Ginekolog Radzymin

Wojciech Laskowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

R. Traugutta 3 A
05-250 Radzymin

Cudowny lekarz,godny zaufania,cierpliwy,pogodny,prowadził moją pierwszą ciąże I byłam bardzo zadowolona,teraz bardzo chce żeby prowadził drugą ponieważ nie ma według mnie lepszego specjalisty od Pana doktora...polecam każdej kobiecie tego lekarza....to mistrz w swojej dziedzinie....

Opinia dodana przez: Agnieszka

przychodnia w Radzyminie

Radzymin

Po nieprzyjemnych wizytach u innych ginekologów w Ostrzeszowie wybór padł na nią. Jest znakomitym lekarzem, ze świecą takiego szukać. Pomogła w problemie i odpowiedziała na wszystkie pytania. Z miłą chęcią wracam do jej gabinetu.

Witam!
Dziś byłam na wizycie u doktor Koseckiej.
Mimo wszelkiej opinii publicznej na temat w/w doktor, wizyta przebiegła w atmosferze bardzo przyjemnej.

Witam!
Dziś byłam na wizycie u doktor Koseckiej.
Pani doktor to mój trzeci ginekolog, a zarazem pierwszy, z którym tak dobrze mi się rozmawiało i mówiło o tym co mi dolega, bez żadnych oporów.
Badanie przebiegło bezboleśnie i bez najmniejszej krępacji dzięki miłemu nastawieniu Pani Doktor.
Cieszę się, że udało mi się trafić na tak fajnego ginekologa.
Polecam!

Opinia dodana przez: Ania

05-250 Radzymin

Lekarka kompetentna, wie co mówi, trzeba tylko uważnie słuchać i postępować zgodnie z planem. Poza tym miła, sympatyczna i mądra Pani Doktor polecam

Ps. Najgorsze są kolejki w oczekiwaniu na wizytę

Ps. Najgorsze są kolejki w oczekiwaniu na wizytę

Opinia dodana przez: Marta

R. Traugutta 3 A
05-250 Radzymin

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciąże, która była zagrożona. Cieszę się że trafiłam do Pana doktora ponieważ ze względu na mój wiek bałam się czy donoszę ciąże. Pan doktor podszedł do wszystkiego bardzo poważnie i rzeczowo. Nigdy mnie nie zbywał, zawsze udzielał wyjaśnień. Dzięki niemu urodziłam zdrową córeczkę.
Trafiłam też do Pana doktora Gołąbka z niepokojącą mnie zmianą w piersi. Pan doktor jak zawsze podszedł do problemu bardzo poważnie i rzeczowo. Na szczęście okazało się że to tylko niewielka torbiel, która jest cały czas pod kontrolą w poradni chorób sutka w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie, gdzie skierował mnie Pan Gołąbek (poradnie polecam).
Polecam Pana doktora Gołąbka i uważam, że jest bardzo dobrym ginekologiem.
Ps. wszystkie porady były w ramach nfz.

Opinia dodana przez: Iwona

CENTRUM MEDYCZNE im. BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 ROKU