dr n. med. Jacek Tomaszewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Lekarz godny polecenia. Byłam u niego pare razy. A że jestem młodą osobą to się na początku bałam. Delkatnie podszedł do sprawy nie poganiał i wogóle. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. WSzystko jasno czysto i klarownie mi wytłłumaczył. NAPRAWDE POLECAM

Zdecydowanie nie polecam. Mimo, ze wizyta byla prywatna czulam sie jakby caly czas mnie poganial. Oczekiwalam innego podejscia do pacjenta. Nie twierdze, ze nie jest mily, ale caly czas mi przerywal mowiac, ze mam smieszne zastrzezenia do tabletek, ale jak przyszlo mi wybrac metode leczenia stwierdzil, ze sama musze podjac decyzje bo nie jest od doradzania. Chaotyczny i w moim odczuci bardzo nietaktowny.

Wspaniały lekarz godny polecania. Wizyty bezstresowe i w miarę krótkie. Jest bardzo delikatny i robi wszystko alby nie stresować młodych kobietek ;) Dokładnie tłumaczy na czym polega choroba i leczenie. Krok po kroku wszystko opisuje, często tłumaczy na jakichś śmiesznych przykładach, przy czym można się odstresować. Lekarz bardzo kompetentny, ciągle się kształci, tylko pozostaje nam czekać na tytuł profesora.;) Jedyny malutki minus to to, że poświęca pacjentowi mało czasu. Co prawda wynika to z ciągłych szkoleń i bardzo dużej ilości pacjentów, więc wybaczam;)

Fantastyczny lekarz. Niezwykle uprzejmy i cierpliwy a jestem osobą "wymagającą". Bardzo delikatny. Polecam

WIZYTA KRÓTKA.PODEJŚCIE LEKARZA DO CHOROBY PACJENTA NISKA.PAN DOKTOR POWTARZAŁ W KÓŁKO TO SAMO.MIMO PYTAŃ ODPOWIEDZI BRAK.WYDANE PIENIĄDZE NIEPOTRZEBNIE.JEDYNY PLUS WIZYTY TO DELIKATNOŚĆ PRZY BADANIU I UPRZEJMOŚĆ.POZA TYM KICHA.

dobry wariat ;D hahaha <3 fdvfdxvdsvdsfvsd

dobry wariat ;D hahaha <3
fdvfdxvdsvdsfvsd

Od kilkunastu leczę się u Dr Jacka i nie wyobrażam sobie poddać się opiece innemu lekarzowi.Jest delikatny ,miły tłumaczy dokładnie w prosty sposób.Polecam każdej kobiecie w każdym wieku takiego PROFESJONALISTY!!!! Maria

Maria

Super lekarz :) ;] Polecam miły budzący zaufanie :)

Super lekarz :) ;] Polecam miły budzący zaufanie :)

Jestem bardzo zadowolona, Pan Jacek spełnił moje oczekiwania co do diagnozy i leczenia. Jestem zadowolona z efektów leczenia. polecam kobietom, które mają wrodzoną niechęć do wizyt u tego typu lekarzy.

Delikatny co sobie cenię najbardziej. Do tego zawsze potrafi mi pomóc gdy tego potrzebuje