Ginekolog Piła

CKR Konstancun-Jeziorna
ks. Popiełuszki 1
64-920 Piła

Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny lekarz.
Bardzo dobre bezpośrednie podejście do pacjentki.
Polecam innym.

Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny lekarz.
Bardzo dobre bezpośrednie podejście do pacjentki.
Polecam innym.

Złota 11b
64-920 Piła

Pan Doktor to wspaniały lekarz, jest prawdziwym profesjonalistą. Prowadził moją ciąże ale poza tym po ciąży objął mnie opieką kompleksową czyli zadbał o mnie fizycznie i psychicznie. Jestem obecnie po zabiegu korekty krocza, którą wykonał Pan Doktor odmienił moje życie ( i mojego męża też). Nie musi to tak wyglądać kobiety wiecie o czym mówię nie bójcie się wyrażać swoich potrzeb. Doktor Jaskulski to najlepszy lekarz z jakim miała do czynienia. Polecam wszystkim

Opinia dodana przez: Magda

Bydgoska 31 lok. 4
64-920 Piła

Polecam dr Sienkiewicza wszystkim kobietom,poświęca pacjentce dużo czasu, wszystko dokładnie i rzeczowo tłumaczy. Bardzo dobrze poprowadził moja pierwsza ciąże, teraz prowadzi drugą.W zyciu nie pójde do innego ginekologa.Polecam

Klinika Ars Medical Piła
Mieszka I 4 lok. 2
64-920 Piła

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. zupełna odmiana po dok. stefankiewicz do której juz nigdy w życiu nie pójdę. raz wystarczył by więcej nie popełnic tego błędu. dok pawlak jest bardzo sympatyczny, spokojny. polecam

Ludowa 58 A/6
64-920 Piła

Po wielu pseudo ginekologów ze Złotowa i okolic trafiłam wreszcie do Pani doktor Gajewskiej. Nie wierzyłam, że istnieją jeszcze tacy lekarze, uprzejma, dokładnie wszystko wytłumaczyła i zajęła się każdym moim problemem. W gabinecie spędziłam u niej dobre 40 minut na wizycie i nie poganiała bo następna pacjentka.. Zrobiła bardzo dokładne badania jak nigdy przed nie miałam. Wyszłam od Pani z ogromną ulgą, że w końcu nie jestem sama i jestem pod dobrą opieką. To najlepszy ginekolog! Pozdrawiam serdecznie i życzę długich spokojnych lat pracy bo jest Pani naprawdę jedynym lekarzem z powołania jakiego znam :) :)

Opinia dodana przez: Alicja Grzebińska

1-go maja
64-920 Piła

Wizyta u takiej pani doktor to sama przyjemność. Polecam :)

Wizyta u takiej pani doktor to sama przyjemność. Polecam :)

Bydgoska 81
64-920 Piła

Polecam pana Politowskiego, jest świetnym specjalistą moją ciąże prowadził od początku do końca polecam mojego doktorka w 100% lekarz z powołania całkowicie oddający się swojemu fachowi. To jest lekarz który w pełni w 100% zna się na swojej wykonywanej dziedzinie,Polecam najlepszy lekarz!!!!

Opinia dodana przez: Kasia

o. Maksymiliana Kolbe 16b
64-920 Piła

ja jestem zadowolona z tego lekarza-chodzę do niej z drugą ciążą jest uprzejma, poświęca mi dużo uwagi,dużo tłumaczy :-) polecam jak najbardziej :-)

Praktyka Stomatologiczna Wojciech Kulesza
Okrzei 14 gab 11
64-920 Piła

Lekarz uratował życie mi i mojemu dziecku. Jeszcze kilka razy po porodzie miałam okazję spotkać doktora na swojej drodze w szpitalu i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem jak wygląda wizyta prywatna i jaki jest jej koszt. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza ma mega wiedzę którą wykorzystuje w leczeniu, fakt faktem że nie jest zbyt miły.

Szarych Szeregów 65
64-920 Piła

Nieuprzejma, mi i koleżance wchodzącej po mnie wystawiła identyczną diagnozę. Komentarz na temat usuwanego owłosienia bikini zupełnie nie na miejscu. Nie polecam