dr n. med. Monika Englert-Golon

Pani doktor na wizycie może uprzejma, ale kontakt poza ogromnie utrudniony. Pani z rejestracji dramat z każdym problemem odsyła do rejestracji do Pana do Poznania. Pani doktor źle wystawiła mi L4 zamiast na ciążę kod B to dodała kod A przez co mogę dostać 80% a nie 100% tak jak się należy kobiecie w ciąży. Dogadanie o pomoc w tej sprawie jest jakby niemożliwe u tej Pani. Kobieta w ciąży musi się martwić o wszystko. Tak samo o to by L4 było wystawione w terminie a nie tydzień po zakończeniu poprzedniego. Dramat!!! I nawet nie ma możliwości kontaktu z Panią doktor. Pan w recepcji mimo, że uprzejmy jest jakby bezsilny i ciężko cokolwiek tam załatwić. Dramat uciekam stamtąd jak najdalej i na pewno nikomu nie polecę.

Jestem zadowolona z badania i całej wizyty wytłumaczyła mi jakie mam możliwości od razu skierowała do szpitala .zoperowała i czekam na wyniki .Bardzo dziękuję pojawię się na wizycie kontrolnej

Serdecznie polecam Panią Doktor. Jestem pacjentką już kilka lat i prowadziłam tam ciążę. Zawsze przyjmowana byłam z życzliwością. Pani Doktor tłumaczy wszystko ze spokojem, jest bardzo dokładna i delikatna. Cieszę się, że udało mi się trafić do takiego lekarza.

Polecam w 100%. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Wszystko dokładnie tłumaczy. Naprawdę lekarz z powołania.

Pani doktor godna polecenia prowadziła moje 3 ciąże i każej pani życzyłabym takiego lekarza.Do sprawy podchodziła całościowo,zawszw wszystko tłumaczyła,zwiyt byłam zawsze zadowolona.Pani w rejestracjj przemiła,nigdy nie powiedziałabym,że ta starsza pani jak co niektóre pacjętki piszą bzdury.Jest to osoba owysokiej kulturze osobistej i tak podchodzi do pacjentek,zawsze z uśmiechem,tak że wchodząc do pani doktor już czuje się na luzie.Więcej takich osó .Uważam że jest to osoba na swoim ,odpowiednim miejscu.

lekarz godny polecenia.,kompetentny,zawsze wszystko tłumaczy do sprawy podchodzi kompleksowo a przy tym przemiła.Aż się chce iśc do takiego lekarza.

Pani Doktor godna polecenia, bardzo delikatna podczas badań. Dla mnie jest to bardzo ważne, ponieważ badania ginekologiczne bywały dla mnie bolesne. U pani doktor odczuwam jedynie mały dyskomfort. Jedyny minus to starsza pani w rejestracji w Środzie Wlkp. Jest marudna i zrzędliwa, rozmawiając z nią odczuwa się jakby robiła łaskę umawiając na wizytę. Ja rozumiem, że jest dużo chętnych i terminy odległe, ale bez przesady. Powinna w milszy sposób rozmawiać z pacjentkami, szczególnie z tymi stałymi.

Pani na recepcji powoduje, że ocena nie może być inna niż po prostu żaden poziom. Sama Pani lekarz jest bardzo miła i kompetentna ale użeranie się z Panią z recepcji nie jest niczego warte.

Jak na pierwszą moją wizytę u ginekologa jestem bardzo zadowolona, pani doktor jest bardzo miłą i spokojną osobą. Wytłumaczyła mi wszystkie badania pokolei, a co do diagnozy bardzo zrozumiale Mi ją przedstawiła (a nawet narysowała na kartce dla lepszego objaśnienia). Jak na razie jestem bardzo zadowolona, od razu zostałam skierowana na badania na Polną. I mam nadzieję, że dzięki Pani Doktor wyzdrowieje :)

Pani dr jest cudowna, prowadzi moją drugą ciążę (łącznie cztery) jest osobą życzliwą za nic nie gani , tłumaczy na spokojnie i zawsze znajduje czas na objaśnienie pytań i wątpliwości... łagodna i fachowa, czuć od niej takie wewnętrzne ciepło :) leczę się na nfz na Rzeczypospolitej w Poznaniu.