Dziękuję i gorąco polecam...

Najlepszy psychoterapeuta w Lesznie. Osoba kompetentna, , wzbudzająca zaufanie,empatyczna i co najważniejsze skuteczna.

Przyznam, że Pani Joanna zrobiła dla mnie wiele. Pomogła mi. Stopniowo, cierpliwie tłumaczyła wiele niejasnych dla mnie kwestii podsuwała sposoby na rozwiązanie problemu. pozwoliła mi mimo swojej pomocy samej osiągnąć cele. Będę jej wdzięczna do końca życia

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na terapię u pani Joanny. Efekty pracy szybko zauważalne. Pani psycholog to sympatyczna oraz empatyczna osoba potrafiąca słuchać oraz taktownie zadawać pytania.