Ginekolog Pniewy

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Monika Englert-Golon
62-045 Pniewy ul. Spacerowa 14
Pniewy

Pani Doktor godna polecenia, bardzo delikatna podczas badań. Dla mnie jest to bardzo ważne, ponieważ badania ginekologiczne bywały dla mnie bolesne. U pani doktor odczuwam jedynie mały dyskomfort. Jedyny minus to starsza pani w rejestracji w Środzie Wlkp. Jest marudna i zrzędliwa, rozmawiając z nią odczuwa się jakby robiła łaskę umawiając na wizytę.
Ja rozumiem, że jest dużo chętnych i terminy odległe, ale bez przesady. Powinna w milszy sposób rozmawiać z pacjentkami, szczególnie z tymi stałymi.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Pniewy

Bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego od niedawna na zaburzenia hormonalne, ale mam do pana doktora zaufanie. Potrafi mi wszystko wytłumaczyć, dla każdego pacjenta ma czas.
Polecam :)

Polecam :)