dr n. med. Monika Englert-Golon

Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor:) moj wczesniejszy lekarz zraził mnie o badan ginekologicznych ,ale to juz chyba za mna. Rowniez Pani doktor wykryła u mnie cyste na jajniku ,poinformowała o przebiegu leczenia ,dostałam rowniez recepte na leki.Czeka mnie kolejna wizyta .Jestem spokojna:)

Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor:)
moj wczesniejszy lekarz zraził mnie o badan ginekologicznych ,ale
to juz chyba za mna.

Pani doktor w prawdzie miła,ale jezeli chodzi o przebieg badania ,mija się z celem. Brak podejscia,uspokojenia pacjenta,rozmowy na temat badania. By było mało wykryto u mnie torbiel jajnika,gdy zapytałam się o przyczyny,jak to powstaje - niestety nie umiała mi tego wytłumaczyć ,reakcja? Wzruszyła ramionami. Zapisała leki jedynie na poprawe stanu flory bakteryjnej i kazała zapisac sie na kolejna wizyte za 3 miesiace. Jestem bardzo niezadowolona i żałuję ,ze nie zmusiłam lekarki do podjęcia obowiązkowo działan odnośnych zlikwidowania problemu,ale byłam chyba za bardzo wystraszona całą sytuacją. Gdy wróciłam do domu dopiera ...

Brak podejscia,uspokojenia pacjenta,rozmowy na temat badania.
Gdy wróciłam do domu dopiera INTERNET uświadomił mi co to jest cysta jajnika i jakie problemy sie z tym wiążą.
Nie można tego lekceważyć.Czekać nie bede .Udaje sie do drugiego lekarza.

Pani doktor prowadzi moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona, potrafi uspokoić,a przy tym jest bardzo miła i cierpliwa.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Cierpliwa i potrafiąca uspokoić nawet przy pierwszej wizycie u ginekologa.

Pani Doktor dzięki swojej wnikliwości i niezwlekaniu uratowała mi życie. Podziwiam za kompetencję, szczerą chęć pomocy,komunikatywność, zainteresowanie pacjentem i przejęcie jego losem. Szczerze i gorąco polecam. Raz jeszcze, dziękuję, pani Moniko!

Wspaniała Pani Doktor, pomimo wizyty w ramach NFZ nie ma problemu z wykonaniem zabiegu w szpitalu w trybie wręcz natychmiastowym. Rzetelna, kulturalna,tłumaczy problem jasno i rzeczowo przedstawiając wszystkie opcje leczenia. Z czystym sumieniem polecam, dzięki Niej zostało postawione właściwe rozpoznanie mojej choroby. Dziekuję za wszystko!!!

Nie polcam tego lekarza dlatego że odmówiła leczenia !!

Nie polcam tego lekarza dlatego że odmówiła leczenia !!