dr Jacek Ćwiklicki

3,2
3,2
3,4

lekarz z sercem, nie lekceważy pacjenta, dokładny, sumienny, spokojny. Pod jego opieką można być pewnym, że jest się w dobrych rękach

Dziś byłam u pana doktora pierwszy raz i już postanowiłam że już lekarza nie zmienię!!! Bardzo sympatyczny i bardzo dobry specjalista! POLECAM :)

pan doktor jest gburowaty niekompetentny zachowuje się tak jak by w pzychodni przyjmował za karę wszystkie informacje trzeba z niego wyciągać nie polecam!!!

Ocena mówi sama za siebie, kompetentny, miły , uprzejmy i znający się na rzeczy lekarz, polecam w 100%

Jestem jego pacjentka juz 15 lat,prowadził 3 moje ciąże i nigdy nie zawiódł,a bywało różnie. Wzbudza zaufanie i jest kompetentny. Nie masz na wizytę,to nic strasznego się nie dzieje,przyjmie,bo to lekarz z powołania.To normalny człowiek jak każdy z nas, nie pokazuje wyższości jak wielu innych.POLECAM