dr n. med. Monika Englert-Golon

Pani Doktor godna polecenia, bardzo delikatna podczas badań. Dla mnie jest to bardzo ważne, ponieważ badania ginekologiczne bywały dla mnie bolesne. U pani doktor odczuwam jedynie mały dyskomfort. Jedyny minus to starsza pani w rejestracji w Środzie Wlkp. Jest marudna i zrzędliwa, rozmawiając z nią odczuwa się jakby robiła łaskę umawiając na wizytę. Ja rozumiem, że jest dużo chętnych i terminy odległe, ale bez przesady. Powinna w milszy sposób rozmawiać z pacjentkami, szczególnie z tymi stałymi.

Pani doktor godna polecenia prowadziła moje 3 ciąże i każej pani życzyłabym takiego lekarza.Do sprawy podchodziła całościowo,zawszw wszystko tłumaczyła,zwiyt byłam zawsze zadowolona.Pani w rejestracjj przemiła,nigdy nie powiedziałabym,że ta starsza pani jak co niektóre pacjętki piszą bzdury.Jest to osoba owysokiej kulturze osobistej i tak podchodzi do pacjentek,zawsze z uśmiechem,tak że wchodząc do pani doktor już czuje się na luzie.Więcej takich osó .Uważam że jest to osoba na swoim ,odpowiednim miejscu.

O takim lekarzu marzy niejedna pacjentka.Każda wizyta jest skuteczna pani doktor do problemu podchodzi kompleksowo przy tym jest bardzo miła,dla niej pacjent jest najważniejszy Uważam ,że jest to lekarz godny polecenia Proszę nie czytać tych bzdur co niektórzy wypisują Panie wstydzcie się takich osądówpani doktor zasługuje na miano super doktora nie myli się w diagnozach ,a to najważniejsze Więcej takich lekarzy!!! Panie w rejestracji przemiłe,starają się bardzo ,aby każda pacjentka była dowolona Prawda jest taka ,że do takiego gabinetu ,gdzie panie rejestratorki sąuśmiechnięte ,nie czuje się stresu,przychodzi się bardzo chętnie. ...

Uważam ,że jest to lekarz godny polecenia
Więcej takich lekarzy!!!
Więcej takich gabinetów

Jak na pierwszą moją wizytę u ginekologa jestem bardzo zadowolona, pani doktor jest bardzo miłą i spokojną osobą. Wytłumaczyła mi wszystkie badania pokolei, a co do diagnozy bardzo zrozumiale Mi ją przedstawiła (a nawet narysowała na kartce dla lepszego objaśnienia). Jak na razie jestem bardzo zadowolona, od razu zostałam skierowana na badania na Polną. I mam nadzieję, że dzięki Pani Doktor wyzdrowieje :)

lekarz godny polecenia.,kompetentny,zawsze wszystko tłumaczy do sprawy podchodzi kompleksowo a przy tym przemiła.Aż się chce iśc do takiego lekarza.

Pani dr jest cudowna, prowadzi moją drugą ciążę (łącznie cztery) jest osobą życzliwą za nic nie gani , tłumaczy na spokojnie i zawsze znajduje czas na objaśnienie pytań i wątpliwości... łagodna i fachowa, czuć od niej takie wewnętrzne ciepło :) leczę się na nfz na Rzeczypospolitej w Poznaniu.

Polecam w 100%. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Wszystko dokładnie tłumaczy. Naprawdę lekarz z powołania.

Po 13 latach starania się o dziecko w kwietniu 2015 r trafiłam do Pani doktor. Po pobydzie w szpitalu i dobrej diagnozie jestem w 11 tygodniu ciąży. Jestem wdzięczna Pani doktor za pomoc, jest osobą kompetentną potrafi wytłumaczyć i doradzić Polecam

Najlepsza pani doktor. Prowadziła moją pierwszą ciążę teraz prowadzi drugą. Przy pierwszej ciąży sama pani doktor wykonywała cesarskie cięcie. Zawsze można porozmawiać, skonsultować się, a nawet zadzwonić. Uważam że jest to jeden z najlepszych lekarzy.

Najlepsza pani doktor jaką do tej pory spotkałam. doskonale rozpoznaje choroby ginekologiczne, podejmuje przemyślane leczenie, nie ma problemu z miejscem u niej na oddziale na Polnej jeśli jest taka potrzeba odrazu tam, kieruje, mimo że chodzę zawsze na NFZ. Miła i uprzejma. Prowadziłam też u niej ciążę, nie szczędzi na badaniach, daje skierowania itp. z przyjemnością wspominam wizyty, zawsze wszystko tłumaczy, służy radą, o wszystko można zapytać. BARDZO BARDZO POLECAM!!!