lekarz Małgorzata Błoch-Karwacka

Ginekolog położnik, Ginekolog

3,9

Jeszcze tak wrednej ginekolog nie widziałam! Już nie wspomnę o kolejkach w których czeka się po 3h, a i tak w pierwszej kolejności wchodzą koleżaneczki. Dostałam ostry opieprz za to, że przyszłam w połowie cyklu gdzie tłumaczyłam pani doktor że wcześniej naprawdę nie chciano mnie zapisać... Gdy powiedziałam, że z poprzedniej cytologi miałam 2 dostałam reprymende że nie ma czegoś takiego jak 2 z cytologii! I to dość dosadnym tonem. Jak mam być szczera jak wyszłam z gabinetu to poszły mi łzy, byłam po prostu tak nie miło potraktowana jak jeszcze nigdy, jakby to że przyszłam do niej na wizytę było zrobione jej na złość.. Może i jest dobrym fachowcem, ale więcej do niej nie pójdę, chyba, że w ostateczności..

witam,jak najbardziej pozytywnie P. Kompetentna, p.Małgosia prowadziła moje 2 ciążę jedną na kasę chorych druga prywatnie.oby dwie ciąże zagrożone ale pod okiem tak dobrego lekarza dzieci zdrowe:)))) polecam.pozdrawiam

Jak najbardziej polecam:)P .Doktor jest osoba opiekuńczą,która w razie jakiś wątpliwości kieruje na badania lub do szpitala. Z P.doktor można porozmawiać jak się ma jakiś problem z chęcią pomorze .pozdrawiam serdecznie:)wszyscy jesteśmy ludźmi wiec każdy może mieć zły dzień :)))!

Witam. Pani doktor wykonuje szczegółowo badania łącznie z badaniem piersi co się bardzo chwali. Niestety nie jest osobą delikatną! Nigdy nie czułam takiego bólu podczas zwykłego badania ginekologicznego! myślałam, że mi flaki wyciśnie z brzucha po prostu koszmar :(. Troszkę delikatności Pani doktor i więcej ciepła a będzie ok! pozdrawiam

Bardzo kompetentny lekarz.Polecam Panią doktor w 100%, prowadziła moje 2 ciąże.

Bardzo kompetentny lekarz.Polecam Panią doktor w 100%, prowadziła moje 2 ciąże.

Polecam panią doktor. Prowadziła moją pierwszą ciążę, trafnie stawia diagnozę, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości kieruje na specjalistyczne badania. Dzięki opiece pani doktor urodziłam zdrową córeczkę.

Polecam wszystkim Panią Karwacką. Dzięki niej urodziłam zdrowe dziecko mimo, że ciąża od pierwszych dni była zagrożona. Fakt, że kolejki w poczekalni do Pani doktor są bardzo długie ale jest to dowód na to,że jest dobrym lekarzem i budzi zaufanie u pacjentek.

Bardzo miła Pani Doktor. Kompetentna i budząca zaufanie.

Bardzo miła Pani Doktor. Kompetentna i budząca zaufanie.

Dzięki pani doktor moja Kajunia urodzila się zdrowa i o czasie.

Dzięki pani doktor moja Kajunia urodzila się zdrowa i o czasie.

bardzo miła i sympatyczna osoba można jej zaufać polecam każdemu

bardzo miła i sympatyczna osoba można jej zaufać polecam każdemu