dr n. med. Jacek Tomaszewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Polecam. Gdyby nie ten Pan to by mnie już na świecie nie było. Dziękuję za uratowanie życia. 🙂 .........

Przyszłam do Pana doktora na zwykłe rutynowe badanie. Fakt, miałam spóźniająca się miesiączkę (możliwe że przez stres). I gdy tylko wspomniałam o tym lekarzowi od razu zostało mi wytknięte, że przy takim wskaźniku BMI to on się wcale nie dziwi. Powiedział, że ciągle będę miała choroby z tym związane i trudno będzie zajść w ciąże(mimo że 2 lata temu bezproblemowo zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowe dziecko). Zaczął wymieniać wszelkie metody jak zrzucić wagę, lecz o to nie był pytany, gdyż nie przyszłam do dietetyka. Miałam ze sobą wyniki badań (morfologia, mocz, glukoza, cholesterol), na które spojrzał i mimo że były w porządku to stwierdził że nic nie znaczą! Nie wykonał ŻADNEGO badania. Jak to powiedział nie ma sensu... Zlecił tylko sprawdzenie hormonów i glukozę. Z wizyty wyszłam jeszcze bardziej zdezorientowana niż byłam. Nie polecam.

Żenada. Na szybko. Nawet nie spojrzał na badania. Nie słucha, nie liczy sie to co mowi pacjent. Mój problem mam od lat, najlepiej sie skupić na tym czego on sie czepi. Brak profesjonalnych badan. Zmarnowane pieniadze dla mnie, a on wzial szybko hajs do kieszeni za nic. Zmarnowalam tylko czas, zero podejscia ginekologicznego.

U pana doktora leczę się od kilkunastu lat, prowadził moje ciąże, jest miły, nie wprowadza krępującej atmosfery, ale...Dziś odbyła się moja ostatnia wizyta. Pan doktor ewidentnie nie ma czasu, wiedział co mi jest zanim otworzyłam usta. Przelotnie spojrzał na badania i już wiedział jak mnie leczyć. Bardzo to smutne, zupełnie nie trafił z diagnozą, badanie trwało tak krótko,że nawet nie miał szans zobaczyć problemu. Nie usłyszał,że przyszłam przysłana przez innych lekarzy na konsultacje czyli coś musi być na rzeczy...Wcześniej ignorowałam takie zachowanie, bo dobrze jest usłyszeć,że się jest zdrowym, ale teraz wiedziałam,że tak nie jest. Jest mi strasznie przykro, nie chodzi o wyrzucone w błoto pieniądze, ale muszę szukać nowego lekarza, a to bardzo stresujące.

Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy tego Lekarza. Operacja laparoskopowa przebiegła bardzo sprawnie, wszystko było wykonane profesjonalnie, informacje jakie uzyskałam były dla mnie jasne. Lekarz z cierpliwością( pomimo, że był zmęczony i spieszył się odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości) Jego wiedza i doświadczenie dają pacjentce poczucie bezpieczeństwa. Jestem mu bardzo wdzięczna i polecam każdej pacjentce, która ma problemy z mięśniakami.

Dr Tomaszewski prowadził moją pierwszą ciążę. Zawsze kompetentnie odpowiadał na zadane pytania, służył pomocą, a do tego jest bardzo uprzejmy

Kontakt z pacjentką- pierwsza klasa, rzetelność, skrupulatność, wiedza- najwyższy poziom, a do tego jaki przystojny mężczyzna :)

Nie polecam. Dla pacjentek nie ma czasu, praktycznie go nie obchodzą.

Nie polecam. Dla pacjentek nie ma czasu, praktycznie go nie obchodzą.

Niestety z doświadczenia własnego, bliskich i znajomych nie polecam doktora. Moje dziecko żyje tylko dzięki nowoczesnej medycynie, wiedząc o moich dolegliwosciach podczas zakończonej przedwczesnym porodem nie zrobił nic żeby zapobiec temu ponownie. Chaotyczny, sepleniacy i zadufany w sobie bufon który liczy ile uda mu sie przyjąć pacjentek w ciagu 2 godzin, bije rekordy na czas. Pozdrawiam i nie polecam.

Nie polecam tego lekarza, może fachowcem jest dobrym jak ciąża przebiega bez problemów. jak przychodzi do porodu to ma cie daleko w dupie. umawia na wizytę ale na dzień porodu, a która z nas urodziła w obliczonym terminie. niezły sposób. jedyne co to zleca bardzo dobre usg u prawdziwego fachowca.