Filtruj terminy

Pomoc Psychologiczna Joanna Sobucka
Miąskowo, 17
64-113 Leszno

wizyta już od 75
Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Joanny. Ma pogodne usposobienie, uspokajający głos, tworzy atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Jest bardzo mądrą kobietą. Wcześniej byłam u trzech psychologów i dopiero Pani Asia potrafiła w sposób profesjonalny podjąć się pomocy. Terapia pomogła mi odzyskać siły, wiarę w lepsza jakość życia i uwierzyć w siebie, odkryłam prawdę o sobie i odzyskalam równowagę. Z całego serca polecam Panią Joannę.

mgr Helena Zarzecka

NZOZ Leszczyńskie Centrum Zdrowia Psychicznego
Karasia 20
64-100 Leszno

Szczerze polecam! Pani Helena jest kompetentna, pomocna, otwarta. Nie ma dla niej problemu, którego nie da się rozwiązać. Jest genialna w swoim fachu. Pomogła mi!
Opinia dodana przez: M.

mgr Grażyna Kijowska-Wein

Psycholog, Psycholog dziecięcy

ul.dowbora musnickiego
64-100 Leszno

Pani psycholog bardzo dobrze przygotowana do tematu. Spokojna i bardzo profesjonalna. Nie narzuca swojego zdania pozwala wybrać swoją własną drogę. Pomoc w zaledwie kilka sesji. Polecam!!!

mgr Paulina Kahl-Cierkosz

Psycholog

Pracownia Psychologiczna Paulina Kahl-Cierkosz
Przemysłowa 19
64-100 Leszno

Bylam niedawno na kilku wizytach z nastoletnim synem. Jestem zadowolona jako mama, bo otrzymalam odpiwiedzi na nurtujace mnie pytania dotyczace problemu syna. Dokładne instrukcje jak postępować, aby pomóc synowi. Pani Paulina profesjonalnie wytłumaczyla synowi na czym polega jego problem i jak musi postepowac, aby dręczące myśli odsunać. Podała mu konkretne propozycje do wykorzystania w pracy ze sobą. Ma niesamowite podejście do nastolatków i dorosłych. Syn poprosił sam, abym umowiła go ...
Opinia dodana przez: Beata

mgr Elżbieta Wein-Marciniak

Psycholog, Psycholog dziecięcy

64-100 Leszno

Bardzo konkretna kobieta, nie daje gotowych rozwiązań, tylko wskazuje drogę do rozwiązania mojego problemu. Byłam w sprawie 3 latka i po kilku sesjach widzę duże zmiany w zachowaniu.

mgr Dagmara Derwich-Grzegorzewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4

Psycholodzy w Lesznie