lekarz Małgorzata Błoch-Karwacka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo kompetentny lekarz.Polecam Panią doktor w 100%, prowadziła moje 2 ciąże.

Bardzo kompetentny lekarz.Polecam Panią doktor w 100%, prowadziła moje 2 ciąże.

Bardzo miła Pani Doktor. Kompetentna i budząca zaufanie.

Bardzo miła Pani Doktor. Kompetentna i budząca zaufanie.

Polecam panią doktor. Prowadziła moją pierwszą ciążę, trafnie stawia diagnozę, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości kieruje na specjalistyczne badania. Dzięki opiece pani doktor urodziłam zdrową córeczkę.

Dzięki pani doktor moja Kajunia urodzila się zdrowa i o czasie.

Dzięki pani doktor moja Kajunia urodzila się zdrowa i o czasie.

pani doktor jest wymagająca.ale osobiście jest dobrym lekarzem!bardzo opiekuńcza!morze sprawiać wrażenie nie miłej ale sypatyczna

bardzo miła i sympatyczna osoba można jej zaufać polecam każdemu

bardzo miła i sympatyczna osoba można jej zaufać polecam każdemu

Polecam wszystkim Panią Karwacką. Dzięki niej urodziłam zdrowe dziecko mimo, że ciąża od pierwszych dni była zagrożona. Fakt, że kolejki w poczekalni do Pani doktor są bardzo długie ale jest to dowód na to,że jest dobrym lekarzem i budzi zaufanie u pacjentek.

miła, uprzejma ,w prosty sposób wyjaśnia problemy związane z dolegliwościami ciąży .Mimo iż nie była to wizyta prywatna.Nie mam zastrzeżeń,poleciła bym innym.

Nie polecam. Godzina czekania na spóźnioną Panią doktor i odesłanie z kwitkiem ch poszłam po wyniki poprzedniego badania. Przedmiotowe traktowanie pacjenta przez lekarza któremu powinno się ufa.

nie polecam nikomu tego lekarza ze wzgledu na to ze jest niekompetentna i stawia bledna diagnoze i zaprzecza temu co mowila wczesniej naprawde wybieszcie innego lekarza dla wlasnego i dziecka dobra myli sie we wszystkim