Filtruj terminy

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Polecam Pana Doktora Laskowicza pod każdym względem, każda wizyta przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Pan Doktor to lekarz z powołania. Najlepszy jakiego znam! Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo dokładny i konkretny. Jako jedyny z wielu ginekologów zaproponował odpowiedni zabieg. Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zdzisław Fidelus

Centrum Zdrowia InterMed
ulica Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Pan doktor Fidelus to lekarz z powołania. Wyrozumiały, uprzejmy, zaangażowany. Polecam pana doktora.

lek. med. Anna Gąsiorowska - Szot

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor jest specjalistą godnym polecenia ! Poświęciła mi dużo czasu, by zrozumieć moje problemy i odpowiedzieć na wszsytkie moje pytania. Wykazała się ogromnym zrozumieniem i troską. Kompleksowo zajęła się moim leczeniem i dała wiele cennych rad. Czułam po wizycie, że jestem w dobrych rękach i mogę tej osobie zaufać ! Na pewno wielokrotnie do Pani Doktor wrócę, polecam serdecznie ! :)
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Wojciech Kuberski

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Konkretny miły mądry lekarz przekona swoją wiedzą i spokojem pacjentkę zaufałam podczas prowadzenia ciąży i przy porodzie w 100% gdyby nie Pan doktor i jego czas cenny .który mi poświęcił po poronieniu na rozmowę na pewno nie byłabym mama a jednak jestem nie załamałam się i z góry dziękuję. Opieka na jego oddziale rodzinna i domowa😃
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Agnieszka Zgoda-Dyka

ulica Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Nie polecam. Byłam pierwszy i na pewno ostatni raz u tej Pani. Najpierw dzwonią z allmedici w NT i proszą żeby przyjechać godzinę wcześniej na wizytę, a w ostateczności Pani ma taki poślizg że czekałam 50 min na swoją kolej w 9 miesiącu ciąży, a jak wyszłam to było 7 kobiet w poczekalni. Po co ten grafik allmedica ? Przyjechałam zrobić tylko wymaz do badania, a Pani zdążyła skrytykować wybór ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Halina Koczy

ul. Szaflarska 73
34-400 Nowy Targ

Pani doktor Koczy jest niekompetentnym, niedouczonym lekarzem.!!!!! Doprowadziła mnie do życiowej tragedii. Przez lata byłam jej pacjentka, zgłaszałam jej dolegliwości, ta bagatelizując zlecała mi hormony na krwawiącą macice. Nie potrafiła wykonać profesjonalnie USG, nie wykonała cytologii, nie skierowała mnie na pogłębiona diagnostykę na oddział ginekologiczny. Spanikowana poszłam do innego ginekologa, który natychmiast odesłał mnie do szpitala...badania wykazały raka szyjki macicy, przerzuty do wątroby, kości, węzłów chłonnych, stan nieuleczalny!!!! Ta kobieta ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Krystyna Buńda

Nowy Targ

gorąco polecam wszystkim kobietom, Pani doktor jest wspaniała szkoda że nie będzie przyjmowała mojego porodu:(
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Marek Król

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUSDENTAL" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Grzywacz Paweł
ulica Długa 100
34-400 Nowy Targ

Wspaniały lekarz, chodziłam do Pana doktora na NFZ, zawsze wszystko super wytłumaczone, wszystkie badania robione na czas, dzidzia zdrowa. Polecam z czystym sercem!
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Stanisław Jarmoliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spec Med - Chirurgia Jednego Dnia
os. Wincentego Witosa 16/1
34-400 Nowy Targ

Oszust i drań!! Jak najdalej od tego człowieka-potwora Prowadził poród mojej mamie i przez niego mamy głeboko upośledzone dziecko w rodzinie!!! Mama poszła do niego z pytaniem dlaczego ma mokrą wydzieline- stwierdził ucisk na cewkę moczową a jak się okazało to były wody płodowe!! Przez niego mamy zniszczone życie!

lekarz Marek Giziński

ulica Rynek 24