Filtruj terminy

lekarz Lesław Gromek

Namysłowskie Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna
ulica Oleśnicka 4
46-100 Namysłów

Polecam z całego serca , mimo długiego czekania to warto . Pomocny w każdej kwestii , badania robi z dokładnością

lekarz Waldemar Bereza

46-100 Namysłów

Lekarz kompetentny, do prowadzenia ciąży też podchodzi w sposób profesjonalny, jednak jeśli chodzi o opiekę nad rodzącą, odradzam... Nie jest stanowczy, konsekwentny. Wizyty w gabinecie, płatne, oczywiście, bardzo fachowe. Dmucha na zimne, gdy pojawiają się komplikacje lub jakieś podejrzenia, zagrażające ciąży, odsyła do Namysłowa. Tam personel pozostawia wiele do życzenia. Przez niego zrażona jestem do ciąż, szpitali i badań ginekologicznych! Odradzam

dr n. med. Waldemar Felbel

Gab ginekologiczno-połozniczy
Namysłow ul.Fabryczna 5
46-100 Namysłów

Jest to najgorszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Podczas pierwszej ciąży, gdy złapał mnie straszny ból, po zdawkowym badaniu, usłyszałam od tegoż lekarza: "Jesli pani chce, to moze Pani zostać w szpitalu, a jak nie to nie". Czy tak sie zachowuje prawdziwy lekarz?! Godne pożałowania! W czasie drugiej ciąży, gdy wystąpiły plemienia, kierowana strachem (pierwsza ciąży skończyła sie poronieniem) pojechałam do szpitala i na nieszczęście znów trafiłam na niego, doktor ...

dr n. med. Waldemar Felbel

ulica Fabryczna 5
46-100 Namysłów

Lekarz z wysoką kulturą osobistą, cierpliwy i opanowany, dyskretny czego doświadczyłam przebywając na oddziale, delikatny co jest rzeczą najstotniejszą dla kobiety podczas badania, wyrozumiały a przede wszystkim ludzki. Ludzie piszą małomówny nie mogę się pod tym podpisać - kwestia umiejętności prowadzenia dialogu z lekarzem, nie prowadzi zbędnych nietaktownych dyskusji jak co, niektórzy lekarze w Namysłowie. Konkretny, doświadczony cieszący się bardzo dobrą opinią wśród lekarzy w województwie. Polecam.
Opinia dodana przez: Pola

lekarz Mirosława Podoska

Namysłowskie Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna
ulica Oleśnicka 4
46-100 Namysłów

Bardzo polecam Panią doktor, miła wszystko wyjaśnia co do operacji. Dlugo badała mnie żeby znaleźć guzka , profesjonalizm w swojej dziedzinie .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Olga Łącka

American Heart of Poland Spółka Akcyjna Poradnia kardiologiczna Namysłów
ulica Mickiewicza 8A
46-100 Namysłów

Od jakiegoś czasu bardzo bolał mnie brzuch, lekarz rodzinny skierował mnie do męża pani doktor na usg jamy brzusznej. Przeprowadziłam z nim ciekawą rozmowę o nerce, której rzekomo nie mam, ale która po 2 minutach się jednak znalazła. Obraz na usg był czysty dopóki nie zasugerowałam, że być może mam torbiele na jajnikach bo u mnie w rodzinie są one normalne, lekarz się zgodził, że jednak coś widzi i skierował ...

dr n. med. Teresa Niedbałka

Ginekolog, Ginekolog położnik

Kościelna 2 lok. 8
46-100 Namysłów

Nie wiem kto wystawia te negatywne opinie o Pani doktor bo ja bardzo polecam miła, uprzejmą, kompetentną Pani ma podejście do młodych pacjentek zawsze wysłucha, doradzi pomoże i jak coś się nie wie to wytłumaczy. Jest moim trzecim ginekologiem i na pewno ostatnim bo dwóch poprzednich to bardzo źle wspominam. Jeszcze raz bardzo polecam
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Waldemar Felbel