Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Ginekolog Lubań

lekarz Beata Aksienionek

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań

Jest bardzo dokładna,tlumaczy,pyta i rozmawia.Nie ma "limitu" na wizytę.Jeśli jest taka potrzeba poświęci pacjentce nawet godzinę. Gdy nie jest czegoś pewna mówi o tym, radzi wtedy konsultacje z innym lekarzem. Jest miła i uprzejma.Wizyty u pani Beaty są przyjemne i niedrogie.Polecam :-)

lekarz Zbigniew Tomaszewski

7 Dywizji 3 lok. 7
59-800 Lubań

Lekarz godny polecenia, pelny profesjonalizm. Mily sluzy pomoca szczerze polecam. Zawsze jasno tlumaczy i zrozumiale dla pacjenta

lekarz Marian Gustyński

Wąska 3a
59-800 Lubań

PAN DOKTOR, JEST BARDZO DOBRYM I MIŁYM CZŁOWIEKIEM. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYT U NIEGO, I W SZPITALU. JEST BARDZO DELIKATNY, UPRZEJMY, I DOKŁADNIE STAWIA I TŁUMACZY DIAGNOZĘ. PODCZAS BADANIA WOGULĘ NIE CZUJĘ ŻADNEGO SKRĘPOWANIA. POLECAM!!! TYM KTÓRE NIE MIAŁY JESZCZE OKAZJI Z KORZYSTAĆ Z WIZYT U PANA DOKTORA.
Opinia dodana przez: Ewa 26

lekarz Danuta Dzierżyc-Bocho

Willowa 52
59-800 Lubań

Jestem Pani pacjentką od 15 lat. jak i moje dwie siostry i nigdy żadna z nas się nie zawiodła. Bardzo sympatyczna, delikatna, pełna kompetencji i poświecenia. Polecam każdej kobiecie bardzo gorąco. P.S. Absolutnie nie zgadzam się z zarzutami, które panie tu napisały. Do Pani,która komentowała dom:) Kobieto wstydź się, a nie zazdrościsz. Nie widzicie tego, że ktoś ciężko pracował na to aby do czegoś w życiu dojść.To że pani, która ...

lekarz Zbigniew Jastrzębski

Praktyka Lekarska "Twój Lekarz" s.c.
ulica Okrzei 6
59-800 Lubań

Lekarz wie co robi, jest bardzo dobrym specjalistą, który nie wciska na siłę leków tylko po to żeby je dać, ale wtedy kiedy są potrzebne. Fachowiec, którego polecam każdej kobiecie. Wszystko wytłumaczy w taki sposób, aby ktoś kto nie jest ginekologiem zrozumiał w czym rzecz.
Opinia dodana przez: malinova

lekarz Stanisław Świerad

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12
59-800 Lubań

A zapimnialam reines dodac ja tagze urodzilam trojke zdrowych dzieci oczywisci kazda ciaze prowadzil Dr swierad a 4ciaze kuzynka polecila mi Dr.ktory przyjmuje na osiedlu Piast obok kosciola i tego Dr.bym nie polecila dosc ze poszlam prywatnie to dobrze nawet mnie nie zbadal nie zrobil usg nie sprawdzil bicia serduszka dziecka powiedzial ze wszystko dobrze skierowal na badania i kazal za miesiac przyjsc miesiac nie doczkalam wyladowalam w szpitalu dzien ...

dr n. med. Jerzy Keppel

7-mej Dywizji 12
59-800 Lubań

Dajcie spokój kobiety..Doktor nie jest waszym mężem i nie będzie się bawił w paplaninę. Liczy się konkret, fachowość...czegóż więcej chcieć... Pogadać godzinami ...do koleżanek. Ma dyplom,ma doświadczenie,ma fach i to powinno się liczyć najbardziej... Nie jest zupą pomidorową do lubienia....ma leczyć... I robi to świetnie!!!! Ordynatorem nie staje się z przypadku😁

lekarz Rafał Tomaszewski

Władysława Hermana 4