Ginekolog Nałęczów

24-150 Nałęczów

Bardzo dobry lekarz polecam, wizyty krótkie ale konkretne. Pani Kasia przy badaniu opisze ciaze tak ze człowiek się uspokaja i jest pewny ze z maluszkiem wszystko ok. Co do wizyt owszem sa krótkie ale konkretne, ja jestem bardzo bardzo zadowolona i cieszę sie ze trafiłam na Panią Kasie.

Opinia dodana przez: Monika

ulica Kolejowa 7
24-140 Nałęczów

Kompetentna babeczka z poczuciem humoru. Polecam każdej kobiecie!! Pomoże, doradzi a czasem pożartuje :D

Opinia dodana przez: Asiula

LUXMED-UZDROWISKO NAŁĘCZÓW SP. Z O.O. FILIA PONIATOWA
11 LISTOPADA 1
24-320 Nałęczów

Przesympatyczny, rzeczowy, kompetentny, z wielką pieczołowitością podchodzi do pacjentki zlecając potrzebne badania, angażując się bez presji czasu, papierków, itp. Chodzę do Niego ja, od pewnego czasu i moja nastoletnia córka, która jest Nim zachwycona. Poza tym bardzo kulturalny, życiowy i inteligentny, przystojny mężczyzna.

Opinia dodana przez: Renata

LUXMED-UZDROWISKO NAŁĘCZÓW SP. Z O.O. FILIA PONIATOWA
11 LISTOPADA 1
24-320 Nałęczów

Bardzo konkretny lekarz z dużą wiedzą ginekologiczną! POLECAM jak najbardziej dr.Mazurek-Kociubowską

dr n. med. Jacek Tomaszewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

24-150 Nałęczów

Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy tego Lekarza. Operacja laparoskopowa przebiegła bardzo sprawnie, wszystko było wykonane profesjonalnie, informacje jakie uzyskałam były dla mnie jasne. Lekarz z cierpliwością( pomimo, że był zmęczony i spieszył się odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości) Jego wiedza i doświadczenie dają pacjentce poczucie bezpieczeństwa.
Jestem mu bardzo wdzięczna i polecam każdej pacjentce, która ma problemy z mięśniakami.

Opinia dodana przez: Marzanna S

24-150 Nałęczów

Totalna porażka lekarz który nie dba o pacjentki uważa ze jest naj mądrzejszy a pacjentki problemy to fanaberie i głupie wymysły

Opinia dodana przez: Lola

ul. Partyzantów 30/8