dr n. med. Jacek Tomaszewski

3,6
3,3
3,5
3,3

U pana doktora leczę się od kilkunastu lat, prowadził moje ciąże, jest miły, nie wprowadza krępującej atmosfery, ale...Dziś odbyła się moja ostatnia wizyta. Pan doktor ewidentnie nie ma czasu, wiedział co mi jest zanim otworzyłam usta. Przelotnie spojrzał na badania i już wiedział jak mnie leczyć. Bardzo to smutne, zupełnie nie trafił z diagnozą, badanie trwało tak krótko,że nawet nie miał szans zobaczyć problemu. Nie usłyszał,że przyszłam przysłana przez innych lekarzy na konsultacje czyli coś musi być na rzeczy...Wcześniej ignorowałam takie zachowanie, bo dobrze jest usłyszeć,że się jest zdrowym, ale teraz wiedziałam,że tak nie jest. Jest mi strasznie przykro, nie chodzi o wyrzucone w błoto pieniądze, ale muszę szukać nowego lekarza, a to bardzo stresujące.

Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy tego Lekarza. Operacja laparoskopowa przebiegła bardzo sprawnie, wszystko było wykonane profesjonalnie, informacje jakie uzyskałam były dla mnie jasne. Lekarz z cierpliwością( pomimo, że był zmęczony i spieszył się odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości) Jego wiedza i doświadczenie dają pacjentce poczucie bezpieczeństwa. Jestem mu bardzo wdzięczna i polecam każdej pacjentce, która ma problemy z mięśniakami.

Dr Tomaszewski prowadził moją pierwszą ciążę. Zawsze kompetentnie odpowiadał na zadane pytania, służył pomocą, a do tego jest bardzo uprzejmy

Wspaniały lekarz godny polecania. Wizyty bezstresowe i w miarę krótkie. Jest bardzo delikatny i robi wszystko alby nie stresować młodych kobietek ;) Dokładnie tłumaczy na czym polega choroba i leczenie. Krok po kroku wszystko opisuje, często tłumaczy na jakichś śmiesznych przykładach, przy czym można się odstresować. Lekarz bardzo kompetentny, ciągle się kształci, tylko pozostaje nam czekać na tytuł profesora.;) Jedyny malutki minus to to, że poświęca pacjentowi mało czasu. Co prawda wynika to z ciągłych szkoleń i bardzo dużej ilości pacjentów, więc wybaczam;)

Kontakt z pacjentką- pierwsza klasa, rzetelność, skrupulatność, wiedza- najwyższy poziom, a do tego jaki przystojny mężczyzna :)

Lekarz godny polecenia. Byłam u niego pare razy. A że jestem młodą osobą to się na początku bałam. Delkatnie podszedł do sprawy nie poganiał i wogóle. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. WSzystko jasno czysto i klarownie mi wytłłumaczył. NAPRAWDE POLECAM

Fantastyczny lekarz. Niezwykle uprzejmy i cierpliwy a jestem osobą "wymagającą". Bardzo delikatny. Polecam

Od kilkunastu leczę się u Dr Jacka i nie wyobrażam sobie poddać się opiece innemu lekarzowi.Jest delikatny ,miły tłumaczy dokładnie w prosty sposób.Polecam każdej kobiecie w każdym wieku takiego PROFESJONALISTY!!!! Maria

Maria

Nie polecam tego lekarza, może fachowcem jest dobrym jak ciąża przebiega bez problemów. jak przychodzi do porodu to ma cie daleko w dupie. umawia na wizytę ale na dzień porodu, a która z nas urodziła w obliczonym terminie. niezły sposób. jedyne co to zleca bardzo dobre usg u prawdziwego fachowca.

Niestety z doświadczenia własnego, bliskich i znajomych nie polecam doktora. Moje dziecko żyje tylko dzięki nowoczesnej medycynie, wiedząc o moich dolegliwosciach podczas zakończonej przedwczesnym porodem nie zrobił nic żeby zapobiec temu ponownie. Chaotyczny, sepleniacy i zadufany w sobie bufon który liczy ile uda mu sie przyjąć pacjentek w ciagu 2 godzin, bije rekordy na czas. Pozdrawiam i nie polecam.