Ginekolog Sępólno Krajeńskie

Doktór
Komierowska 19a
89-400 Sępólno Krajeńskie

Pani bardzo miła, delikatna przy badaniu. Dobrze tłumaczy, jest kompetentna, godna zaufania i polecenia :)

os. Słowackiego 13 lok. 1
89-400 Sępólno Krajeńskie

Dziewczyny!!! polecam naprawde doktora Delikat.jest super lekarzem.Chodzilam prywatnie i na kase chorych,doktor delikat ..potrafi porozmawiac ,usmiechnac sie i jest bardzo mily..zawsze bardzo mily.Lezalam w szpitalu i takiego lekarza jak Dr.Delikat jest naprawde rzadko spotkac.Na obchodzie lekarskim,zawsze mily...narmalnie szok..wiec jezli ktos pisze mi zle o Dr.to naprawde nie uwierze..chodzilam do roznych GIN.ale ten jest wyjatkowy.Zdecydowanie polecam|!!!!!