mgr Joanna Sobuckamgr Joanna Sobucka - zdjęcie profilowe

mgr Joanna Sobucka

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny,
Pracuje w nurcie: Gestalt, poznawczo-behawioralnym, oraz psychodynamicznym.
Wizyty w Gabinecie oraz Online.

Ukończyła ...

Psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny,
Pracuje w nurcie: Gestalt, poznawczo-behawioralnym, oraz psychodynamicznym.
Wizyty w Gabinecie oraz Online.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, ścieżka kliniczna.

Absolwentka Szkoły Psychoterapeutycznej.

Ukończyła Szkołę Mediatorów Rodzinnych w Warszawie.

Ukończyła Szkołę Terapii Par we Wrocławiu.

Absolwentka Studium Public Relations& Doradztwo Personalne.

Wpisana do Samorządu Zawodowego ...

Bardzo ciepła i potrafiła pomóc mi odnaleźć siebie. Dziękuję i gorąco polecam...

Skończyłem terapię u Pani Joanny. Napiszę tak: POLECAM!!! Niesamowita terapeutka potrafiąca prawdziwie słuchać, rozumieć oraz pomagać. Jest skuteczna i uczciwa. Pani Joanna wykonuje swoją pracę z powołania co czuć przez całą wizytę. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej specjalistki ponieważ wcześniej byłemu u kilku psychologów w Lesznie więc mam porównanie. Pani Joanna wypada o niebo lepiej niż jej koleżanki i koledzy po fachu w tej okolicy.

Najlepszy psychoterapeuta w Lesznie. Osoba kompetentna, , wzbudzająca zaufanie,empatyczna i co najważniejsze skuteczna.

Polecam Panią psycholog. Jest bardzo skuteczna. Przed trafieniem do niej codziennie miałam natarczywe myśli samobójcze - które były bliskie realizacji. Po skończeniu terapii - chce mi się żyć, znalazłam sens i radość. Dziękuję Pani Joannie za wiarę we mnie, spokój oraz opanowanie które bardzo mi pomogły.

Przyznam, że Pani Joanna zrobiła dla mnie wiele. Pomogła mi. Stopniowo, cierpliwie tłumaczyła wiele niejasnych dla mnie kwestii podsuwała sposoby na rozwiązanie problemu. pozwoliła mi mimo swojej pomocy samej osiągnąć cele. Będę jej wdzięczna do końca życia

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na terapię u pani Joanny. Efekty pracy szybko zauważalne. Pani psycholog to sympatyczna oraz empatyczna osoba potrafiąca słuchać oraz taktownie zadawać pytania.