Ginekolog Nowy Targ

ulica Szpitalna 14

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor jest specjalistą godnym polecenia ! Poświęciła mi dużo czasu, by zrozumieć moje problemy i odpowiedzieć na wszsytkie moje pytania. Wykazała się ogromnym zrozumieniem i troską. Kompleksowo zajęła się moim leczeniem i dała wiele cennych rad. Czułam po wizycie, że jestem w dobrych rękach i mogę tej osobie zaufać ! Na pewno wielokrotnie do Pani Doktor wrócę, polecam serdecznie ! :)

Opinia dodana przez: Adrianna

Centrum Zdrowia InterMed
ulica Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Lekarz z powolania. Najlepszy w swoim fachu. Prowadzil dwie moje ciaze i jesli bede jeszczr kiedys wciazy to napewno pojde wlasnir do tego lekarza

ulica Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Bardzo profesjonalna i konkretna a do tego miła i sympatyczna. Nie prowadziła mojej ciąży ale przy porodzie interesowała się mną bardziej niż "mój" lekarz. Polecam z całego serca, dziękuję za poród i pozdrawiam serdecznie!😊

Opinia dodana przez: Agnieszka

ul. Szaflarska 73
34-400 Nowy Targ

Pani doktor mówiła mi że pierwsza wizyta jest płatna 100 zł a następna kosztuje 70 zł. Niestety jakoś musiała mnie przyjąć między pacjentkami i wizyta kosztowała również 100 zł. Zobaczymy ile będzie kosztować następna wizyta.
A poza tym uważam że ...

A poza tym uważam że pani doktor wzbudza zaufanie i jest bardzo miła. Potrafi wytłumaczyć wszystko. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona z pracy pani doktor. Mam nadzieję że będzie tak nadal.

Nowy Targ

gorąco polecam wszystkim kobietom,
Pani doktor jest wspaniała szkoda że nie będzie przyjmowała mojego porodu:(

gorąco polecam wszystkim kobietom,
Pani doktor jest wspaniała szkoda że nie będzie przyjmowała mojego porodu:(

Opinia dodana przez: Ania

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUSDENTAL" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Grzywacz Paweł
ulica Długa 100
34-400 Nowy Targ

Żona była 35+, pierworódka - powinna być skierowana do szpitala zaraz po stwierdzeniu ciąży, o czym się dowiedziałem, jak już było za późno ... , bo pan "lekarz" zalecił jedynie wizyty co 2 tygodnie ... . Mimo, że przychodziłem razem z żoną, nigdy mnie nie zapraszał w celu zapoznania ze stanem zdrowia dziecka i żony. Gdy w końcu wprosiłem się, żeby obejrzeć dziecko "na żywo" na USG i wysłuchać opinii o stanie zdrowia żony i dziecka , pan "lekarz" nagabywał mnie o zakup i niego usługi pobrania "krwi pępowinowej", za co wołał 3,5 tyś zł, po czym pokazał mi części - szczątki dziecka na monitorze USG ... , a gdy się zorientował co mi pokazuje, chamsko wyprosił mnie z gabinetu ... , na usunięcie martwej ciąży skierował żonę już do innego ginekologa ... Zdecydowanie nie polecam ....

Opinia dodana przez: mochowik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spec Med - Chirurgia Jednego Dnia
os. Wincentego Witosa 16/1

Oszust i drań!!
Jak najdalej od tego człowieka-potwora
Prowadził poród mojej mamie i przez niego mamy głeboko upośledzone dziecko w rodzinie!!!

Oszust i drań!!
Jak najdalej od tego człowieka-potwora
Mama poszła do niego z pytaniem dlaczego ma mokrą wydzieline- stwierdził ucisk na cewkę moczową a jak się okazało to były wody płodowe!!
Przez niego mamy zniszczone życie!

ulica Krzywa 14

LaserMed