Ginekolog Ostrzeszów

Ginekolog Ostrzeszów lekarz Andrzej Pajdowski

ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów

Serdecznie polecam Pana doktora Pajdowskiego. Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy i zawsze służy pomocą.

ul. Zawadzkiego 13
63-500 Ostrzeszów

Pani doktor jest bardzo kompetentna i rzeczowa, zdecydowanie zna się na rzeczy i to się po prostu czuje. Każde leczenie, które zastosowała u mnie w czasie ciąży było skuteczne, tłumaczyła wszystko co chciałam wiedzieć i nigdy nie "wygoniła" mnie z gabinetu, więc ilość poświęconego czasu jest jak najbardziej zadowalająca. Dr Skibińska jest konkretna i rzeczowa, potrafi też pożartować i ogólnie cenię sobie jej podejście do pacjenta. Naprawdę polecam dr Skibińską, bo jest godna zaufania i zna się na rzeczy.

Opinia dodana przez: e.kowalczyk

Ostrzeszów

Pani doktor jest rewelacyjna. Duzo czasu poświęca pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje.Jest bardzo sympatyczną kobietą. Po wizytach u innych lekarzy którzy niepotrafili wyregulować miesiączki oraz straszyli problemem zajscia w ciąże Pani Maria mnie uspokoiła i wyprowadziła. W tej chwili jestem w 3 miesiacu ciąży i nie wyobrazam sobie pójść do innego lekarza. ZDECYDOWANIE BARDZO POLECAM

Opinia dodana przez: Katarzyna

Ostrzeszów

do doktora Mostka trafiłam w pierwszej ciąży. mimo problemów urodziłam zdrową, donoszona córe. w drugiej powtórka: znowu zagrożenie przedwczesnego porodu. i co ? poród w terminie. jestem bardzo zadowolona z wizyt. mimo opóźnień doktora na wizytach prywatnych nieraz ponad godzinę to przyjmuje pacjentki rzetelnie a nie na odczepnego. polecam w 100 % !

Opinia dodana przez: Natalia

Ostrzeszów

witam,jak najbardziej pozytywnie P. Kompetentna, p.Małgosia prowadziła moje 2 ciążę jedną na kasę chorych druga prywatnie.oby dwie ciąże zagrożone ale pod okiem tak dobrego lekarza dzieci zdrowe:)))) polecam.pozdrawiam

Opinia dodana przez: Paulina:)
Ginekolog położnik Ostrzeszów lekarz Tomasz Żołnierczyk

Przychodnia