dr n. med. Zdzisław Sobczyk

2,7
2,5
2,4

jestem w 9miesiącu ciąży, w zeszłym tygodniu pojechałam na SOR z bólami brzucha i innymi dolegliwościami, które mnie niepokoiły, ponieważ jest to moja pierwsza ciąża...i zostałam odesłana właśnie do dr Sobczyka, na moje nieszczęście była godzina 17, a o tej godzinie co usłyszałam od pana doktora-nie leczą.i dolegliwości mam mieć do południa i iść do poradni...zostałam bardzo nieprzyjemnie potraktowana, nagadano mi i generalnie nic mnie ta wizyta nie uspokoiła, mało tego nawet nie zobaczył mojej karty ciąży, wyników badań, nie zapytał się co mi dolega jeszcze itp.itd. nie dano mi dojść do słowa, a kilka tygodni temu leżałam w szpitalu tydzień właśnie na przedwczesne skurcze i biorę leki do tej pory...co moim skromnym zdaniem jest dość istotną informacją dla lekarza-jak widać nie dla każdego...zaraz po mnie była młoda kobieta, która zwijała się z bólu na krześle, usłyszała to co ja i została poinformowana, że i tak miejsc na oddziale nie ma, więc i tak nas nie przyjmą.taki lekarz właśnie powoduje, że gdybym miała umierać i zwijać z bólu, to wahałabym się, czy pojechać do szpitala...jestem człowiekiem, a nie przedmiotem!zero empatii!

uwazam iz pan doktor jest bardzo kompetentny i uwazam goza bardzo dobrego lekarza

Ma za duże mniemanie o sobie i nie traktuje wszystkich pacjentów jednakowo

Ma za duże mniemanie o sobie i nie traktuje wszystkich pacjentów
jednakowo

Dziś miałam "przyjemność" rozmawiać z tą osobą, bo tego nie można nazwac lekarzem, to jakiś gbur, szalenie nieprzyjemny. Jak chcesz wyjść z gabinetu z płaczem, to polecam, ten ktoś świetnie obraża pacjentki, nie słucha co mówią, ignoruje, traktuje z góry, nie dopuszcza do słowa. Nawet nie chce mu sie USG zrobić jak go poprosiłam o obserwację owulacji powiedział, że jemu sie nie chce co drugi dzień USG robić, dodam, że takie podejście do kobiety, która chce miec dziecko a takie rzeczy słyszy od lekarza, do którego zwraca sie o pomoc jest uwłaczające i karygodne. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO "LEKARZA". Brak mi słów jak można tak traktować ludzi!!! Jeśli możesz wybierz innego lekarza, który zajmie sie Tobą tak jak każda z nas na to zasługuje i podejdzie z sercem.

Lekarz nie informuje o stanie choroby. Bardzo nie miły. Nie polecam. Wszystkie informacje na temat własnego stanu zdrowia trzeba wyciągać po czym lekarz z łaska odpowiada krótko i zwięźle na zadane pytania. NIE POLECAM !!!!!!!