dr Maria Gajewska

Do prowadzenia ciąży wybrałam właśnie Panią dr. Gajewską, ponieważ przyjmowała mnie w szpitalu z bólami i jeszcze nigdy żaden lekarz nie zajął się mną w tak troskliwy i profesjonalny sposób na NFZ jak ta Pani. I szczerze mogę polecić Panią dr. Gajewską i na NFZ jak i prywatnie.

Nie polecam Gabinet tak samo stary jak podejście ,sposób diagnozy i sposób leczenia , Lekarka nie wzięła pod uwagę jednej z chorób chociaż wielokrotnie mówiłam że to najbardziej prawdopodobne , co poskutkowało błędnym leczeniem i jeszcze większymi problemami z zdrowiem

Jak widzę opinie, w których napisane jest że to miłą osobą to krew mnie zalewa! Proponuje iść na oddział i zobaczyć jak traktowane są pacjentki, które nie nabijaja portfela Pani doktor! Ośmiesza je i poniża, aż strach jest zadać jej pytanie podczas obchodu. A w szpitalu jest niestety prawie cały czas bo często całe weekendy! Nie spotkałam nigdy takiej osoby oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu! Nie polecam!

Po wielu pseudo ginekologów ze Złotowa i okolic trafiłam wreszcie do Pani doktor Gajewskiej. Nie wierzyłam, że istnieją jeszcze tacy lekarze, uprzejma, dokładnie wszystko wytłumaczyła i zajęła się każdym moim problemem. W gabinecie spędziłam u niej dobre 40 minut na wizycie i nie poganiała bo następna pacjentka.. Zrobiła bardzo dokładne badania jak nigdy przed nie miałam. Wyszłam od Pani z ogromną ulgą, że w końcu nie jestem sama i jestem pod dobrą opieką. To najlepszy ginekolog! Pozdrawiam serdecznie i życzę długich spokojnych lat pracy bo jest Pani naprawdę jedynym lekarzem z powołania jakiego znam :) :)

Polecam wszystkim Panią Doktor. Jest to mój pierwszy ginekolog, aktualnie prowadzi moją ciąże. pani doktor to przemiła i kompetentna osoba. Zleca dużo badań a wizyta nie trwa 2 minuty. Polecam.

Świetny fachowiec. Empatyczna, kompetentna, cierpliwa i profesjonalna. Bardzo dba o SWOJE pacjentki. Czuć wyraźną różnicę w traktowaniu pacjentek w szpitalu. Leczę się u niej od lat prywatnie, leżąc na oddziale pilskiego szpitala, widać było, które pacjentki leczą się u niej a które nie.

sUPER lekarz , sympatyczna mila ,zna sie na tym co robi ... swietnie przeprowadzila moja ciaze .. chodzac do pani doktor bylam spokojna i wiedzialam ze moj dzidzius jest pod nalepsza opieka .. jak najbardziej polecam !!!!!!!!!!!!!

Serdecznie polecam Panią dr. Wrażliwa, przemiła, ematyczna i kompetentna osoba. Będąc w ciąży dojeżdżam do Pani dr 100 km. Nie zrezygnuje z niej! Polecam wszystkim pacjentkom.

Polecam panią doktor, badania i wizyty w miłej atmosferze. Pani doktor jest kompetentna i dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Nie przepisuje leku bez upewnienia się badaniami, że on nie zaszkodzi.

zdecydowanie odradzam!jeśli chcecie normalnie urodzić to na pewno nie u tej pani!pani dr nie zauważyła że mogę mieć problemy przy porodzie ze względu na moją budowę(co od razu stwierdziła położna przy porodzie!)nie zaleciła cesarki(chociaż była wtedy na oddziale)aż moje dziecko musiała wyciągać przez vacum a położna mi na brzuchu wyciskała dziecko!!(a wystarczyło podjąć decyzje o cesarce,ale pani dr się już nie chciało bo miała długi dyżur-weekend!)całe szczęście dziecko urodziło się zdrowe!ale tego co przeżyliśmy z mężem nigdy nie zapomnę i nigdy też ta kobieta nie będzie prowadziła mojej ciąży!!nie wspominając o tym że na początku nawet nie rozpoznała ciąży tylko torbiel!stanowczo nie!!