Filtruj terminy

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Obozowa 25D
32-600 Oświęcim

Miałam do czynienia z Panią doktor w placówce prywatnej i publicznej. I w obu ten sam profesjonalizm, takt, życzliwość i wsparcie. Pani Doktor jest fachowcem ale też- lub przede wszystkim- zawsze Człowiekiem. Prowadziła moją ciążę i będę jej zawsze wdzięczna za ogromne wsparcie ludzkie i medyczne.

Opinia dodana przez: Kasia

szoz Multimed sp zo.o.
Chemików 5
Oświęcim

Dr Piwowarczyk to ginekolog z powołania! Jest moim lekarzem od dwóch lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła... Przed Panią doktor leczyłam się u różnych ginekologów, ale niestety na większości się zawiodłam, błędnie postawione diagnozy, źle dobrane leki, itd... Już w chwili pierwszej wizyty u Pani doktor wiedziałam, że jest to naprawdę kompetentna osoba, która przed postawieniem jakiejkolwiek diagnozy nawet najmniejszy szczegół precyzyjnie i skrupulatnie przemyśli. W chwili obecnej prowadzi moją ciąże i nie wyobrażam sobie aby robił to inny lekarz. Pani doktor Piwowarczyk jest naprawdę lekarzem godnym zaufania i polecenia.

lekarz Leszek Bosacki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
32-600 Oświęcim

Bardzo dobry i dokładny lekarz miły delikatny z doswiadczeniem i humorem ja jestem bardzo zadowolona :)polecam

Spółdzielnia Pracy "ESKULAP" Zespół Gabinetów Lekarzy Specjalistów
Marii Skłodowskiej-Curie 7
32-602 Oświęcim

Lekarz, któremu warto zaufać, kompetentna, wszystko dokładnie wyjaśnia, bardzo ciepła osoba... polecam Panią Doktor

Opinia dodana przez: jd

Oświęcim

Świetny ginekolog, właśnie prowadzi mi ciąże. Bada zawsze konkretnie,jest miły i przede wszystkim można uzyskać dokładne informacje na temat ciąży. Mimo że teraz leże w szpitalu bez problemu można się z nim skontaktować telefonicznie i dopytać o wszystko. Jak najbardziej polecam.

Opinia dodana przez: gab

Mendelejewa
32-600 Oświęcim

Pani Ginekolog przedewszystkim slucha co sie do niej mowi, umie doradzic przepisuje wszystkie potrzebne badania i przedewszystkim nie faszeruje kobiet w ciazy nie potrzebnymi tabletami. Przy niej mozna czuc sie bezpiecznie.

Opinia dodana przez: justyna

32-600 Oświęcim

Polecam, chodzę już od ponad roku do Pani Marty i jestem bardzo zadowolona.

Polecam, chodzę już od ponad roku do Pani Marty i jestem bardzo zadowolona.

Chopina 40
32-600 Oświęcim

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego .

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego .
To lekarz ze wszech miar godny polecenia, kompetentny i życzliwy pacjentom. Po raz pierwszy zetknęłam się z ordynatorem szpitala, który przychodzi do pacjentek nie tylko na obowiązkowej wizycie ale również o różnych porach dnia pytając o ich samopoczucie. Z uwagą wsłuchuje się we wszystkie postawione mu pytania i rzetelnie na nie odpowiada. Moja operacja przebiegła bez komplikacji i wiem, że zawdzięczam to Doktorowi Tylnickiemu. Wdzięczna pacjentka z Ostrężnicy.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Mirosław Biela

Ginekolog położnik, Cytolog

Oświęcim

Bardzo dobry lekarz, chodzę do niego od paru lat i jestem zadowolona. Uprzejmy,rzetelny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Ana

Powiatowy Szpital im. św.Maksymiliana
Oświęcim, Wysokie Brzegi 4
32-600 Oświęcim

Lekarz godny polecenia, solidny, konkretny. Pozornie zimny i zdystansowany, ale jest ciepłym, miłym i opiekuńczym człowiekiem. Ma swoje zasady i lubi kiedy pacjentka przychodzi przygotowana oraz stosuje sie do jego zaleceń.

Jestem pod jego opieką od 5 lat, pomógł wykaraskać mi się z problemów, które inni lekarze potraktowali jak błachostkę. Prowadzi moją kolejną ciążę. Zarówno w pierwszej jak i teraz czuję sie bezpiecznie i pewnie, wiem iż jego decyzje są podejmowane przedewszystkim dla dobra mojego i dziecka. Nie wyciąga dodatkowych pieniędzy, jak to się zdarza u innych "specjalistów" Polecam!!

Ginekolodzy w mieście Oświęcim