Ginekolog Lipno

87-600 Lipno

Chciałam serdecznie podziekować lekarzowi Zbigniewowi Placek za jego podejście i opiekę podczas pobytu na ginekologi.Doktor jest bardzo miły uprzejmyo co by nie spytać wytłumaczy i ma podejście do pacjęta.Po zabiegu ginekologicznym zaleca środki przeciw bólowe tyle ile pacjent potrzebuje ,natomiast pielegniarki są bardzo oporne w podawaniu tych środków ,trzeba się prosić i wtedy jest wielka łaska.Nie wszystkie pielęgniarki są takie ale się zdarzyło i własnie mnie,cierpiałam,to zalezy od pielegniarek.Chcielam podziekować również Pani pielegniarce BASI BARDZO DZIEKUJE,która nie robiła problemu w podawaniu zastrzyków ketonalu ktory własnie mnie pomagał w cierpieniu. Jeszcze raz serdecznie dziekuje.

WIMED

87-600 Lipno

bardzo dobry specjalista do problemu pacjenta podchodzi indywidualnie, tlumaczy i informuje o wszystkich niezbednych rzeczach

87-600 Lipno

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moje dwie ciąże. Dokladnie wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Mówi cicho ale jest kompetentny, spokojny człowiek.

NZOZ "Mój Lekarz" w Lipnie
ul. Tadeusza Kościuszki 21